2024m. April 24d. 18:08:00

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Driežai
 Spausdinti temą
Eublefarai
Laimonas
O kaip gekonai reguoja i garsus?tarkim jei kambari kur jie laikomi garsiai groja muzika.
 
shefukas
Padekit biskutuka,turu eublefara,kaip jy maitinti nesuprantu... Smile ydedu kirmeliuku y indeli jo,taciau jis nezinau ar valgo ar nevalgo,ar tos kirmeles pabega is to indo... nesumastau kas vyksta Smile kaip jus juos seriat? is ranku? prikisat su kuo nors ar kaip?
 
shefukas
na tai taip,o jus juos visada nakty matinat? suprantu kad naktinis gyvunas bet diena neymanoma kad valgytu? ar jam tik tamsos reikia ir tada valgo ?
 
shefukas
na as smelio nusipirkau is kikos specialej driezam,parasyta kad tinka ir leopardiniam gekonuj ten su vintaminajs kazkoks nzn... Smile ajskuma tada... Smile
 
Klaipeda
Leopardiniam gekonui tinka koralu smelis. Jis gana smulkus, bet yra suvirskinamas, be to- ir kalcio saltinis. Nezinau ar tokio isvis yra lietuvoje, niekur dar nerandu, Kikoj neturejo. Paskaityk, gal ir pas tave kaip tik toks? Jei taip, kurioj kikoj radai?
 
shefukas
joa kazkoki nusipirkau su kalcium ir t.t. blizga visas,parasytas kad tinka butent ir gekonam leopardiniam...megos kikoj pirkau radau,dar vienas yra maiselis,maiselis-20lt
 
Klaipeda
Ne kalcinis, o koralu smelis. Kalcinis taip pat suvirskinamas, bet labai trupa, patenka i dideles gekonu akis ir sukelia nemenkus uzdegimus. Paprastas smelis tiesiog sulimpa ir uzkemsa gekono virskinimo trakta, o koralinis skaidosi. Kiek nesuvirskinamas, tiek pasisalina saugiai is organiszmo. Geriausias variantas. Reiks paziureti Kikoj, praeita karta pasiule tik kvarcinio...
 
herpetologas
tarakonai arba svirpliai butu tinkamas pakaitalas,na suauge dar peliukus kerta,budamas dar jaunas ir nepatyres kazkada bandziau siulyti sliekus,alkani imdavo,bet tai ne iseitisSmile
su egzotika idomiau
 
shefukas
o tai kaip tu jam duodi? paprastaj su pincetu prikisi ir viskas ar paleidi ir jie pagauna ?
 
Natrix
Aš maistą gekonams tiesiog paleidžiu į terariumą.SmileNuo pinceto maisto jie neima.Kaip šersi ;tavo (ir gekono) pasirinkimas.
Aš pasaulio valdovas.
 
Mariezas
Maniskis oblefaras esdavp viska,tik prie mirty pradejo est tik svirplius Grinead:
 
Deleted_User
Cia maciau klause kur galima gaut eublefaru pirkt... O kur nors Klaipedoj ar Klaipedos rajone gal kas nors augina, o gal ir parduotuvej kur nors yra? Frown
This user has been deleted!
 
http://basti2web.de
Efka
kreipkis pas herpeteologa, jis turejo keleta, cia bus prie Klaipedos
 
Beprotishkai
Įdomu, o aš net nežinojau, kad Eublefarus galima šert dzykais. Girdėjau gandus, jog jiems dažnai jie išgraužia vidurius jie. Įdomu. aš kai neturiu maisto , tai iš dzykų muses perinu. bet visgi gyvų dzykų tikrai neduosiu niekad :shy:


"Protas turi ribas,o beprotystė beribė."
 
Beprotishkai
MrJinx parašė:
dzykai del chitinines dangos ilgai isgyvena skrandzio rugstyse. O eublefaras ryja maista nekramtydamas. Kai eublefara seriu milciais ar zoofobusais sutraiskau galva replemis just in case...


vat būtent, visą laiką nuo pat eublefaro auginimo pradžios (o auginu jau pora metų) ir buvau tokios nuomonės. ir taip pat traiškau galvas. Man taip suagiau kažkaip, nors jis pats dar sutraiško, tačiau kartais pasitaiko, jog pačiumpa ir už uodegos Wink
"Protas turi ribas,o beprotystė beribė."
 
Emilijus
Gal galit pasakyti duomenis kur galeciau eublefara nusipirkti...arba gal kas parduoda 862156543
 
titana
Kas kiek laiko reikia maitint?Svajoju apie si grazuoli,bet stabdo tas,jog ka reiktu daryt kai isvaziuociau namo savaitei ar keliom atostogu...Ir ar jie labai lepus ir opus ligom?
 
Natrix
titana parašė:
Kas kiek laiko reikia maitint?Svajoju apie si grazuoli,bet stabdo tas,jog ka reiktu daryt kai isvaziuociau namo savaitei ar keliom atostogu...Ir ar jie labai lepus ir opus ligom?
Nelepus ir neimlus ligom.
Redagavo Natrix 2007-02-02 15:52
Aš pasaulio valdovas.
 
titana
O kas atsakys del mitybos?
 
AugisZ
nu ka eda tiktai mesa t.y. zoofobusus, milcius nezinau gal kiti pelytemis seriat ? :svilp:Grin
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8298
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36252532 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma