2024m. April 25d. 01:58:35

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Augalai terariume
jerbun
Galima paklausti kaip tu savo ta bambuka priziuri kuris auga tere? Galvoju gal ir man isodinti i terariuma bambuka.:help:
cornas
 
donatas_s
Na ten tikrai ne bambukas, o dracena. Bambukas jūsų terariumą perauktu per naktį.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
sadayakko
mačiau kažkas užsiminė apie kanapių auginimą,gal kas daugiau galėtų papasakot apie jų priežiūrą :clap: ?
 
zippo1
yra tos kaip piktzolines joms daug prieziuros nereik dregme ir viskas o seip pas mane ju sode pilna :laugh:
 
zippo1
nu ir sviesos reiktu :yes:
 
donatas_s
Kadangi pagal Lietuvos įstatymus fiziniams asmenims jų auginimas yra uždraustas, todėl apie konkretų jų auginimą kalbėti draudžia puslapio taisyklės.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Mantas
pluoštines kanapes gi leidžia augint
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
zippo1
o pas mane sode jos pacios isauga,israuni vel kitais metais tas pats :laugh:
 
donatas_s
Leidžiama tik juridiniams asmenims gavusiems leidimą, bet kiek žinau tokių lietuvoje neatsirado, dėl be galo didelių mokesčių šiems augintojams.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
neo
uztat seklas pardavineja legaliai...ju nedraudzia!
False Water Cobra CB15 female + CB16 male
 
zippo1
juk buna augina kaip pasara gyvuliam,galima ir seip augint tik turi nevirsyti narkotiniu medziagu kiekio
 
donatas_s
Kiek teko skaityti, tai leidžiama pramoniniams tikslams, bet tik juridiniams asmenims (t.y. firmoms) vienos rūšies kanapę, kuri THT sukaupia tik 0,03 proc.
Na bet ne apie kanapes ši tema. Jei kas turite kitokių žinių šia tema prašau man į AŽ.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
mindasius
griztam i forumo pradzia,prie klausimo i kuri niekas neatsake.
ar tinka kokoso drozles substratui,ar butinai turi buti kokoso durpes? voriukas brachypelma boehmei.
 
Vobleris
Voram reikia naudoti kokoso durpes.
 
www.egzotika.info
HolySets
O koki apsvietima reiketu deti i voro terariuma, kad fikusas ar papartis ten normaliai augt galetu? Ar voruj nieko blogo nebus del to apsvietimo?
 
Loona
O kas tau svarbiau terariume augalas ir voras? Augalas mėgsta šviesą, o voras tamsą. Priklausomai kas tau svarbesnis - sukurk tinkamas sąlygas.
 
jii
sveiki. as auginu vandens agama ir galvojam idet i terariuma kokiu gyvu augalu. kadangi paleidus po kambary pasilakstyt bega ir kopia i mano jukaSmile kadangi kiek esu skaicius jie gali ir paragaut augalu noreciau patarimo kurie yra nenuodingi ir galeciau det i tera. kiek skaiciau fikusai yra nuodingi, ar visi? o kaip bambukai, dracena, juka, bonsai, filodendras ar difenbachija? dar straipsnyje radau tokius augalus kaip syngonium sp, epipremnum pinnatum ar jie nenuodingi?:shy:

dekui
 
Overtaker
As savo tere pagyvendinau samanas. Gerai atrodo ir neblogai auga. Papildamo sviesos saltinio nera. Smile
 
Stakta
Overtaker parašė:
As savo tere pagyvendinau samanas. Gerai atrodo ir neblogai auga. Papildamo sviesos saltinio nera. Smile


apgyvendinai samanas, reiškia ir pusę miško :hap: Pagalvoji, pirma, kad negalima savanų plėšyt? o antra, kad su parsinešta samana parsineši ir daug visokio gerio, kuris nebutinai tavo augintiniui bus naudingas. Beje ką augini, jei tik samanas, tai dėl antro nekreipk dėmesio. Čia kitiems, kam šaus tai į galvą Pfft
 
http://staktosvoras.lt
Overtaker
Stakta parašė:
Overtaker parašė:
As savo tere pagyvendinau samanas. Gerai atrodo ir neblogai auga. Papildamo sviesos saltinio nera. Smile


apgyvendinai samanas, reiškia ir pusę miško :hap: Pagalvoji, pirma, kad negalima savanų plėšyt? o antra, kad su parsinešta samana parsineši ir daug visokio gerio, kuris nebutinai tavo augintiniui bus naudingas. Beje ką augini, jei tik samanas, tai dėl antro nekreipk dėmesio. Čia kitiems, kam šaus tai į galvą Pfft

As apie tai irgi daug galvojau. samanas rinkau nuo nukritusiu medziu Wink is karto i tera samanu nekisau o palaikiau jas "karantine" apie savaite. ir is tiesu, daug visokiu gyviu pradejo begiot. Tarp ju ir daug mazu voriuku, kurios as pagyvendinau atskirame indely. O padejus samanas i tera, paleidau ir 2 ar 3 vorus, kurie gyveno ant samanu ir jie maitinosi pasilikusiais vabaliukais. na ir be to gyvendamas laisveje voras (siuo atveju B.A) gi negauna tokiu steriliu salygu, kaip daugumoj terariumu Smile
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8298
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36252872 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma