2024m. April 20d. 16:42:28

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Driežai
 Spausdinti temą
Eublefarai
Ugnyciuke
Ačiū Smile
Jau išėmiau visus augalus ir smulkius akmenukus.. Grin
Redagavo Ugnyciuke 2012-01-25 19:41
 
rytojus13
:labas:Man labai patinka eublefarai. noreciau isigyti. viskas apie juos gerai, tik man biski nepatinka, kad jie naktiniai gyvunai:svilp:. tai pagalvojau jusu paklaust. ar jie visiski,visiski naktiniai gyvunai, ar tik daugiausia laiko praleidzia islinde nakti, ar visa. ar galima duot eublefarui maisto diena ir po biski ji pripratint i dienos sviesa:nezin:. kiek jie mazdaug laiko buna islinde diena. prasyciau biski jusu nuomones
 
paurok89
Taip eublefarai yra naktiniai gyvūnai Smile Jie kartais išlenda ir dieną, bet nebūna labai aktyvūs, o su tais pratinimais tai nesamonė tik pažeisi gyvūno kasdieninį ciklą kaip su medvarlėm ir žema temp. dieną Smile
 
Loona
Mano eublefarai pradeda išlisti ir būti aktyvūs nuo 18 val. maždaug, ypač kai alkani... o iki to laiko dažniausiai miega
 
sauka
SveikiSmile uzsimaniau ir as baisiausiai eublefaro, is pradziu masciau apie kukuruza, bet dabar persigalvojau. Taigi pradziai tokie klausimai, nes ispradziu noriu givuneliui yrengti gerus namus, o tik paskiau pirkti.

1. Vienam manau butu liudna, kiek randu, tai geriausia 1patinelis ir 2 pateles. O jaigu auginciau 2pateles?

2.VITAMINAI!! Kiek randu, geriausi yra "nekton" firmos, ir reik tik kalcio. Paklausciau kokioj kikoj, bet kad kiek skaitau. tai ten nelabai protingi pardavejai..:conf:.

3.Kambario temperatura 17-22c tero dydi planuoju apie 70x45x45(ilgisXplotisXaukstis) kokio mazdaug galingumo sildymo kabelio reiketu?

4. Kokio dydzio mazdaug turetu buti "gertuve" ?

5. kokia turi buti dregme terariume?! konkreciai niekur nemaciauFrown

6. Ir galiausiai, kur kaune butu galima ysigyti pati gyvuneli, noriu maziuko, bet ne is kikosGrinead: Tam Tado Ivanausko muziejuj nebutu ? :aciu::aciu:
 
Loona
1. 2 patelės mano akimis yra žymiai geriau nei 1 patinas ir 2 patelės. Neturėsi galvos skausmo kiekvieną pavasarį. Jei kada sugalvosi jauniklių apturėti - visada lbiau apsimoka pasiskolinti patiną Smile
2. Necton,zoomed ir kt. Reikia kalcio su D3 ir multivitaminų.
3. Imčiau 25 w ir iškart pirkčiau taimerį.
4. Neprincipialu. Gali bti okia, kad ir išsimaudyti joje būtų galima.
5. Eublefarams didelė dregmė nereikalinga. Gertuvės-baseinelio pilnai pakanka. Bet jei atsirastų problemų su nerimosi, tada siūlyčiau dregmės kamerą konstruoti.
6. Mano mažyliai jau visi rado savo naujus šeimininkus. Galiu pasiūlyti nebent 2 3 metų pateles. O šiaip dabar jauniklių metas. Duok čia skelbimą, kad perki šių matų jauniklies ir manau kas pasiūlys.

P.S. Dėl mžylių pirkimo... yra labai atsakingų pardavėjų, kurie parduodami jauniklį tau gali iš anksto pasakyti jo lytį, nes atsakingai stebėjo inkubavimosi temperatūras o tas tiesiogiai itakoja lytį. O būną neatsakingų pardavėjų, kuriems pofig. Jie negali nieko garantuoti dėl lyties. Tad pirkdamas 2 jauniklius gali gauti 2 patinukus, o tas jau reiškia problemas ateity. Taigi rekomenduočiau atsakingai rinktis iš kur pirkti mažylius.
 
sauka
:aciu: LoonaSmile o ar butu galima nakty palikti raudona LED apsvietima?? nes vistiek norisi matyt, toky nerysku padaryciau, kiek randu jie maziausiai mato raudona sviesa. O galbut jus galetumet pasiulyti kokinors patikima pardaveja kaune? nuo kokio amziaus galima atpazinti lyti?



http://www.zoocentras.lt/rev-ritter-elektromechaninis-paros-laikmatis-p-1476.html apie toky taimeri kalbat?
Redagavo sauka 2012-05-21 16:21
 
Loona
Taip, raudonas LED apšvietimas naktį labai tinka. Pati toki naudoju jau ne vienerius metus.

Kur nusipirkti eublefarą Kaune nelabai ka galiu rekomenduoti, nes nealtualu man, bet jei bus variantu ir norėsi nuomonės - geriau per AŽ Wink

O taimerį siūlau paprastą iš senukų: laikmačiai

Lytį galima nustatyti nuo 6 mėn. maždaug jei neaiški inkubavimo temperatūra, kartais patinukai pradeda matytis ir anksčiau. O atsakingas veisėjas gali nusakyti lytį tik išsiritusiems ar net kiaušiniams.
Redagavo Loona 2012-05-22 14:16
 
sauka
galvoju apie mazdaug 90x50x50(ilgisXplotisXaukstis) , daryt medini su priekinem stumdom stiklinem durelem. Menesio pabaigoje jau tureciau gauti 25W kabely, bet tokio dydzio terariumui nelabai jo uztektu mano manymu, tai nusprendziau kad diena bus yjungtas kabelis ir kazkur 40W kaitrine lempute, o nakti lempute butu isjungta. Taip manau butu palaikoma mazdaug tinkama temperatura, bet zinoma vistiek tektu paekspermentuot siektiek.

O kaip del ventiliacijos? manau uztektu vienos angos virsuje, kitos apacioje.

Planuoju auginti dvi pateles.
 
rytojus13
nesirasinekit AŽ. is jusu pokalbio as mokausPfft
 
sauka
nesirasinejam Grin
 
Loona
sauka parašė:
galvoju apie mazdaug 90x50x50(ilgisXplotisXaukstis) , daryt medini su priekinem stumdom stiklinem durelem. Menesio pabaigoje jau tureciau gauti 25W kabely, bet tokio dydzio terariumui nelabai jo uztektu mano manymu, tai nusprendziau kad diena bus yjungtas kabelis ir kazkur 40W kaitrine lempute, o nakti lempute butu isjungta. Taip manau butu palaikoma mazdaug tinkama temperatura, bet zinoma vistiek tektu paekspermentuot siektiek.

O kaip del ventiliacijos? manau uztektu vienos angos virsuje, kitos apacioje.

Planuoju auginti dvi pateles.


Kaitrinės lemputės nerekomenduoju. Tai ne dieniniai gyvūnai, bet kokia ryški lempa sukels stresą. Taip pat visada geriau du kabeliai didesniame terariume nei vienas galingesnis. Tavo atveju rekomenduočiau pradžiai nusipirkti 25, o jei matysi, kad nepakanka - kitą 15 ar 25 W. Tokiu atveju galėsi geriau reguliuoti terariumo temperatūrą, šiltesniu metu vieną ar kitą atjungti visai. Aišku jei pavyks tuos kabelius patogiai išvedžioti tavo terariume kadangi vis vien reikia sudaryti šiltesnę ir šaltesnę zonas, negalima kabelių sumesti bet kaip, kryžiuoti. Galima pirkti ir kilimėlius - jie atpigę, kartais patogiau naudoti.
 
sauka
prisiskaiciau apie sildyma tai tiek, kad.. Grin jau mazdaug ysivaizduoju kaip darysiu. Bet as kabeli desiu y vidu, po akmenim. O kaip del IR lempu? arba dar kazkokias melynas uzsienio forume maciau lyg.Frown
 
virr
katik usimaniau isigyti si dreziuka ir noriu paklausti.

1.kokio dydzio turi buti ju terariumas.
2.jiems reikia kokiu lempų?
3.jiai reikia lempu tai kaip jas pritvirtinti ar yra kokie dankciai su tam skirta vieta kur jas ideti.
4. koks reikalingas supstratas?
 
donatas_s
Virr, tu apsispręsk pirma ko nori. Antra užsipildyk tikrais duomenimis savo prfilį, nes jau tikrai matos, kad gimimo data pasendinta minimum 10 metų.
Nes jau pradeda ne tik kitiems forumo nariams nusibosti jūsų beprasmės žinutės norio to, noriu ano, o paskui noriu visko, nes antraip tikrai teks keliauti paatostogauti kaip ir crab'ui, kol suaugsite iki tinkamo amžiaus auginti egzotinius gyvūnus.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
virr
sakau noriu eublefaro ir voro ir viskas
 
paurok89
Aš pvz. patariu jums net nesivarginti atsakinėjant nariui virr... Paspam'ins ir užblokuos Smile
 
virr
gerai usipildziau profili koks istikruju esu tai galit atsakyti i mano klausimus
 
paurok89
Nenoriu čia daryt chat, bet turiu pasakyt jog klausimas ar ir šita data yra reali, nes 13-kos metų vaikai jau moka rašyt ir tikrai yra protingesni Smile
 
virr
as kadangi kol nezinojau sito tinklapio tai kai per skype su kitais plepu tai rasau taip ten kabliu nededu ir kaip rasinedavausi tai visi suprazdavo o mokykloi tai stengiosi klaidų nedaryt.
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8291
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36248847 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma