2024m. April 28d. 02:49:19

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 6

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Žalčiai
 Spausdinti temą
Kukurūzinio mitybos ypatumai
neo
antra karta nepatartina uzsaldyt...dazniausiai atsitikus tokiam dalykui suseriu kitai gyvatei kuri visada isalkus Smile
 
guitar
Tai reiškias viską darau teisingai, mano l.getulus splendida jau jaučiu apie 3 mėnesius negalvo, tai peliukų gal 10 jau išmečiau... Grin Ir va dabar vėl bandau šerti, žiūrim kas bus..
Redagavo guitar 2008-11-17 13:31
 
Vobleris
Negalima užšaldyti antra kart :no: (čia lygei ta pati taysklė galioja kaip ir mums su paprasta mėsa ar žuvimi) tokia"mesyte" jau būna Grinead: Wink meti i šiukšledeže arba atiduodi kitam alkanam augintiniui kaip sake neo.
Redagavo Vobleris 2008-11-17 13:32
 
www.egzotika.info
guitar
Nu kad negalima aišku, bet gal kas paaiškinsit kodėl negalima ? Tipo praranda maistinę vertė, taip ? O kur ta maistinė vertė dingsta ? Kuris galėtų plačiau paaiškinti... Smile
 
Vobleris
guitar parašė:
Nu kad negalima aišku, bet gal kas paaiškinsit kodėl negalima ? Tipo praranda maistinę vertė, taip ? O kur ta maistinė vertė dingsta ? Kuris galėtų plačiau paaiškinti... Smile

Nuo pastavaus atšildau-atšaldau ji papraščiausiai sušvinksta kokia ten dar gali būti maistinė vertė ir taip šaldant nemaža dalis naudingų vitaminų dingsta ;
Redagavo Vobleris 2008-11-17 13:51
 
www.egzotika.info
guitar
Vobleris parašė:
guitar parašė:
Nu kad negalima aišku, bet gal kas paaiškinsit kodėl negalima ? Tipo praranda maistinę vertė, taip ? O kur ta maistinė vertė dingsta ? Kuris galėtų plačiau paaiškinti... Smile

Nuo pastavaus atšildau-atšaldau ji papraščiausiai sušvinksta kokia ten dar gali būti maistinė vertė ir taip šaldant nemaža dalis naudingų vitaminų dingsta ;



Ne nuo pastovaus, nuo vieno atšaldau ir užšaldau, noriu sužinot kokie vitaminai dingsta ir kur dingsta, jei aš atšaldės palaukau 20min ir vėl šaldauSmile
 
neo
guitar parašė:
Tai reiškias viską darau teisingai, mano l.getulus splendida jau jaučiu apie 3 mėnesius negalvo, tai peliukų gal 10 jau išmečiau... Grin Ir va dabar vėl bandau šerti, žiūrim kas bus..


gal jau prievarta maitink...
 
guitar
Bandau paskutinį kartą ir teks, jau lyg ir susidomėjo peliuku...
 
Efka
ar labai skirasi dienos ir nakties temperatura?
 
herpetologas
kol zalciukas jaunas 2-4 laipsniais,kai suauges patartinas skirtumas 6-8 laipsniai
su egzotika idomiau
 
Efka
jei didesnis skirtumas manau jos sumano ziemoti, jei klystu pataisykite mane
 
Richardas
Efka parašė:
jei didesnis skirtumas manau jos sumano ziemoti, jei klystu pataisykite mane
Sumano:yes:,kilusiosgyvtės iš tų platumų kuriose gyvatės žiemoja(sveika jom),bet jaunykliams ir silpnoms tai terariumistikoje netaikoma (pvz.gamtoje po žiemojimo daug tokių nebepabunda)
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Olesia
laba diena , norečiau paklaust kaip sužinot ar žaltis tikrai nori valgyt? man jau 2 savaites labai aktyviai vakarais sliaužiuoja,žiuri pro terariumo seneles,paskutini karta suvalge 2 peliukus prieš 2,5 savaičiu, nuo to karto daugiau į maistą nenori net žiuret (paskutiniai peliukai buvo maždaug dienu gyvi). Sadilgio jis maždaug 63 cm,ir valgyt buvo pripratintas karta per savaite po pora peliuku. ir dar norėjau paklaust kaip nusprest kad atėjo laikas maitint priverstinai ir kaip tai daroma? išanksto dėkoju.:aciu:
 
AndriusN
Apie maitinimą priverstinai dar net nesvajok. :yes:
Šiaip papasakok kaip tu jį maitini, nes dabar galima daug priežasčių prigalvot, kodėl jis nesimaitina.
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Olesia
anksčiau maitinau saldytais ant lovos... :naiv: o karta nusprendžiau nupirk gyvus nes perskaičiau forume kad naudingiau... pragyveno tie peliukai su žalčiu 3 dienas narve,nes ne narve valgyt nenorėjo,o žudyt mažilius irgi ne norejau,tai va,po 3 nakties peliukai dingo. nuo to laiko nevalgo. Frown
 
donatas_s
Ar kartais nebus, kad tie peliukai prieš suėdant apkandžiojo žaltį? Ir dėl to jis net nežiūri į jų pusę.
 
http://www.egzotika.info
Olesia
tikrai nebus,nes jie gi visai mažiukai buvo,abejoju ar jie dantukus turėjo... :no:
 
vic
Nemananyciau,kad butu galeje apkandziot nes zaltys tik apie 63 cm.Tokiam zalciui duodami maziukai peliukai kurie nieko blogo negalejo padaryt,nebent ileido per didelius peliukus.Dar pastebejimas niekada neleisk iskart po kelis peliukus,nes jie blasko zalciu ir jis gali atsisakyt tamkartui est
 
Olesia
aciu Smile o kodėl dabar nevalgo? po kokio laiko reikėtu priverstinai maitinti? Frown
 
vic
Pora menesiu zalciui,jeigu buvo gerai imites nebeda.Ar bandei duot katik gimusi peliuka?Gali bandyt duot keletos dienu ziurkiuka.Gal jam kvapas patiks ir jis prades esti.Priverstinis serimas paskutinis budas.Dar prisiminiau vienas gyvaciu veisejas angluose man sake jei gyvate needa reikia mazam peliui perskelti galva,kad smegenys istykstu(tipo tas kvapas jas suzadina).Pats nebandziau,nebuvo reikalo,o tu pabandyk nieko neprarasi.Sekmes
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8304
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36258010 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma