2024m. March 28d. 21:15:15

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 9

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Žalčiai
 Spausdinti temą
Kukurūzinio mitybos ypatumai
mantikas188
nu baigiu pasidaryti terariuma, tad kaip perkelsiu mazylius i terariuma, senuose ju namuose pabandysiu peliukus veist, manau gyvus tikrai ryt prades, nes siaip gan agresyvus is pradziu buvo vis ikast noredavo, auga gan letai. man perkant zalciukus ta kaip prieda dave ir sake kad problematiskas nesimaitina, tai dziaugiuosi kad nors vistiena maitinasi
 
ukmerge
skaitai ir atrodo taip lengva: paimkit ta pele, apsvaiginkit, net smegenis istraiskykit. dieve, as turbut kosmarus menesi sapnuociau. man ta pele i rankas paimti kazkai slykstoka. isvis nervint pradeda, atnesi pele,duodi, o net neziuri. opaskui ta pele turi laikyti kitam mazam kokiam inde (as sdenam mazam akvariume laikau). butu gal nieko, bet smarve, o dieve dieve.... visas terariumas ten prasmirsta... apie ta akvariuma tai isvis tyliu, net kambari dvokas... nesuvokiu kaip zmones namier laiko tokus padarus. tai tikrai biesina kai zaltys needa....

vienintelis didelis minusas tu padaru, kad jie eda tik tokias peles....
Darykit ką norit, bet namuose kokį gyvį vistiek laikysiu.....
 
ukmerge
is praktiniu pastebejimu, nors tai tikrai ne naujiena turbut kitiems... jei zaltys nevalgo peliuko, bandyti duoti mazesni, nesvarbu , net jei jis pries tai didesnius valge, bandyt mazesni. pas man kazko uzioziavo (gal temperatura per zema) ir pradejo nevalgyti peliuku. Tai paprasciausiai pakeiciu peliuka i mazesni, ir tada suvalgo.
Darykit ką norit, bet namuose kokį gyvį vistiek laikysiu.....
 
vasare
Dėl maitinimosi
Turiu dvi nedideles mergiotes kukurūzes, viena (didesnė) valgo tvarkingai kas keturias dienas, kaip buvęs šeimininkas ir sakė, bet antroji (mažoji), jau savaitė kaip nieko nevalgos, ir maisto, net tampomo pries nosį, baidosi.. Kadangi buvęs šeimininkas sakė jos maitino prieš savaitę iki parduodamas, galima būtų įtarti jog mažoji jau dvi savaites nevalgiusi :/
Didžioji, ta kuri valgo normaliai, visai neaktyvi ir dažniausiai visą parą miega pasislėpus kurioje nors slėptuvėje, o mažoji, kuri nevalgo, pastoviai vakare laipo per šakas, termometrus, akmenis, bando palaižyti lemputę.. Taigi kai ji šėrykloje maisto nenorėjo, didžiąją įdėjau į šėryklą valgyti,o mažąjai peliuką įdėjau į terariumą ant akmens, galvojau gal sava aplinka jai labiau sukels apetitą, bet ne.. ji to peliuko vis vien nevalge.
Iš esmės klausimas būtų: kada susirūpinti,kad mažoji nevalgo? Ką daryti,kad ji valgytų? O gal nesiparinti ir po 4rių dienų vėl bandyti?
Bruknė (šuo, kurtshar'as)
Pinke (žaltys, kukurūzinis)
 
birdy
vasare parašė:
Dėl maitinimosi
Turiu dvi nedideles mergiotes kukurūzes, viena (didesnė) valgo tvarkingai kas keturias dienas, kaip buvęs šeimininkas ir sakė, bet antroji (mažoji), jau savaitė kaip nieko nevalgos, ir maisto, net tampomo pries nosį, baidosi.. Kadangi buvęs šeimininkas sakė jos maitino prieš savaitę iki parduodamas, galima būtų įtarti jog mažoji jau dvi savaites nevalgiusi :/
Didžioji, ta kuri valgo normaliai, visai neaktyvi ir dažniausiai visą parą miega pasislėpus kurioje nors slėptuvėje, o mažoji, kuri nevalgo, pastoviai vakare laipo per šakas, termometrus, akmenis, bando palaižyti lemputę.. Taigi kai ji šėrykloje maisto nenorėjo, didžiąją įdėjau į šėryklą valgyti,o mažąjai peliuką įdėjau į terariumą ant akmens, galvojau gal sava aplinka jai labiau sukels apetitą, bet ne.. ji to peliuko vis vien nevalge.
Iš esmės klausimas būtų: kada susirūpinti,kad mažoji nevalgo? Ką daryti,kad ji valgytų? O gal nesiparinti ir po 4rių dienų vėl bandyti?


Pabandyk po dienų vėl duoti. Jei nepadės, pakeisk maistą. Mano situacija buvo tokia. Nusipirkes zalciuka šėriau neplaukuotais naujagymiais..ir valgė kokį mėnesį. Paskui nustojo ir nors tu ką. NEO patarė duot plaukuota peliuka (apie 3cm). Suėdė iškart. Taip maitinos dar 6 mėn, peliukų dydis svyravo apie 3-5 cm. Gyvačiokas pasiekė 1m ilgį, ir vėl persigalvojo ir tokio tipo peliuku nebevalgė.. kokias geras dvi tris savaites (nors buvo hyperaktyvus). Maista pakeičiau į dar didesni pelioka, tai puolė nedvejodamas ir viskas susitvarke. Tai išvada iš mano patyrimo - duok didesnių gabaritų pelę. (p.s. šeriu šaldytu maistu) :yes:Smile
 
vasare
Bet man vis vien kažkaip panašu,kad ji pernelyg stresuoja, nors aplinka lyg ir nepasikeite,nes pirkau abi mergiotes jau su jų terariumu kartu. Ghm.. Įdomu būtų konsultacijos iš žmonių, kurie parsivežė iki pusmečio amžiaus žalčiukus į naują aplinką, po kiek laiko jie pradeda valgyti, jau pilnai apsipranta. Žinau,kad kiekvienas atvejis skirtingas, bet įdomu būtų plius minus rėmus apsibrėžti.
Dar skaiciau,kad neėdriam žalčiukui davė vistos krutinėlės ir jis ją valgė, gal man su šita mergiote irgi taip pabandyti?..
Bruknė (šuo, kurtshar'as)
Pinke (žaltys, kukurūzinis)
 
vasare
Pavalgė!!:hap:
Nežinau kodėl šita pelė įtiko, bet suniamniojo ir laiminga siaučia dabar po terariumą. Bandysiu didesniąjai biski plaukuotesnį peliuką sumaitinti.
Bruknė (šuo, kurtshar'as)
Pinke (žaltys, kukurūzinis)
 
Andrius_
Iškilo klausimas dėl maitinimo šaldytomis pelytėmis. Visur rašoma, kad jas reikia gerai atšildyti. Kaip patikrinti tą "gerai"? Kiek laiko turi atšilinėti? Nu suprantu, kvaili klausimai, bet geriau pasiklaust.
Kitas dalykas - atšildyta pelė gan greitai pradeda mėlynuot ties pilvu, tai kiek laiko ją galima palikt žalčiui terariume tikintis, kad suės? Nes siūlomos pelės neima, ignoruoja ir šliaužia kaip pro tuščią vietą, netgi baidosi, tai galvoju palikt nakčiai, gal susigundys.
 
www2.AndriusGrigaliunas.lt
Andrius_
Turėdamas laiko parašysiu, kaip sekasi Smile
Sėkmingai išmetęs visus 10 perkant žaltį pridėtų peliukų, nusipirkau dar 10. Ir po lygiai 41 dienos badavimo (man, kaip suprantu, buvo daugiau streso dėl to badavimo, nei žalčiui Smile ) neberadau prieš slėptuvę padėto peliuko. Na, juokinga, žinoma, bet aš, prisiskaitęs "Mažojo princo", tikėjausi pamatyti, sakykim, iškilimą kažkur žalčio vidury Smile Deja, teko nusivilti - juo labiau, kad nuo ilgo bandymo kažką įžiūrėti pradėjo rodytis sustorėjimai vis kitur Smile
Praėjus keturioms dienoms po to peliuko pagalvojau, kad sumaitinsiu dar kokį - įdėjau, bet jokios reakcijos. Išprašiau iš slėptuvės - akys baltos, tai nusiteikiau išmest dar vieną peliuką. Nereikėjo - sušveitė ir šitą. Dabar laukiu išnaros - jaučiu, gyvensim ilgai ir laimingai Smile
 
www2.AndriusGrigaliunas.lt
Skarota
Aš peliuko niekada nededu į terariumą, tikėdamasi, kad žalčiukas suras ir susigundys praryti. Turiu ilgą pincetą (anksčiau naudojau kinietiškas valgymo lazdeles), paimu juo peliuką už uodegos, pavizginu tuo peliuku prieš nosį, atsieit gyvas bėgioja Smile Tai griebia iškart ir dar smaugt bando Grin Dar taip nebuvo kad atsisakytų. :yes:
Turiu gražuolę Pantherophis guttatus. Jos vardas Ginger Morka Smile
 
Andrius_
Aš pradžioj su tokiom ilgom smailiom repllikėm vizgindavau, paskui pasidariau medinį ilgą pincetą, bet nebuvo dar taip, kad griebtų. Nemačiau, kaip valgė pirmą, taip pat nemačiau, kaip susipažino su antruoju (mačiau valgant), tačiau nemanau, kad puolė. Na, gal dar pamatysiu. Stresas pervežant ir nauja vieta greičiausiai padarė savo, todėl ir badavo. O gal specialiai, 40 dienų pasninkas, gi velykos buvo Grin
"Jei tu nesi sprendimo dalis, tu esi problemos dalis” (E. Claver)
 
www2.AndriusGrigaliunas.lt
Andrius_
Gal ir kvailokas klausimas, tačiau ar normalu žalčiui pradėti ėsti ne nuo galvos, o nuo kojų? Maniškis be ceremonijų (džiaugiuosi!) prie nosies pamestą peliuką sumaumojo, bet pradėjo ryti ne nuo galvos, o nuo kojų, ir niekas jam ten nestrigo. Peliukas dar toks minkštutis, neapsipiplaukavęs. Žalčiui 9 mėn.
"Jei tu nesi sprendimo dalis, tu esi problemos dalis” (E. Claver)
 
www2.AndriusGrigaliunas.lt
AndriusN
Paskaitęs šią temą pamatytum, kad taip nutinka dėl to, jog maistas būna gerokai per mažas.
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Andrius_
Sveiki, jeigu galima - norėčiau skuboko atsakymo Smile
Šiandien maitinimo diena žalčiui, tai, paskaitęs, kad maistas gali būti per mažas, galvoju duoti du peliukus. Kaip tai daryti? iškart abu duoti ar su pertrauka kokia?
"Jei tu nesi sprendimo dalis, tu esi problemos dalis” (E. Claver)
 
www2.AndriusGrigaliunas.lt
Saras
Sveiki , pirma karta susiduriau su zalciu , gavau dovanu maziuka kukuruzini zalciuka (nes jis ant slenkcio nuo mirties) sugudes , seniai valges , bet dar juda ,jis gyveno su kitais zalciukais , matyt negaudavo paest , viska suvalgydavo broliai ir seserys, noriu as ji pagydyti , sakykit gal kokiu mynciu yra kaip priverst valgyt? Idejau i pakankamo dydzio terariuma , idejau dideli indeli su vandeniu , su sleptuve , siluma -25C , imeciau ir maziuka peliuka gyva ,puse dienos dar jis jos nepajudino, jei ryt jis jos nesuvalgys nezinosiu kaip man jam padeti. Gal kas kokiu patarimu turit?
Redagavo Saras 2012-08-27 22:18
 
relaxaz
Gal gyvo bijo. Gal terrariumas per didelis/permažas.? Žinok būna tokių atveju kai net prievarta gauni naudoti. Jei žalčiukas nepavalgys mėnesi ar du nepergyvenk nieko jam nenutiks. (nors žinoma gyvunas visados turi būti sotus.) Gal tiesiog dar luktelk gal išalks. Erkučiu neturėjas?
Elaphe taeniura x1
P. Guttatus x1
B.albopilosum x1
Tel nr. susisiekimui.: 869137855 (Deividas)
 
Efka
temperatūrą padidink. 25 per mažai.
 
Saras
Jis yra labai nusilpes , matos kaulai jo , vos juda. O kaip prievarta naudot? jis labai mazuciukas , neseniai gimes. Ji pirma reikia pamaitinti kaip nors , nes nugais.
 
relaxaz
o išsineres jau?

Elaphe taeniura x1
P. Guttatus x1
B.albopilosum x1
Tel nr. susisiekimui.: 869137855 (Deividas)
 
JP
Sveiki, turiu didelę problemą. Jaunas kukurūzinis žalčiukas maždaug 30 cm ilgio jau trečia savaitė nieko nevalgo. Prieš tai valgė pusė jauniklio peliuko. Bandžiau jau ir gyvus duot, nereagavo, nuo atsildytu traukias, pjoviau per pus irgi neima, Per visas tas tris savaites žaidžiant su tais peliukais keletą kartų ėmė peliuką (labai atsargiai, nei smaugimo nei kitokių veiksmų nebuvo tiesiog išsižiojo ir paėmė), bet iki galo nenurijęs vėl išsižiodavo ir išspjaudavo lauk. temperatūra dieną 24-25 nakti 20-21. Drėgmė 50- 60 nė karto dar nėra nėręsis. Iš pradžių gyveno dideliam terariume, bet perkeliau į mažesnį nes gyvo peliuko nesugebėjo rasti. Yra aktyvus dienom miega, vakarais karstosi, noriai eina ant rankų nebaigštus, tačiau nuo maisto traukiasi. Taigi, jei kas nors turit pasiūlymų kaip padėt šiam kukurūziukui nenusibadaut prašauk parašykit. Nes aš jau išbandžiau daug įvairių būdų ir peliuko smegenų išraukimą į paviršių ir temperaūros didinimą. Ačiū už dėmesį.
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8240
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36148956 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma