2024m. April 28d. 01:21:34

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Žalčiai
 Spausdinti temą
Kukurūzinio mitybos ypatumai
neo
autorius matosi naujokas su zalciuku...gal esme jo laikymo salygose...neest gali del streso kuri sukelt gali daznas landziojimas prie terariumo, sviesos perteklius, kaip minejo kelios peles vienu metu...manau laikantis visu reikiamu salygu, seriant mazais peliukais manau viskas susitvarkys...
False Water Cobra CB15 female + CB16 male
 
Olesia
ačiu vic :ačiu: pabandysiu ir tada parašysiu kas išeis.
o dėl laikymo-tai niekas nepasikeitė,tik rečiau pradėjau i rankas imt,bet tikrai nedažniau, man labai keista kad atšliaužia ant šakos kuri prie pat terariumo krašto iš kur šviesa eina ir į mus žiuri... ir tai kiekviena vakara Shock :yes:
o kiek laiko gyvate tokio didžio gali neest? :shy:
 
neo
mazi gyvaciukai daznai "pamirsta" valgyti, praejus 10 savaiciu imciau nerimauti...
False Water Cobra CB15 female + CB16 male
 
fanaRiC
RIchardo atsimenu zodziai, jai jaunas ir nevalgo kol nevelu imi ir maityni prievarta, duok vitaminu kurie skatina alki, duok paplaukiot jam...
o kad prie vakara suaktyveja tai taip ir turi but jis juk naktynis... maniskis tai db slpetuvei virskyna susukes, tai ir vakarais jo db nematau Grin
2 x Brachypelma albopilisum
P. Irminia
B.boehmei
N.Chromatus
P. Ornata
_______________
E.Guttata Pfft
_______________
Green Iguana Smile
 
neo
su prievartiniu maitinimu nereikia skubeti...o ir pamaitinti prievarta maza zalciuka ne taip jau ir paprasta ir betkam nerekomenduociau...
False Water Cobra CB15 female + CB16 male
 
Olesia
tai sakot galiu laisvai palaukt dar pora savaiciu :hap:
as masciau visa laika ir sumasciau- pries tai ji buvo maitinta visaip,pas mane karta saldytais karta gyvais... tai gal jai labiau gyvi pradejo patikt? Shock
 
vic
Tai taip iseina,kad net nebebandei duot gyvu peliuku ir verki,kad zalcius nieko nebeeda.Mes cia parinames ieskodami visokiausiu budu kaip padet,kad zalcius estu,o tu tik saldyta bandai isiulit po gyvu peliuku. Angry
 
Olesia
tiesiog man pries tai buves šeimininkas sake,kad jis ir visokius valgo,o dabar staiga nustojo,keista Frown
 
AndriusN
anksčiau maitinau saldytais ant lovos...


Šitas bairis man užkliuvo. Grin Dar galima bandyt maitint ant stalo, ant klozeto dangčio, garaže ir t.t. Fantazijai ribų nėra. :thumb:

Jei rimtai, tai visada maitink ramioje vietoje, geriausia išimi į kokią kitą dėžę (pvz., plastikinę su ventiliacija) ir ten maitini. Maitindama nelendi prie žalčio, nes trigdžiai nėra gerai ir manau maitinsis puikiai. :thumb:
"Šalta!" (P. Coelho)
 
fanaRiC
na as tere nemaitinu... nenoriu kad mano ranka ikisus i terariuma laikytu uz maista, dar pas ji toks harakteris tai tyliu... maitinu dezei, maitinais maniskis puikiai, vos jai kas jam nepatinka kad prieinu per arty tai iskart uodega krato kaip barskuole Grin
2 x Brachypelma albopilisum
P. Irminia
B.boehmei
N.Chromatus
P. Ornata
_______________
E.Guttata Pfft
_______________
Green Iguana Smile
 
Olesia
aciu visiems ::aciu:
 
Olesia
mano utiputinkis pavalge! :hap::hug::jeee: ačiu visiems už rūpesti ir naudingus patarimus. :naiv::yes::aciu: matyt mano žalčiukas nusprendė,kad nuo šiol valgys tik gyvus peliukus. :yes: o dar pagalvojau,kad išsprest ginčus kur maitint... maitint terariume,statyt ten dežute su peliukais,kad jis galėtu ten įlist ir suvalgyt. :shy: tada jis nestresuos ir nemanys kad pirštai maistas. Smile:jeee: ką manot? :naiv:
 
Klaipeda
Aš maitinu terariume. Įdedu plastikinę dėžutę žemais kraštais, kurioje guli peliukas. Žalčių prižadinu, dedu į dėžutę, jis iškart atkunta ir ima stumdyt maistą Smile
Augintiniai:

1x Pogona vitticeps
1x Iguana iguana
2x Agrionemys horsfieldi
1x Testudo graeca
1x Elaphe guttata guttata
1x Žiurkinis žaltys (pavadinimo nepamenu (((: )

xxx Zophobas morio
xxx Tenerbrio molitor
xxx Nauphoeta cinerea

xxx Mus musculus
xxx Šunys (;
 
Artchi
Gal kas turit peliuku ka tik gimusiu (Vilniuje) , geriau gyvu butu, nes kur parduoda "reriz fauna" per dideli, zalciukai pas mane dar labai mazi ka tik issireite galima sakyt :read:
 
Olesia
parašyk Staktai į AŽ. Wink
 
Artchi
Koks man bajeris buvo.. Turiu du kukuruzinius (apie 1,5 men. senumo), viena pamaitinau kitas neede. Kita diena, tas kuris neede tai ir neede o tas kur buvo vakar paedes vel puole esti, kaip cia taip yr? Shock
 
AndriusN
Artchi parašė:
Koks man bajeris buvo.. Turiu du kukuruzinius (apie 1,5 men. senumo), viena pamaitinau kitas neede. Kita diena, tas kuris neede tai ir neede o tas kur buvo vakar paedes vel puole esti, kaip cia taip yr? Shock


Nemaitink jų kartu ir nemaitink kasdien. Turi praeit tam tikras laiko tarpas tarp maitinimų. O ne taip, kad ko nesuėdė vėliau sumaitinsi. Taip negalima.
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Artchi
Mano mazasis zalciukas ede pirmadieni antradieni ir penktadieni, nieko baisaus neatsitiks?
 
neo
mazus zalciukus patartina maitinti kas 3 - 4 dienas.
False Water Cobra CB15 female + CB16 male
 
Artchi
Kokios rusies reikia peliu pvz veisimui kad tinkami butu maitinti ir kur ju galima nusipirkti? Cool
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8304
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36257872 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma