2024m. April 26d. 22:59:28

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Žalčiai
 Spausdinti temą
Kukurūzinio mitybos ypatumai
titana
Mano kukurūzas paskutinį kartą ėdė balandžio 23 ir kiek siūliau neima peliukoSadSadSad Niekad taip nėra buvę...Visada maitindavau kas savaitę ir jis noriai ėsdavo,o dabar...
 
evalduxx
Tai juk dar mažai laiko praėjo, gal nertis ruošiasi po biški? Visgi laiko tarpas tikrai labai mažas. Nėra ko panikuoja dar.
 
titana
Na panikuoju todėl,kad jis man ėsdavo kas savaite.O dėl nėrimosi tai net nežinau,dar nebaltuoja,šiaip tai gan senokai nėrėsi,kažkur prieš 3 mėn.O gerai,kad temperatūra 26C,literatūroje rašoma,kad turi būti 28C,gal man ją pakelti?
Dar pastebėjau,kad jis man dažnai čiaudėja.
 
evalduxx
Čiaudo nes peršalo, nieko rimto, mažini drėgmę keli temperatūrą ir viskas susitvarkis. O jei nėrėsi prieš 3 mėn. tai faktas, kad vėl taviškis nertis ruošiasi, nes yra mažas, pas mane reguliariai neriasi, kas vieną mėnesiuką.
 
titana
Jis man irgi kas mėnesį nerdavos,bet dabar nesuprantu kodėl viskas taip sutriko,todėl ir pradėjau nerimaut,kad kas blogo jam nebūtųGrinisap:
 
Sheepshegeris
Cia del to serimo serdavau tik negyvasi peliukais tai negerai? nes jus cia visi gyvais matau lepinat. DAves buvau visteinos valge, bet kaikurie sako kad ji yra negerai, tai kaip cia? Grinisap:
[small]
Brachypelma smithi
Lasiodora parahybana
Grammastola rosea
 
evalduxx
Puiku jeigu šeri negyvais, taip ir toliau stenkis, gyvais niekas čia nelepina. Vištienos kartais turbūt nieko tokio, jeigu tai filė, o ne vieštos odelė.
 
garsas
vištiena gerai, paįvairinimas. dar geriau pvoliok į plunksnas virškinimo sistemą pravalys.
 
KiDa
Aš įsigijau žalčioką 08.07. dieną. Čia buvo penktadienis. Jis sekmadienį išsinėrė. Jau sekančią dieną norėjau jį pamaitint, bet neėdė. na, galvojau gal nenori...Bet jis neėda iki dabar. Bandžiau ir šaldytais, ir gyvais...Neėda...dar palaukt, ar imtis kokių veiksmų?
Redagavo KiDa 2007-08-28 11:18
Oi laukiam laukiam;D
 
Sheepshegeris
Aisku lauk
[small]
Brachypelma smithi
Lasiodora parahybana
Grammastola rosea
 
Bullet
Sveiki :help:,

jau beveik metus (nuo praejusiu metu kovo) turiu kukuruza. Pirkau jau beveik suaugusi (itariu kokiu 2 metu). Su maitinimusi nebuvo jokiu problemu - ede ir gyvus gemalus (po 7-8 is kart ir ryjo gyvus), poto suaugusiomis pelemis seriau - po 2-3 kas dvi savaites. Ciklas buvo aiskus - paede - per savaite issitustino - savaite poilsio ir vel duodu pele. Nuo pirkimo neresi 9 kartus (perskaiciavau nes turiu visas isnaras). Dabar jis yra 160 ilgio ir storiausioje vietoje apie 4-5 cm. Aktyvus.
Bet va problema - needa jau daugiau kaip menesi. Imetu pele - jis ja persekioja, uosto bet neima. Ir tai daro aktyviai (staigus judesiai, vikrus). Po paskutinio paedimo neisitustino.
Zodziu nezinau ka daryt ? niekada su juo nera taip buve - salygos superines - terariumas 170 cm ilgio, 40 plocio ir 50 aukscio, siluma diena 28-29, vanduo, sakos, drozles, smelis, akmenys.

Padeki su patarimais :help:

:aciu:
Gal kas esate susidure su tokia beda ? Gal cia problema del tustinimosi ?
Gaila - toki dideli uzauginau - visai nesinori kad uzlinktu :no:
 
Richardas
28'-29'Kodėl tokia aukšta temp.?Kur ir kaip matuoji?Temp. mušk iki 25'.Ar krenta nakti iki pvz 21'?Nunešk maudytis žalti i vonia(lai paplaukioja).Pamatuok temp.visur -po lempa,viduri tero,vesiajame kampe,ant ko gul.Surašyk čia.:conf:Nuo aukštų temperatūrų ,gyvatėm būna užkietėjimai.Arba jis žiemoja....
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
evalduxx
Nuo kada žaltys žiemos tokioje temperatūroje?
 
neo
Richardas parašė:
28'-29'Kodėl tokia aukšta temp.?Kur ir kaip matuoji?Temp. mušk iki 25'.Ar krenta nakti iki pvz 21'?Nunešk maudytis žalti i vonia(lai paplaukioja).Pamatuok temp.visur -po lempa,viduri tero,vesiajame kampe,ant ko gul.Surašyk čia.:conf:Nuo aukštų temperatūrų ,gyvatėm būna užkietėjimai.Arba jis žiemoja....


28-29 auksta temperatura???
 
Richardas
neo parašė:
Richardas parašė:
28'-29'Kodėl tokia aukšta temp.?Kur ir kaip matuoji?Temp. mušk iki 25'.Ar krenta nakti iki pvz 21'?Nunešk maudytis žalti i vonia(lai paplaukioja).Pamatuok temp.visur -po lempa,viduri tero,vesiajame kampe,ant ko gul.Surašyk čia.:conf:Nuo aukštų temperatūrų ,gyvatėm būna užkietėjimai.Arba jis žiemoja....


28-29 auksta temperatura???
Jaigu bendara ir pastovi (gutatai)TAIP.
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
ezhiukas_ruke
Aukštoka, tas tiesa, mano friesei bėga iškart vėsintis į šaltąjį kampą, jei nusireguliuoja automatinis srovės išjungėjas ir pasidaro per 29' - 30'. Taigi 25' yra gėris.
www.audiopulsas.lt

0.0.1 Epicrates angulifer
0.0.1 Acrantophis dumerili
0.0.1 Elaphe Teaniura Friesei
0.1.0 Boa Constrictor
1.0.0 Melopsittacus undulatus
0.0.1 Pandinus imperator
0.0.X Tenebrio molitor
 
Richardas
Dar labai kaikurie juokingai matuojaAngryVienas man sako:Normali 27.Bet pitonas mirė.Sakau: Parodik tera?!Žiuriu:trenk: Termometras tero palubėjeAngry O ant dugno visur 35Angrynuo kabelio kuris visurGrinead:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Bullet
28-29 temperatura termometras (apvalus, pirktas terroj) rodo na, beveik, salciausiame kampeGrinisap:. Nors terperatura palaikancio aparato daviklis stovi lygiai per viduri tarp salciausio ir karsciausio kampo (apacioje). O jame as nustates, kad temperatura diena (nuo 8 iki 20 val.) butu 29 laipsniai (kad diena turi buti tokia temperatura skaiciau ir internete ir knygoje, kuria man dave terroj), o nakti 5 laipsniais maziau, t.y. 24.
Puse terariumo kokoso drozles (vesesne puse), kita puse - terariuminis smelis. Kai tik supyliau smeli (mazdaug pries 1.5 menesio) jis sedejo vesiame kampe ant drozliu (net isikases i jas) po saka. O pries pora savaiciu pradejo daug ir aktyviai sliauzioti (beveik nebuna vienoje vietoje, pastoviai judejime), bet dazniau buna ant smelio ir akmenu (jie yra ant smelio, o tiesiai virs ju kaitrine lempa). Pastoviai kaisioja liezuvi, aktyviai reguoja i ryskesnius daiktus ir juos seka. Abiejuose terariumo pusese yra durys, tai jis prie ju daznai laukia isitempes. O kai jas atidarau, ilgai nelaukes sliauzia lauk (anksciau taip aktyviai to nedarydavo. Toks vaizdas, kad jis visa laika laukia kol jam kas nors atidarys duris). Ties iseinamaja anga pakankamai storas (uz jos staigus suplonejimas) - anksciau taip aiskiai to nesimate. Daznokai sliauzioja per inda su vandeniu (jis mazdaug 15x10 cm dydzio), ko anksciau taip daznai nedarydavo.
Nu zodziu kazkaip keistai pradejo elgtis palyginus su praeitimi :nezin:

Tai visu pirma sumazinsiu temperatura iki 25 diena. O ka su tais viduriais daryt ?Frown Ir ar apskritai tai problema su jais ? Kaip toliau man elgtis ?:help:

Del paplaukiojimo vonioje - ka tiesiog pripilti vandens (itariu jo temperatura turi buti apie 25?) i vonia ir ji paleisti ? Kiek laiko jis turetu paplaukioti (kad nepavargtu ir nepriburbulytu) ?

:aciu:
 
Bullet
Tiesa - termotertras terariumo palubeje :trenk: Supratau dar viena blogybe :trenk:
 
Richardas
Del paplaukiojimo vonioje - ka tiesiog pripilti vandens (itariu jo temperatura turi buti apie 25?) i vonia ir ji paleisti ? Kiek laiko jis turetu paplaukioti (kad nepavargtu ir nepriburbulytu) ? Tai viska ir daryk.kiek laiko spresk pats.Viduriai užkietėjoSadJaigu nesituštins vonioje patsSad.Bandyk šaltalankio(nėra betkokio) aliejine klizma ir paspausk trupoti link kloakos(bet po vonios pamirkimo ir kloakos patepimo aliejumi).Daryk arba prarasi žaltiGrinead:

Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8303
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36255283 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma