2024m. March 28d. 23:36:49

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Žalčiai
 Spausdinti temą
Kukurūzinio mitybos ypatumai
vic
Labukas.Puse klausimo nuskambejo kvailokai antra puse normaliai.Grin Jei pati ruosies konservuoti peliukus ateiciai tada nugalabytus peliukus reikia uzsaldyti,o pries seriant reikia atsildyti(deti ziemos metu ant radiatoriaus ar kito silto daikto,tik ne i keptuve Grin keptu needa)Tik isitikink,kad peliukas tikrai atsilo kitu atveju gali zalciuko skrandis iseiti is rikiuotes Sad .Kas del kiausiniu karta esu daves putpeliu kiausiniu,bet nei vienas neeme,o zebriniu amadinu kiausinius kai idedavau tai ryte neberasdavau.Taip kad vienas zaltys gali esti,o kitam net per prievarta neiduosi.
 
Shizo
Nenustebau radus tokį komentarą.^^
Dėkoju už atsakymą. Vadinasi konservuosim. O dėl kiaušinių pabandysiu... Įdomu ar valgytų kanarėlių kiaušinius. Tikriausiai čia individualus žalčių reikalas Grin
 
vic
Priklauso dar kokio dydzio zalciukas.O siaip tai bandyk jei nees tada ismesi lauk
 
Shizo
Neketinu pirkti labai mažo, ar labai didelio žalčiuko. Tarkim nuo 50 iki 80 cm, jei pasiseks. O kai davei saviškiam zebrinių amadinų kiaušinius, jis lukštus atrijo ar suvirškino?
 
vic
tikriausiai suvirskino nes nieko terariume neradau
 
simara
Tai va. Man iškilo klausimas, nors kukurūzą auinu jau beveik dvejus metus. Esmė tokia, neėda ir viskas, toks jausmas, kad pelėms apatiškas pasidarė. Kad sutaupyčiau visų laiką surašau kaip jis laikomas ir šeriamas:
1.tero temperatūra apie 23-25 laipsnius, drėgmė apie 60 procentų, nors kai neriasi pakeliu iki 90 procentu. Laikomas ant kokoso drožlių yra du indeliai vienas mazesnis su kasdien keiciamu vandeniu, kitas didelis, kad zaltys galėtų visas asigulti. Kabelis isvedžiotas tik vienoje tero pusėje, kita vėsesnė. Neriasi, kas menesį, kas du (kaip uzplaukia jam). Seriamas tik saldytu maistu, prieš tai jį atšildžius iki jis pasidaro kambario temperatūros. Į terariumą vakarais įšviečia saulė, todėl lempos nestatau. Slėptuvė yra, bet jis labiau linkęs pasirausti po kokosu. Pelę dabar duodu kas dvi savaitės, nes didelėm buvau pradėjęs šert. Ėdė paskutinį kartą prieš beveik mėnesį, prieš tai išsinėrė. KAs kelias dienas rasdavau krūvelių iš viso gal kokios septynios buvo. Iš kart sakau, kad viduriai neužkietėję, maudomės mes kas savitę. Ar gali būti, kad jis žiemoja, nors baisiai aktyvus? Sunku man apie žiemojimą spresti, nes pernai panasiu metu parduotuvėse pelės buvo pradingusios, tai jis per mėnesi vieną ir tebuvo gavęs. Tai gal čia pernai taip sutapo? Gal alite ką patarti?Frown
 
Vobleris
Sunku pasakyti.Tačiau labai pergyventi nevertėtų , jai tas (nevalgymas) neužsitesia.Subrendusiam patynėliui "kvepia, pavasariu" ko pasekoje, jis būna aktyvus ir neramus ir kurį laiką tampa visiškai apatiškas maistui ir nesimaitina.Toks periodas gali užtrukti, net iki mėnesio ir ilgiau....Prabėgus jau ilgesniam laiko tarpui galima pradėti nerimauti.Galimos ir kitos priežastys.Pabandykite pasiūlyti kitokio maisto naujagymių gyvų žiurkiukų,peliukų ir pan. niekas per "galvą" neduos.Pabandykite įvairų "maistą" "pažaiskite"su juo .P.S Kilstelekite temperatūra keletą laipsnių dienos metu į viršų Wink
Redagavo Vobleris 2010-02-28 19:00
 
www.egzotika.info
simara
:aciu:
 
vic
kad zalcius viena menesi needa tai tikrai nieko tokio.Maniskis patinas kokius 5 menesius needa ir tik tada pradejau imtis drastisku veiksmu(maitint per zonda) Po keliu tokiu serimu pradejo vel imt ziurkiukus nors kartais buna,kad koki menesi ar du needa,bet cia smulkmena.O temperatura butinai kelk.
 
Efka
Temperatura žemoka tikrai
 
simara
Oi. Labai atsiprašau. Gryba termometras rodo, sugedo. Pamatavau su kitu, prie pat stiklo, kur kabelis rodo 29-30 laipsniu. Suklaidinau, kaltas.
 
vic
Kad butu su garantija susirask dar viena termometra ir pamatuok su juo jei atitiks tada gerai.Cia,kad nebutu kaip su pirmuoju,kad gryba rodo
 
neo
eilini karta man idomu kaip ir kur matuojama temperatura...
 
simara
Bent aš stengiuosi termometrą laikyti prie pat kokoso drožlių, kad kike galima mažesnė temperatūros paklaida būtų.
 
neo
simara parašė:
Bent aš stengiuosi termometrą laikyti prie pat kokoso drožlių, kad kike galima mažesnė temperatūros paklaida būtų.


tai matuoji substrato temperatura ar oro?
 
simara
Karštas oras kyla į viršų o šaltas leidžiasi. Taigi jei matuosi kad ir per viduri terariumo atsiras paklaida, nes oras jau bus pravėsęs. O kai termometras arčau substrato jis matuoja pradedantį kilti orą. Be to šiluma reikia žiūrėti prie substrato, nes gyvatės šliaužioja ant jo ir išesmės šiluma iš jo ir ateina. Bent aš taip suprantu.
 
vic
Labai teisingai supranti :thumb:
 
marius777
Naujos temos nenoriu kurti, tai paklausiu čia. Amūriniai žalčiai varlėmis, kaip mitybos objektu domisi? Kažkaip neradau apie tai info.

Sorry, info jau radau-varliu duot negalima.
Redagavo marius777 2010-08-18 22:27
Elaphe schrenkii (Ukulėlė)
Brachypelma smithi
 
ukmerge
prisiskaiciau cia visko. jau tuoj man maitint reikes, tai net baisu.

o ka daryti jei terariumo isvis nesildau kabeliu ir lempu nera (lempa planuoju isigyti)? bet temperatura diena netoli 30, o nakti zemiau 25 nenukrenta? cia jau ne sildytuvo, o saldytuvo reikia, bnet kaip atvesinti? jei jam nera normalios saltos zonos, tai aisku negerai. nezinau kada jis sertas pardej buvo, bet vakar radau pakakota. Tai jei tokia temperatura, gal jam su virskinimu kokiu problemu bus? ir ar kai pavalgys (duok die, kad valgytu), reikia ijungti kabeli kad pasildyti? kazkaip b aisoka, kai ir taip temperatura 30 siekia.

termometro elektron inio daviklis zemai, mechaninio kitoj pusej aukstai. ir abu galima sakyti tiek pat rodo.
Darykit ką norit, bet namuose kokį gyvį vistiek laikysiu.....
 
Vobleris
Vasara per tokius karščius, tikrai kabelio jungti nereikia nei prieš ,nei po maitinimo.Turbūt pažiūrėjus į termometrą ir taip aišku Wink.Žalčio "iškepti " tikrai nereikia.Šildymno prietaisą reikia įjungti tada, kai atšalus orams terariume pasidaro žemesnė temperatūra ,nei reikalinga gyvūnui.
Redagavo Vobleris 2010-08-16 11:13
 
www.egzotika.info
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8240
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36149589 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma