2024m. April 20d. 10:51:46

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Augalai terariume
donatas_s
Efka, manau tavo variantui tiktų kas nors iš lėtai augančių sukulentų. Bet kuriuo atveju šviesos turi būti, bent jau dirbtinės pakankamai.
dreizehnvasovi, dėl gebenės nežinau, asmeniškai jos nesirinkčiau, dėl didelio šaknijimosi, vos tik stiebas kur nors liečia žemę, iš karto įsišaknyje, beto tai gana nuodingas augalas.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Efka
donatas_s gal lotinisku pavadinimu zinai?
 
Vobleris
Nedarykit is voro terariumo daržo :conf: pagalvokim logiskai vorui reikia auskštos šilumos drėgmes koks augalas išgyvens šitas salygas Grinead: antras dalykas sviesa kurios vorui nereikia naktine lempute (melyna,raudona) nesiskaito plius jis tuos augalus "apsitvarkys" kaip jam geriau Grin žinoma dar nuo voro rušies priklauso taip ,kad darydami iš voro terariumo "darža" su belekokiom gelem iškurių ankščiau ar vėliau pasidarys kompostas gerai pagalvokit Winkyra dirbtiniai augalai kuriems jokie kataklizmai ir voro voratinkliai nemaišo :conf:
 
www.egzotika.info
owe
na jo..kaina tik nėra maža tokių "dirbtinių augaliukų"
 
www.egzotika.info
akvilina
Dirbtiniai augalai niekada neatstos savo išvaizda naturalių.. Pas vorus gana gerai auga chlorofitai. Tai labai nereiklus augalai, galintis augti tamsesnėje vietoje, gražiai atrodo, viskam atsparus.
 
donatas_s
Konkrečių augalų pavadinimų nepasakysiu.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
baltos juodos klajos
Būtų gražu pasisodinti bonsą Smile Atrodytų super:thumb: Tik nežinau, ar tiktų terariumo sąlygos. Reiktų pasiklausinėti kokio žinovo Smile
If fishes were wishes the ocean would be all of our desire.
 
AugisZ
Bonsas netiktu i terariuma, pirma ji pati sunku islaikyti toki maza, ir pasirupinti. o terariume juk dregniau nei kambary, siluma ir pan, todel manau jis turetu greit issikieroti Smile
I terariumus tinka hedera, ficus pummila (puikiai auga). Pas mane paliudariume auga ir akvariuminis augalas Riccia fluitans Smile
 
sarunas
aš mėginsiu terariume auginti Passiflora. tai vijoklinis augalas kuriam reikia daug drėgmės ir šilumos. tačiau neaišku ar pakaks terariume šviesos. teoriškai jei sąlygos jai tiks tai turėtų augti kaip pašėlus Smile
gero zmogaus rankose viskas dega
 
akvilina
sarunas parašė:
aš mėginsiu terariume auginti Passiflora. tai vijoklinis augalas kuriam reikia daug drėgmės ir šilumos. tačiau neaišku ar pakaks terariume šviesos. teoriškai jei sąlygos jai tiks tai turėtų augti kaip pašėlus Smile

Pasiflora gražiai turėtų atrodyti:yes: Bet jos tai tikrai labai sparčiai auga.. Ir labai puola kenkėjaiGrinead:
 
sarunas
na pamėginsim. o kenkėjų terariume neturėtu atsirasti (tikiuosi labai). be to, sodinti auginti ir kitaip prižiūrėti augalus manęs nežavi. jei neaugs tai desim dirbtines gėles ir bus dar geriau Smile čia namų sąlygom, ką turėjau tą įkišau į durpesSmile
gero zmogaus rankose viskas dega
 
akvilina
sarunas parašė:
na pamėginsim. o kenkėjų terariume neturėtu atsirasti (tikiuosi labai). be to, sodinti auginti ir kitaip prižiūrėti augalus manęs nežavi. jei neaugs tai desim dirbtines gėles ir bus dar geriau Smile čia namų sąlygom, ką turėjau tą įkišau į durpesSmile

Kenkėjų pas pasiflora tai tikrai greit gali atsirast.. Šilta+ drėgna+ užsistovėjas oras=Grinead:.. Bet sekmės tau:trenk:
 
sarunas
dėkui Smile aišku gerai nenuteikei Grin
gero zmogaus rankose viskas dega
 
civillis
klausymelis vilnieciamSmile kur jus perkat dekoratyvinius augalus terariumams? gyvunu parduotuvese jos gan brangios, o man reik nemazai.. ziurejau senukuose, tai yra vijokliniai keli, bet negrazus.. o seip augalu parduotuvese irgi neaptikau as nieko.. maciau cia pas zmones terariumuose tokie grazus dirbtiniai augalai, noretus kazko panasausSmile
 
bambalys
civillis parašė:
klausymelis vilnieciamSmile kur jus perkat dekoratyvinius augalus terariumams? gyvunu parduotuvese jos gan brangios, o man reik nemazai.. ziurejau senukuose, tai yra vijokliniai keli, bet negrazus.. o seip augalu parduotuvese irgi neaptikau as nieko.. maciau cia pas zmones terariumuose tokie grazus dirbtiniai augalai, noretus kazko panasausSmile

Vilnieciai atsiliepkit, nes man ir idomu Grin
 
civillis
jau nusipirkau tomas philipse. vijoklini toki ir paparti, seip grazus visai ir nebrangei isejo, uz viska nepilnai 30 ltSmile
Redagavo civillis 2009-02-28 16:29
 
Raidas
Ar tiktu vorui (B.A.) i terariumą šis augalas? Nežinau jo Lot. pavadinimo. Gal kas galit parasyt?

sutvarkyta nuotrauka
Raidas prisegti paveiksliukai:
palme.jpg

Redagavo Vladas 2009-03-12 16:13
Taip, aš jau naudojau paiešką
 
Vladas
Tai gali būti Chrysalidocarpus lutescens, Chamaedorea elegans ar kokia Howeia . Betkuriuo atveju tai gan stambi palmė Smile
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
AugisZ
Mano varliu paliudariume is pradziu gal siek tiek auga, o paskui jau po biski ir sunyko.. o pas vorus isvis, daugelis augalu neissilaiko Grin
 
Neonfan
Pas manaji B.A. puikiai bambukas maximinis auga jau metus laiko :yes:
http://public.fotki.com/Neonfan/augintiniai/

Elaphe schrenki
Brachypelma albopilosum
Pandinus Imperator
Peliukai (maistui)

Skype - Neonfan
E-mail - Neonfanas@hotmail.com

Žodis vegetaras indėniškai reiškia blogas medžiotojas Smile
 
http://public.fotki.com/Neonfan/augintiniai/
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36248285 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma