2024m. April 19d. 09:52:26

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Žalčiai
 Spausdinti temą
Kukurūzinio mitybos ypatumai
Bullet
FrownFrownFrown Richardai - aisku labai labai aciu uz patarima, bet mane jau pradeda imti rimtas nerimas. O to saltalankio aliejaus vaistinese yra ? Ka tiesiog klausti saltalankio aliejaus ? tai uztenka patepti kloaka aliejumi ir paspausti ar reikia daryti klizma ?Frown As visiskai neismanau, kaip ja daryti. Bijau, kad kai pradesiu as tai daryti - jis tikrai nusibaigs. Gal yra koks kompetetingas veterinaras (Vilniuje), kuris galetu man padeti. Nu ziauriai butu gaila prarasti mano grazuoli dichki Sad
 
Richardas
Kad nėra kada laukti.Maudik dabar.klizma nepakenksi.Nėra kada ieškoti šaltalankio al..Naudok paprasta .su juo(aliej) klizma švelniai.Bet tik jai nepaviks per maudynes naturaliai išsi..
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
titana
Tikėkimės,kad pamaudymas šiltame vandenyja padės.Jei ne tai patepk išeinamają angą aliejumi arba pabandyk truputį aliejų su mažu švirkštu įleisti į išeinamosios angos vidų,kad išmatos suminkštėtų.Manau,kad galima būtų padaryti klizmą su nedideliu kiekiu kalio permanganato,na bet nesu tuo tikra,tai Richardas arba Herpetologas mane pataisys.
 
Bullet
Gerai bandysiu. Varau i darba parsivezti zalcioko (as ji ten laikau. Bet namie irgi turiu nenaudojama terariuma). Parasysiu kaip pasiseks. Kai galesit atrasykit. Aciu dar karta uz patarimus. Tikiuosi, jie isgelbes mano draugiskaji kukuruzaGrinisap:
 
titana
Svarbiausia neįdėk į perkarštą vandenį.Sėkmės.Tikiuosi viskas bus gerai.
 
Richardas
Viskas taip:yes:Išmaudes . Tik patepes(ileides šilta alieju) į kloaką.Švelniai pabangyk smaukti š. link kloakos(nepersistenk)Bet ir nebijok:conf:
Redagavo Richardas 2008-02-21 00:30
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Bullet
:hap::hap::hap::hap: issi... negaliu patiket, kad tik tiek reikejo :hap::hap::hap: Bet privare tai kaip vidutinio dydzio suo :hap: Tik ileidau, praejo kokio 5 minutes ir pavare.

Labai Labai aciu Richardui ir Titanai. Jus isgelbejote Ogiui (toks jo vardas) gyvybe:hap::hap:

Tai ka man dabar daryti, kad ateityje sito isvengciau ?
 
Bullet
Na ir dar klausimelis - (kitoje temoje (apie karaliskaji pitona) minejau, kad turiu dar ir karaliska pitona) tai ka, su juo tas pats gali nutik ? Tai cia viskas del per aukstos temperaturos ziema ?
 
AndriusN
Bullet parašė:
Na ir dar klausimelis - (kitoje temoje (apie karaliskaji pitona) minejau, kad turiu dar ir karaliska pitona) tai ka, su juo tas pats gali nutik ? Tai cia viskas del per aukstos temperaturos ziema ?

Su pitonu to paties nebus. Juk Jie bado streikus mėgsta skelbt. Aiškiai mes tai tau pasakėm. Wink
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Richardas
Taip gali ivykti tai ir su pitonu (esu mates tokiu negyvų pitonų).Labai svarbu vėsus kampas.Literatūrose ir internete būna dažnai nuroditas temperatūrinis maksimumas.Kuris suprantamas dažnai kategoriškai .Pravartu turint Gyvūną pasidomėti tos šalies,vidutine dienos temperatura.Metų laikais(kurie kinta gi) ir oro saligomis.Taipat givenamosios vietos landšafte ipatybėmis.Tai tikrai praverčia laikant egzotus :conf:-Pasidaro žymiai aiškiau kas ir kaip.Neveltui dauguma terariumistu pro. ir mėgėju vyksta i tas šalis kad suprasti pajusti kas ir kaip.SVEIKINU BULET KAD VISKAS GERAI:aciu:kad paklausei........
Redagavo Richardas 2008-02-21 11:41
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
titana
Bullet parašė:
:hap::hap::hap::hap: issi... negaliu patiket, kad tik tiek reikejo :hap::hap::hap: Bet privare tai kaip vidutinio dydzio suo :hap: Tik ileidau, praejo kokio 5 minutes ir pavare.

Labai Labai aciu Richardui ir Titanai. Jus isgelbejote Ogiui (toks jo vardas) gyvybe:hap::hap:

Tai ka man dabar daryti, kad ateityje sito isvengciau ?


Nėra už ką,svarbu,kad padėjom :shy: Šiaip patarčiau tau viską užsirašynėti (kada maitintas,kada tuštinosi ir nėrimosi datas),tai tikrai bus tau pačiam naudinga.Ir jeigu kada matysi jog ilgokai nesituština tai pamaudyk.Kartais nerdamiesi jie nesituština,kai kurį laiką ir išsituština išsinėrę.
 
neo
Richardas parašė:
Kad nėra kada laukti.Maudik dabar.klizma nepakenksi.Nėra kada ieškoti šaltalankio al..Naudok paprasta .su juo(aliej) klizma švelniai.Bet tik jai nepaviks per maudynes naturaliai išsi..

ar yra amziaus limitas nuo kada galima daryti vonias???
 
Richardas
neo parašė:
Richardas parašė:
Kad nėra kada laukti.Maudik dabar.klizma nepakenksi.Nėra kada ieškoti šaltalankio al..Naudok paprasta .su juo(aliej) klizma švelniai.Bet tik jai nepaviks per maudynes naturaliai išsi..

ar yra amziaus limitas nuo kada galima daryti vonias???
Ne ,limito nėra:no: visi nuo išsiritimo ikiGrinead:.plaukioja:yes:Tik atsargiai visokiais atžvilgiais........Pvz.Vienas kolega (patyres terariumistas ),prarado brangia gyvate Grinead:Kuri isliuogė i vonios skylęGrinead:Būkite atsargus:aciu:
Redagavo Richardas 2008-02-21 14:06
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Vobleris
Richardas parašė:
neo parašė:
Richardas parašė:
Kad nėra kada laukti.Maudik dabar.klizma nepakenksi.Nėra kada ieškoti šaltalankio al..Naudok paprasta .su juo(aliej) klizma švelniai.Bet tik jai nepaviks per maudynes naturaliai išsi..

ar yra amziaus limitas nuo kada galima daryti vonias???
Ne ,limito nėra:no: visi nuo išsiritimo ikiGrinead:.plaukioja:yes:Tik atsargiai visokiais atžvilgiais........Pvz.Vienas kolega (patyres terariumistas ),prarado brangia gyvate Grinead:Kuri isliuogė i vonios skylęGrinead:Būkite atsargus:aciu:

Va as apie ta skyle ir norejau pasakyt visiem :yes: Wink tsakant :conf:
 
www.egzotika.info
ezhiukas_ruke
Aišku turima omenyje viršutinė vonios skylė, avariniam vandens nutekėjimui.
www.audiopulsas.lt

0.0.1 Epicrates angulifer
0.0.1 Acrantophis dumerili
0.0.1 Elaphe Teaniura Friesei
0.1.0 Boa Constrictor
1.0.0 Melopsittacus undulatus
0.0.1 Pandinus imperator
0.0.X Tenebrio molitor
 
Vobleris
ezhiukas_ruke parašė:
Aišku turima omenyje viršutinė vonios skylė, avariniam vandens nutekėjimui.

ta pačia :yes: ta kur skirta ,kad vanduo neperbegtų Grin
 
www.egzotika.info
Richardas
Abi vonios skylės pavojingosSmile...Išvis givatėms paplaukioti ira gerai-sportas,masažas,gidomasis žoleliu ir dezinfėkcinės vonios.Gerina apykaita,virškinima,nerimasi ir po probleminio nerimosi(skutais).Dažnai vonia ira kaip pirminė pagalba,arba kaip kompleksinis gydimas Pvz kai gyvatė neėda-vonios+vitaminai+prievartinis šėrimas+UV
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
ezhiukas_ruke
Richardas parašė:
Abi vonios skylės pavojingosSmile

O kaip per tą užkimštą pabėga gyvatė? Angry
www.audiopulsas.lt

0.0.1 Epicrates angulifer
0.0.1 Acrantophis dumerili
0.0.1 Elaphe Teaniura Friesei
0.1.0 Boa Constrictor
1.0.0 Melopsittacus undulatus
0.0.1 Pandinus imperator
0.0.X Tenebrio molitor
 
Richardas
Atkimšti gali gyvatė arba mauditojas.
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
ezhiukas_ruke
Greičiau jau maudytojas ir tai kai abi rankos kreivos Grin
www.audiopulsas.lt

0.0.1 Epicrates angulifer
0.0.1 Acrantophis dumerili
0.0.1 Elaphe Teaniura Friesei
0.1.0 Boa Constrictor
1.0.0 Melopsittacus undulatus
0.0.1 Pandinus imperator
0.0.X Tenebrio molitor
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36246032 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma