2024m. March 28d. 10:42:03

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Pitonai
 Spausdinti temą
Tigrinis pitonas - Python molurus
Shizo
Aš turiu pitoniuką. Gal koki penki mėnesiai. Visiškai ne agresyvus, gal irgi šiek tiek flegmatikas. Mano ranką sekioja tik tuomet kai susiduria su maistu - suvalgęs reaguoja į judančią aplinką, bet kąst nekando kol kas.
Patarimas... Gerai viską valyk ir padaryk ventiliacijos toje savo spintoj, nors tikrai nemanau, kad tokia gyvūnui (būti sukištam kažkur) yra gerai. Ir prižiūrėk, kad erkučių neprisiveistų, nes jas išnaikint bus sunku, tada jau teks manau ir į vonią nešt ir tėvams prisipažint Wink
Python molurus bivittatus
Pantherophis Guttatus.
Brachypelma Emilia
 
siames131
dekuj, nu jis nebus slepiama snuo tevu Wink bus tesiog gaminama terariumine spinta kad butu patogiau visus egzotus laikit ir butu tvarka. o jis jo terariumas bus irengtas gerai ir t.t. toje spintoja, yra gi daug nuotrauku su terariuminem spintos, vienasdabar neprisimenu kad tiksliai ligtsis ozas dabar parduoda turi imetes skelbima tai kazka panasaus ruosiosi gamint Wink
Atsiprasau uz LT srifto nenauduojama tesiog mano loptopas jo neturi.


Psalmopoeus irminia L8
Psalmopoeus Cambridgei Male
Gromphadorhina portentosa
Mantis Religiosa
Marmurinis Vezys
Nauphoeta Cinerea
Blaberus giganteus
Blatta lateralis
Shelfordella tartara
Tenebrio molitor
Zophobas morio
 
AndriusN
Darysiu... Darysiu... Darau...
Mažiau kalbų ir daugiau darbų, nes pakalbėt visi mes mokam, o kai reikia sumanymus įgyvendint ne visi tai sugeba. :yes:
"Šalta!" (P. Coelho)
 
siames131
viskas bus gerai, baigineju kambario remonta, per sia savaite nudazau tapetus nes savaitgali suklijavau, istatisiu durys, sudesiu grindis ir tada prasides veiksmas nes kur dariti jaj dar remontas nebaigtas? Smile o jaj uzsiimsiu su spinta dabar tada remontas atsides ilgiau ir ilgiau ir gyviu nebus ir kur spintos deti Wink
Atsiprasau uz LT srifto nenauduojama tesiog mano loptopas jo neturi.


Psalmopoeus irminia L8
Psalmopoeus Cambridgei Male
Gromphadorhina portentosa
Mantis Religiosa
Marmurinis Vezys
Nauphoeta Cinerea
Blaberus giganteus
Blatta lateralis
Shelfordella tartara
Tenebrio molitor
Zophobas morio
 
siames131
beja, buvau sian pas pazystama toki nemazai nusimananti egzotikos sriti, paklausiau del pitono tigrinio sake kad jaj saligas suteiksiu galiu auginti bet mano kad tai butu negerai ir bande mane atkalbeti visa laika kiek pas ji buvau, kad palaukciau bent 18-m Tai va saligas suteikciau t.t. liko paskutinis apsisprendimas imti pitona dabar ar paklausiti patirusio zmogaus ir bent 18-m sulaukus imti kad neuzkrauti jaj ka atsakomibe tevams kol man nera 18.
Laukiu jusu nuomones kad nepadariti klaidos del viso ko. Kad isigisiu ji tai tikrai bet apmascius gal tikrai verta paluketi dar nors pora metu? Frown priverte susimastiti.
Redagavo siames131 2010-11-10 21:44
Atsiprasau uz LT srifto nenauduojama tesiog mano loptopas jo neturi.


Psalmopoeus irminia L8
Psalmopoeus Cambridgei Male
Gromphadorhina portentosa
Mantis Religiosa
Marmurinis Vezys
Nauphoeta Cinerea
Blaberus giganteus
Blatta lateralis
Shelfordella tartara
Tenebrio molitor
Zophobas morio
 
AndriusN
Tai mes tau ką ir aiškinam, kad geriau tau jo nepirkt.
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Vobleris
Paklausyk tu ir mūsų nepatyrusių Grin ir vis tą norinčių išaiškinti nepirk :no: Wink
 
www.egzotika.info
siames131
nu supratau, visitek is manes tos mienties neisplesit nuspirksiu ji ateitija darikit jus ka norit Grin (zinau kvailas as bet ka cia jau padarisim ;D ) bet palukesiu dar pora meteliu o po kolkas koki mazesni vistiek isigisiu gal net koki constrictoriu ar koki mazesni pitona :svilp: labai atsiprasau uz jusu brangu sutrugdita laika ir didelis dekuj. :aciu: :shy: :alus: :aciu:
Redagavo siames131 2010-11-10 21:52
Atsiprasau uz LT srifto nenauduojama tesiog mano loptopas jo neturi.


Psalmopoeus irminia L8
Psalmopoeus Cambridgei Male
Gromphadorhina portentosa
Mantis Religiosa
Marmurinis Vezys
Nauphoeta Cinerea
Blaberus giganteus
Blatta lateralis
Shelfordella tartara
Tenebrio molitor
Zophobas morio
 
Shizo
Sveiki.
Norėčiau šiek tiek pasiklausti dėl pitoniuko elgsenos. Skaičiau, kad beveik visi be išimties jauni pitonai agresyvūs ir pikti. Tai va... Maniškis - nė cypt!
Dažniausiai guli susirangęs ir nejuda, šildosi. Valgo normaliai, tik kartais supsichuoja ir nevalgo užmuštos aukos.
Tiesa, vis dar kariauju su erkutėm ir negaliu jam suteikti malonaus ir gražaus terariumo nes visą laik reikia valyt jį ir jo aplinką.
Šiaip, šnypščia kartais jei kuteni jo šonus arba juo susidomi keturkojai namų gyvūnai. O taip tai visiškai ramus ir gulintis sau. Dabar tikriausiai nersis, tai dar labiau ramesnis pasidarė.
Ar tai normalu?
Redagavo Shizo 2010-12-01 23:36
Python molurus bivittatus
Pantherophis Guttatus.
Brachypelma Emilia
 
AndriusN
Keistas koks tas tavo pitonas. Šiaip pasisaugok visvien, kad negrybšteltų. Wink
Maniškis iki kokių 3 ar 4 mėn buvo siaubingai agresyvus. Grin Atidarius dėžę iškart šnypšdavo kaip pradurta padanga. Grin Po to ėmė ramintis, bet rankas sekiodavo. Maisto neatsisakydavo, išskyrus vieną atvejį, bet ten jau jam per daug buvo.
Aišku, visada pašnypšdavo jei kas nors nepatikdavo jam.
O šiaip, tai gal viskas gerai su tavo pitonu. Laikyk tinkamą temperatūrą ir drėgmę ir viskas bus super, nes tai jie tikrai mėgsta. Wink
"Šalta!" (P. Coelho)
 
neo
Shizo parašė:

Tiesa, vis dar kariauju su erkutėm ir negaliu jam suteikti malonaus ir gražaus terariumo nes visą laik reikia valyt jį ir jo aplinką.


Nepatingek, ir kaip jau buvo rasyta, padaryk vonele vandens ir ji patalpink siltai kokia para, kartok tokia procedura kol nebus erkuciu. Tera tuo metu isvalyk kruopsciai. Kitaip vargu ar ju atsikratysi. Erkuciu gyvybes ciklas labai greitas, kaip ir dauginimasis.
False Water Cobra CB15 female + CB16 male
 
Shizo
Darau aš tas voneles kiekvieną dieną. Nusipirkau to Sera tepalo, bet... Toks įspūdis, kad jis turi atvirkštinį efektą. Kitą dieną randu dvigubai daugiau erkučių. Kol kas leisiu jam ramiai išsinert, o tada į paros voneles dėsiu.
Ir dėkui už atsakymus Grin
Redagavo Shizo 2010-12-02 12:24
Python molurus bivittatus
Pantherophis Guttatus.
Brachypelma Emilia
 
Vobleris
Radai dvigubai daugiau ,nes nuo tos "smarves" visos pradėjo lysti lauk.
 
www.egzotika.info
neo
Patarciau tai padaryti pries nerimasi, kai gyvate gerai atmirks ir prades nertis, beveik visos erkutes atsoka su senaja oda. Isbandyta!
False Water Cobra CB15 female + CB16 male
 
Shizo
Hm. Na gerai, bandysiu.
Python molurus bivittatus
Pantherophis Guttatus.
Brachypelma Emilia
 
Egluz
Pas mane jos isnyko perkelus gyvuna tik i nauja terariuma, bet jau kokie metai ju nematyti Smile Manau, gal jas dar atbaido azuolo zieve ir lapai, nes pas mane arba tai buvo sutapimas, arba tai is tikruju suveike Smile
 
plikis
sveiki turiu problema:help: mano tigrinis pitonas nevalgo jau 5 savaites as jam buvau nupirkes triusi svere mazdaug pusantro kilograma jis ji prarijo bet po kiek laiko isveme ir nebevalgo ka daryti jo mazius 2,5 metu paskutini karta suvalge triusi pries 7 savaites ilgis 3,30 svoris 25kg oda blizganti ramaus budo ... rasykit pm aciu
 
Shizo
Sveiki.
Kaip senai čia rašiau Smile
Norėjau tik pasiteirauti kokio dydžio terariumas labiausiai tiktų 2m pitonui? Senasis namelis darosi per ankštas, tad darysiu jam naują. Kokie maždaug turėtų būti išmatavimai? Tiesa, jis dabar tik 1.65m, tačiau gan sparčiai auga, tad bandau spėt į ateitį. Smile
Python molurus bivittatus
Pantherophis Guttatus.
Brachypelma Emilia
 
AndriusN
Shizo parašė:
Sveiki.
Kaip senai čia rašiau Smile
Norėjau tik pasiteirauti kokio dydžio terariumas labiausiai tiktų 2m pitonui? Senasis namelis darosi per ankštas, tad darysiu jam naują. Kokie maždaug turėtų būti išmatavimai? Tiesa, jis dabar tik 1.65m, tačiau gan sparčiai auga, tad bandau spėt į ateitį. Smile


Daryk tokį, kad dugno plotas būtų maždaug 2 metrai ant 1 metro. Aukštis gali būt kokie 70cm ar metras. Šakų galėsi įdėt į aukštesnį terą. Nors iš esmės aukštis nėr toks svarbus kaip dugno plotas. Wink Sėkmės su pitonu. Wink
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Shizo
:aciu:
Python molurus bivittatus
Pantherophis Guttatus.
Brachypelma Emilia
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8236
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36147286 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma