2024m. April 16d. 19:07:09

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Driežai
 Spausdinti temą
Eublefarai
Limosa
Aišku. O kas eublefarus parduoda? Norint įsigyt reiktų ieškot kas privačiai parduotų ar ir zoo prekių parduotuvėse būtų galima rasti?
 
Klaipeda
Pazystami laiko eubliafara ir visa gyvenima seria ji beveik vien tik gimusiais peliukais. Bet toks maistas tikriausiai irgi ne visai tinka? Nors jis lyg ir gerai jauciasi...
Jeigu neveisiu vabzdziu, kiek mazdaug kainuos islaikyti toki drieza, jei juos pirksiu? Ar butu zveju prekese? :naiv:
 
Natrix
Eublefarai vabždžiaėdžiai ropliai,peliukai gali būti tik kaip papildomas maistas.Ka tik savo gekonui daviau peliuką - dabar patenkintas ,pilva išvertęs laksto po terariumąGrin
Aš pasaulio valdovas.
 
steu
tikrai nieko blogo maitinti katik gimusiais peliukais. o zveju parduotuvese bijau kad apart musiu lervu ar slieku nieko daugiau nenusipirksi. apie eublefaru maiitnima musiu lervom buvo kalbeta aukshciau, nesikartosiu.

-
 
Limosa
Limosa parašė:
Aišku. O kas eublefarus parduoda? Norint įsigyt reiktų ieškot kas privačiai parduotų ar ir zoo prekių parduotuvėse būtų galima rasti?

???
 
Neonaz
galima ir zoo parduotuvese rast :yes:
 
Klaipeda
O kaip butu porelei eubliafaru toks terariumas: 60/30/30? Ar ne per mazas? Ar tokiam geriau laikyti viena? Bijau, kad nebutu liudna jam vienam :nezin:
 
Klaipeda
Ar galima didesniam terariume (dar neissimatavau jo, ten 150l akvariumas) laikyti pora eubliafaru ir koki nors kita gekona? Ar jie sutaria su kitomis gekonu rusimis?
 
trochanter
Klaipeda parašė:
Ar galima didesniam terariume (dar neissimatavau jo, ten 150l akvariumas) laikyti pora eubliafaru ir koki nors kita gekona? Ar jie sutaria su kitomis gekonu rusimis?

Su kitais gekonais eublefariu geriau nelaikyk. Taip pat nelaikyk dvieju patinu vienam terariume, netgi dvieju skirtingo dydzio pateliu nelaikyk. Sie mieli padarelei nepraleis progos nuskriausti silpnesniji broli.
Eublefariams svarbu horizontalus pavirsius, 150 L (butu geriau jei parasytum ilgi ir ploti) akvariume turetu puikiai jaustis patinas ir dvi pateles.
 
Klaipeda
80/40(ar 35, tiksliai nebeprisimenu)cm :shy: Vadinasi, geriausia patina ir dvi pateles. O tokiu metu laiku galima kur nors gauti jaunu eubliafariuku? Ar jau tik pavasari? Artimiausiu metu, kai isigysiu termokabeli su termoreguliatoriumi, ketinu susiskambinti su p.Antanu, bet kazkas neseniai minejo, kad mazu pas ji siuo metu nera :no:
 
trochanter
Siuo metu abejoju ar pavyks gauti. Zionau kaip sunku yra laukti, taciau pasiziurek i sita reikala is kitos puses: tu turi daug laiko isbandyt kaip veikia tavo terariumo iranga, nusipirkt spec. vitaminu ir mineralu ropliams, pasiskaityt dar daugiau literaturos apie gekonu auginima ir t.t. Ziema netruks prabegtWink
 
mea_lioka
sveiki! Smile

supratu jum gal kvailai nuskambes.. bet, kaip nieko neišmanančiam :shy: ..

ar dėmėtieji eublefarai yra tas pats kas leopardiniai gekonai? ar jie skiriasi? kuom?
 
Pao
Kitaip truputi atsakysiu... paziurek vieno ir kito lot. pavadinima ir suzinosi ar tas pats ar kas kita! Tikraja gyvunu rusi nurodo tik lot. pavadinimas!
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
mea_lioka
o geras... pažiūrėjau... :shy: :shy: .... jie vienodi...

aa.. tai va kodėl jūs čia kalbatės vien lotyniškais terminais.. tam, kad ..susikalbėtumėt .

ačiū.
 
Pao
Prasom! Smagu kad mokotes ir pagaunat minti, kam tie lotyniski Wink
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
deuteris
kokia eublefaro kaina? Smile
 
Limosa
Kaune pas Vilmantą kai turi mažiukų galima už 50lt, vakar siūlė man iš kažkur kitur už 100lt. Taigi žiūrint iš kur perki
 
Klaipeda
O kur galeciau gauti Vilmanto duomenis? :nezin:
Gal Lietuvoje kas nors veisia vienspalvius variantus? Kokie grazus :naiv:
 
Pao
8-678-39828 Vilmantas.
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Klaipeda
:aciu:
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8282
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36242440 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma