2024m. May 02d. 00:51:38

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Pitonai
 Spausdinti temą
Tigrinis pitonas - Python molurus
siames131
Kiek teko skaititi tai jis vienas is dazniausiai sutinkamu pitonu egzotu terarumuose. Be to kiek teko skaititi straipsniose jis gan skirtingas nuo kitu rusiu ir vat kiek narsiau pitonu temose butent apie sita rusi neradau tad va nusprendziau sukurti tema. Ir to paciu norejau paklausti kokio terariumo reiktu 80cm ilgio pitoniukui ir dar ar jam butina zeme ta esme durpes ar gali buti ant dugno vanduo o per terariuma sakos ir tokios lentineles padaritos kad jis ten tupetu nes kiek zinau jie labai megsta vandeni ir reikia jo daug.
Atsiprasau uz LT srifto nenauduojama tesiog mano loptopas jo neturi.


Psalmopoeus irminia L8
Psalmopoeus Cambridgei Male
Gromphadorhina portentosa
Mantis Religiosa
Marmurinis Vezys
Nauphoeta Cinerea
Blaberus giganteus
Blatta lateralis
Shelfordella tartara
Tenebrio molitor
Zophobas morio
 
AndriusN
Iškart pasiruošk daryt terariumą 2 metrų ilgio ir apie metro pločio. Grin Kodėl? O gi todėl, kad jis augs žvėriškai greit. Vandens indas būtų kur kas geresnis pasirinkimas, nei per visą terą vanduo. :yes: Šakos ir lentynėlė, tai kaip čia pasakius. Grin Jam dzin jos bus, nes dažniausiai jis sėdės ten kur šilta ir galima pasislėpt.

P.S. Šito nuo tėvų jau nepaslėpsi.

P.P.S. Rašyk lietuviškai nesekęs pasakų (aš apie tavo parašą). Wink
"Šalta!" (P. Coelho)
 
siames131
Dekuj andriau , Wink reiks pasidarbuot su terariumu savaitgali Smile kaip tik pataikiai andraiu apie tevus Grin darisiu jam terariuma kompiteriniam stale kur turi eiti stalciai tai paliksiu isore o viduj istatisiu terariuma kad nerastu Grin spinele dar uzmesiu ant stalciu. Be to rimtai loptopas neturi LT srifto ir dar priedo pragyvenau 10 metu ispanijoj tai tiesa sankant nebemoku rasiti lietuviskai taisiklingai Grin Pero te puedo escribir en espanol perfectamente Wink
be to kokio amziaus ir kokio ilgio jau tavo mazius? nes jaj neklistu auginai Smile
Redagavo siames131 2010-11-08 11:58
Atsiprasau uz LT srifto nenauduojama tesiog mano loptopas jo neturi.


Psalmopoeus irminia L8
Psalmopoeus Cambridgei Male
Gromphadorhina portentosa
Mantis Religiosa
Marmurinis Vezys
Nauphoeta Cinerea
Blaberus giganteus
Blatta lateralis
Shelfordella tartara
Tenebrio molitor
Zophobas morio
 
AndriusN
Kiek laiko slėpsi taip nuo tėvų? Maksimum pusė metų. Grin Plius, jei maitinsi normaliai, tai net nepastebėsi kaip jis užaugs. Ir šiaip, yra tiesiog daugiau nei kvaila tikėtis, kad paslėpsi tigrinį pitoną nuo tėvų. C'mon, nebe tas amžius, kai galima tikėt pasakom. Plius, koks tikslas laikyt gyvūną kažkokioj dėžėj paslėptą? Siūlyčiau suaugt ir nedaryt nesąmonių, nes sąlygų tam, tai stipriai neturi.

P.S. Dėl šrifto irgi pasakas seki. Kas čia, Puškinas? Pasidaryk ir tu galėsi didžiuotis kaip aš dabar didžiuojuosi, kad sugebu rašyt lietuviškai. Wink
Redagavo AndriusN 2010-11-07 22:12
"Šalta!" (P. Coelho)
 
siames131
kol manes nebus nabes bus uzrakintas kai busiu uzrakinsiu kambari ir atidarisiu Wink Arba tai viena varijanta sugalvojas turiu, pasakiti mamai kad tai kukuruzas black albino atspalviu ar kazkas tokio Grin Be to kitais metais 17 tai tada jau bus kita kalba su tevais Wink o pasaku neseku neveltuj klicka Ispanas gaves ;D
Redagavo siames131 2010-11-07 22:19
Atsiprasau uz LT srifto nenauduojama tesiog mano loptopas jo neturi.


Psalmopoeus irminia L8
Psalmopoeus Cambridgei Male
Gromphadorhina portentosa
Mantis Religiosa
Marmurinis Vezys
Nauphoeta Cinerea
Blaberus giganteus
Blatta lateralis
Shelfordella tartara
Tenebrio molitor
Zophobas morio
 
siames131
dekuj uz fotke bet kaip bebutu nemoku as lietuviskai rasiti, lietuviu kalboje diktantuose is 50 zodziu padarau 80 klaidu ;D o vat ispaniskai beveik nei vienos klaidos pas mane nerastum Grin Be to norejau dar paklausti, ar jam reikia UVB lempos ar ne ir jaj dabar labai mielas, puikaus charakterio ar butinai pavirs agresiviu ateitija? Smile
Redagavo siames131 2010-11-07 22:26
Atsiprasau uz LT srifto nenauduojama tesiog mano loptopas jo neturi.


Psalmopoeus irminia L8
Psalmopoeus Cambridgei Male
Gromphadorhina portentosa
Mantis Religiosa
Marmurinis Vezys
Nauphoeta Cinerea
Blaberus giganteus
Blatta lateralis
Shelfordella tartara
Tenebrio molitor
Zophobas morio
 
neo
Kazkokia nesamone cia vyksta. Taip elgtis negalima, su tokiais gyvunais atsakomybes jausmas pas tamsta atsiras, kai reiks pitonu atsikratyti.
False Water Cobra CB15 female + CB16 male
 
kitaniux
Nu siames persistengi juodai. Nesitikėjau. Kaip tokį gyvūna sukiši į kažkokį stalą. Nejuokauk. O jei sugalvos mama ateiti patvarkyti kambarį ar panašiai. Čia tau ne black albino. Gal baik cirkus ir palauk kol pats turėsi savo būstą o tada augink nors ir 10 tokių. O kaip Barzdotosios? Gal ir jas kiši į stalčius, gal sugalvosi kartu su pitonu? Patogiau gi, nereiks kelių vietų slėpti.
Niekada nesakyk niekada.
 
Vobleris
Sakiau nerašysiu ,bet ...... Visų pirma,tai reikia turėti vieną kartą-proto,logikos,sveiko mąstymo ir žinių,domėjimosi.Šitokios temos forume yra visiškai NIEKINĖS.Jeigu kekvienas nelabai logiškai mąstyti linkes žmogutis.Pradėtų kūrinėti tokio pobudžio temas su tokiais svaičiojimais ir "nusitampymais" "nei į tvorą , nei į mietą " tai prilyginčiau tragedijai ir varkšų gyvūnų kankinimui.Tokios logikos ir mąstymo žmogus nėra vertas auginti jokio padaro.Jau ne kartą pastebima ,kai pradedama svaičiotis apie pvz. agamas , paskui pereinama prie pytonu galų galiausia prie "krokodilu".Gerbemas temos kūrėjau.Jau pakankamai užteko "sklepų" ir dabar stalčių.Nereikia iš forumo daryti cirko ir parodijos ir teikti kaškokius "apsvaigusius" pamąstymus visiškai blaiviai susikertančius su gyvūno auginimu ir bendru pasaulio suvokimu.Visada esu geranoriškas visiems,bet viskas turi kaškokias ribas.O tokio kalibro ir kitų gyvūnų slėpimas ir kaškokie "sekretai" yra išviso sveiku protu nesuvokiami ir aplamai reiktų pirma nuspręsti ką noriu,ką galiu ir ko ne.O šitos temos gyvavimas , prižadu bus laikinas.Klausimas turi būti konkretus,tikslus ir vertingas.Kaip ir visa diskusija.Pabaigai idedu vieną suaugusio tavo norimo slėpti stalčiuose ir užukambariuose gyvūno fotografija.Gal ir rekordinis egzempliorius ,bet reikia suvokti ,kad tokiam gyvūnui sudarius tinkamas sąlygas,tinkamai auginant jam netik stalčių neužteks o ir "mažų" kambarių.... paskutinis patarimas būtų mažiau temų ir "šaukyklų" daugiau domėjimosi ir skaitymo.Visur galima suspėti.
Vobleris prisegti paveiksliukai:
pyton.jpg

 
www.egzotika.info
siames131
Sita ko puikiausiai suvoku, nereik moralu skaitit, pitonas 80cm ilgio o spintele 100cm x 100 cmx 50 cm ten bus terariumas nu kaip terariumine spinta tik atrodis kad papras, beja kitaniux barzduotasias auginsiu normaliam terariume kuri baigiu irengti jau. yra ir kabelis jau, ir uvb 10% lempa ir t.t. tik kad jos bus pas mane atveztos turbut is hamm muges tad dar daug laiko liko Wink pinigu jiems negailiu tad del ju neprieziuros ir t.t. prasiciau nekomentuoti nes gyvunai tikrai lepinami pas mane Wink
Visa tai pamirstam ainam tesiog apie tai kam skirta si tema. Butent apie tigrinius pitonus. Staipsniose neradau ar jiems reikalinga silpna uvb lempa. bet buvo pamineta kad jiems juos gerai vasara isvesti i kiema, tad tai norejau paklausti.
Redagavo siames131 2010-11-08 11:00
Atsiprasau uz LT srifto nenauduojama tesiog mano loptopas jo neturi.


Psalmopoeus irminia L8
Psalmopoeus Cambridgei Male
Gromphadorhina portentosa
Mantis Religiosa
Marmurinis Vezys
Nauphoeta Cinerea
Blaberus giganteus
Blatta lateralis
Shelfordella tartara
Tenebrio molitor
Zophobas morio
 
AndriusN
Kiek laiko jį ketini laikyt tokiame terariume? Grin
Ir šiaip, jei vis dėl to tikrai įsigysi pitoną, tai pas mano pitoną UVB nebuvo, bet manau, kad ji nepakenktų.
Beje, terariume reikia parinkt, kuo mažiau lūžtančias dekoracijas ir jas kuo labiau pritvirtinti, nes... Pats suprasi kodėl. Grin
"Šalta!" (P. Coelho)
 
siames131
laikisiu tokiam iki kol busiu 1-1.5 metru nors tiek parasita staipsni kad tinka Wink gi sakau darisiu terariumine spinta Smile dekuj andriau nors vienas zmogus kuris supranta o nesmerkia Wink gal dar kokiu patarimu turi is savo patirties|?
Atsiprasau uz LT srifto nenauduojama tesiog mano loptopas jo neturi.


Psalmopoeus irminia L8
Psalmopoeus Cambridgei Male
Gromphadorhina portentosa
Mantis Religiosa
Marmurinis Vezys
Nauphoeta Cinerea
Blaberus giganteus
Blatta lateralis
Shelfordella tartara
Tenebrio molitor
Zophobas morio
 
AndriusN
Patarimas, daryk normalų terariumą iškart ir sutaupysi daug... Grin Čia rimtas patarimas, nes jis tą 150cm pasieks labai greitai. Maksimum pusė metų ir jis jau tooooks. Grin
Maniškis buvo apie 3 metrų (čia suapvalinus) ir 3 metų, kai pardaviau, bet tik dėl to, kad gaudavo ir "ant dietos pasėdėt". Šiaip jie kaip šiukšliadėžės yra, nes kiek duodi tiek ir neatsisako. Per 3 metus 1 kart tik atsisakė žiurkės. Grin Kokia tokio aiškinimo esmė? O gi, "sėdint ant dietos" viskas kas juda jam su maistu asocijuosis. Grin Bet kokiu atveju, sėkmės su pitonu. :thumb: Skaityk ne vien lietuviškus straipsnius, o pereik ir užsienio forumus, bei paskaityk straipsnius anglų kalba iš daug daug šaltinių, vertink viską blaiviai.
"Šalta!" (P. Coelho)
 
siames131
skaitau, duomiosi, Wink o sita jis butinai ateitija seks mane "kaip judanti grobi" nors ir dabar labai jis meilus? ar nebutinai as jam turesiu atroditi kaip paprastas grobis jaj bus gerai pasertas ir pastoviai imamas ant ranku kad neatprastu ? Smile
Atsiprasau uz LT srifto nenauduojama tesiog mano loptopas jo neturi.


Psalmopoeus irminia L8
Psalmopoeus Cambridgei Male
Gromphadorhina portentosa
Mantis Religiosa
Marmurinis Vezys
Nauphoeta Cinerea
Blaberus giganteus
Blatta lateralis
Shelfordella tartara
Tenebrio molitor
Zophobas morio
 
AndriusN
siames131 parašė:
skaitau, duomiosi, Wink o sita jis butinai ateitija seks mane "kaip judanti grobi" nors ir dabar labai jis meilus? ar nebutinai as jam turesiu atroditi kaip paprastas grobis jaj bus gerai pasertas ir pastoviai imamas ant ranku kad neatprastu ? Smile


Papsakok bobutei apie pitono meilumą. Grin
Jei jam atrodis, kad jis alkanas, tai bet kokiu atveju tavo rankos jam gali asocijuotis su grobiu. Beje, saviškio beveik neimdavau į rankas, tupėjo jis sau ramiai terariume ir tiek. Reikalui esant išsiimdavau ir nieko. O šiaip jis didelis, tai tu jį pratink nepratinęs, tai yra gyvatė ir ji tavęs neatpažins kaip šeimininko.
Tik man keista, kaip mažas pitonas gali būt ramus. Dar nemačiau tokio. Čia kaip gamtos klaida kažkoks. Grin
"Šalta!" (P. Coelho)
 
siames131
O kai buvo maziukas dar imdavai? Smile nezinau bet dar flegmatiskesnis uz smaugli draugo Grin toks ramutis, meilus labai Grin tokio leto charakterio del to klausiu, gi kaip bebutu eina gyvates pripratinti prie ranku ( nepilnai ta esme kaip suniuka bet kad atpazintu kad cia nepavojus), gi neveltui patare nuo mazens juos imti ant ranku kad nebutu tokie agresivus kiek suprantu ane? Frown
Atsiprasau uz LT srifto nenauduojama tesiog mano loptopas jo neturi.


Psalmopoeus irminia L8
Psalmopoeus Cambridgei Male
Gromphadorhina portentosa
Mantis Religiosa
Marmurinis Vezys
Nauphoeta Cinerea
Blaberus giganteus
Blatta lateralis
Shelfordella tartara
Tenebrio molitor
Zophobas morio
 
AndriusN
Mažą dar rečiau imdavau. Augdamas apsiramino. Smile
O kas dėl pavojaus, tai jis tau pavojus, o ne tu jam. Grin
"Šalta!" (P. Coelho)
 
siames131
supratau, taip kad beviltiska tiketis kad bus meilus... Grin reiks gamintis tada "snake hook" Cool nagi daugiau niekas neaugines tigrinio pitono ir neturi jokio patarimo arba asmeninio patirimo? Frown
Atsiprasau uz LT srifto nenauduojama tesiog mano loptopas jo neturi.


Psalmopoeus irminia L8
Psalmopoeus Cambridgei Male
Gromphadorhina portentosa
Mantis Religiosa
Marmurinis Vezys
Nauphoeta Cinerea
Blaberus giganteus
Blatta lateralis
Shelfordella tartara
Tenebrio molitor
Zophobas morio
 
siames131
nezinau jis dar pas mane neatkeliavo bud tik po 2 sav tam kad speciau baigti semtis ziniu ir uzbaigti terariuma. Bet kiek zinau tai ne, puiki temperatura,labai megsta mauditis. Gerai seriamas. Wink
Atsiprasau uz LT srifto nenauduojama tesiog mano loptopas jo neturi.


Psalmopoeus irminia L8
Psalmopoeus Cambridgei Male
Gromphadorhina portentosa
Mantis Religiosa
Marmurinis Vezys
Nauphoeta Cinerea
Blaberus giganteus
Blatta lateralis
Shelfordella tartara
Tenebrio molitor
Zophobas morio
 
kitaniux
Tikrai nerekomenduoju ir aš Smile Bet manau atsiranda tokių drąsuolių.
Niekada nesakyk niekada.
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8314
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39612
 
 
  
  36263763 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma