2024m. April 20d. 03:50:11

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Driežai
 Spausdinti temą
Eublefarai
mini55
noriu paklaust koks geriausias apsildinimas butu eublefarams jei kabelis tai kokio w reiktu 70x40x40 terariumui?ir dar ar jiems reikia kokios lemputes be uv? nes jei kurnors iseini ir nieko namuos nera tai ar nebus jiem tamsu:/
 
Loona
mini55 parašė:
noriu paklaust koks geriausias apsildinimas butu eublefarams jei kabelis tai kokio w reiktu 70x40x40 terariumui?ir dar ar jiems reikia kokios lemputes be uv? nes jei kurnors iseini ir nieko namuos nera tai ar nebus jiem tamsu:/


Matosi, kad neperskaitei nei vieno vienintelio straipsnio. Pradėk nuo to - bus atsakyta į daugumą tavo klausimų.
 
mini55
straipsniu skaiciau ne viena.. bet apie paprastas lemputes ar sildima nelabai ka radau. nebent sitam puslapyje buvo kad pasirinkimas didelis rinkis ka nori
 
9crime
Loona gali man paaiškinti kodėl tave visi laiko profesionale? Dar nemačiau nei vieno tavo protingo pasisakymo tik siuntimus į google ir iš šio tinklapio ar nebūtu lengviau tokiai ``profei`` tiesiog atsakyti į žmogaus klausymą o ne varynėti po google?
 
nera
AndriusN
Pasakysiu savo nuomonę šiuo klausimu. Patikėk manimi, kai žmonės klausia to paties per tą patį ir dar tokių elementarių dalykų (viską galima labai lengvai susirasti šiame puslapyje), tai norisi pasiųsti ne tik į googlę, bet ir žymiai toliau.
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Stakta
9crime parašė:
Loona gali man paaiškinti kodėl tave visi laiko profesionale? Dar nemačiau nei vieno tavo protingo pasisakymo tik siuntimus į google ir iš šio tinklapio ar nebūtu lengviau tokiai ``profei`` tiesiog atsakyti į žmogaus klausymą o ne varynėti po google?


Tokiu žmonių ne vienas atsiranda, pamegink bent viena didesnę tema perskaityt, suprasi kodėl žmonės siūlo paieškot patiems Smile O dėl loonos jei nematei nei vieno protingo pasisakymo, maty ir pats daugiau forumo blevyzgu nesigilinai Wink
 
http://staktosvoras.lt
Loona
9crime parašė:
Loona gali man paaiškinti kodėl tave visi laiko profesionale? Dar nemačiau nei vieno tavo protingo pasisakymo tik siuntimus į google ir iš šio tinklapio ar nebūtu lengviau tokiai ``profei`` tiesiog atsakyti į žmogaus klausymą o ne varynėti po google?


Kiekviename rimtesniame straipsnyje parašyta, kad jiems uv lempos nėra būtinos. Žmogus neskaitė nei vieno ir dar meluoja.
O tu dar paskaityk praeitame puslapyje mano paskutinį atsakymą. Ten aiškiai parašiau kodėl reikia skaityti straipsnius ir kodėl neatsakinėjama į elementarius klausimus.

P.S. O kodėl žmonės laiko mane profesionale tikrai nežinau - čia jau jų pačių klaust reikia. Aš net nežinau ar laiko Grin
Redagavo Loona 2009-11-08 13:51
 
mini55
as klausiu ar jiems be uv kokios lemputes reikia. ta prasme jei buna namuose uzgesinta sviesa ir lauke tamsu ar jie nepagalvos kad jau naktis ?
 
smekhliuke
gal ir pagalvos, bet nemanau kad jiem reikia tos šviesos, kam apkrauti galvą tuo. jis juk naktinis, tamsa jam geriau nei šviesa.
 
donatas_s
Ferkiz parašė:
Sveiki. Senai norejau kokio nors gyvio namuose i kuri galeciau paspoksoti ir taip toliau ... Taigi apsistojau prie minties isigyti eublefara. Bet sia mano ideja atgraso pirkimas jam maisto. Gyvenu Šiauliuose ir nelabai zinau kur galima butu nupirkti maisto. Gal kas patartu savo patirtim kaip jie ieskojo maisto pries pirkdami eublefara.
Dabarapie terariuma. Žadu pagaminti 50x~33x35. Ar uzteks jam tokio dydzio terariumo? Ar butinas jam sildantis akmuo ar sildomas kabelis? Ar uztenka tik UV lempos?

Tik prasau nesiuntineti skaityti visokiu straipsniu ir t.t. nes jau galva skauda nuoju ....
Aciu uz atsakymus !


Pythonica parašė:
Eublefarai naktiniai gyvūnai ir UV jiems gali rimtai pakenkti, dažniausiai jiems ji nededama, o jei ir laikomi po ja tai tik sudavus vitaminu apie 10-20 min pora kartu į savaitę ar tik kartą, bet tai nebūtina.
Dydžio manau pakaks. Taip, šildymas būtinas. dar geriau jei būtų sudaryta šaltoji ir šiltoji zonos.

+37060481407
 
http://www.egzotika.info
gekonas1552
tarpkitko jei jau prakalbom apie eublefaru pasara gal zinot kur vilniuje pirkti svirpliu


nes mano eublefariukas eda tik svirplius ir ziogus[vasara kai prigaudau]
daugaiu nieko

nes vilniuje svirpliu tikrai stygsta:help:FrownFrownFrown
 
madlinas
Svirplių Vilniuje kartais trūksta, o šiaip tai bandyk PUPA Terra, Žirmūnų Terra, Reriz fauna ir dar Gyvūnų pasaulis (berods toks pavadinimas) Justiniškių gatvėj. Jei vienoj vietoj nebūna, tai kitoj rasi, nors kartais ir visose nebūna. Smile
 
erasiukas
Zadu isigyti si drieziuka, noriu paklausti...
1.ar galima laikyti viena drieziuka?
2.koks turi buti subrastas?
3.kokios lempos turi buti?
4.ar sunku juos priziureti?
aciu Smile
*Eublepharis macularius
*Testudo graeca
*Chrysemys scripta scripta
*vagans

*Chilobrachys sp. burmensis
*Brachypelma smithi
*Brachypelma albopilosum

* 3 Sunys
*2 kates
*2 kanareles
 
AndriusN
erasiukas parašė:
Zadu isigyti si drieziuka, noriu paklausti...
<...>
4.ar sunku juos priziureti?
aciu Smile


Tau bus sunku. Patikėk manim.
Sunku todėl, kad buvo sunku paskaityt straipsnius...dar sunkiau bus prižiūrėt. :yes:
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Vobleris
Skaityk foruma ir rasi visus atsakymus.
1.Tačiau.Taip galima.
2.Stambus kurio jis negalėtu praryti pvz:tstambūs akmenys (yra tema)
3.Jokios gali nebūti.
4.Ne nesunku tai viena iš lengviausiai laikomų driežų rūšių ,tačiau tai dar nereiškia ,akd apie juos nereikia nieko išmanyti,jiems nereikia jokios įrangos,maisto ir t.t.Apie visą tai galima paskaityti ne vienoje forumo temoje,straipsniuose čia (bei pageidautina užsienio kalba forumuose).Netingėkite.
Redagavo Vobleris 2009-12-04 22:49
 
www.egzotika.info
donatas_s
Ewelina117 parašė:
Nuo vasaros pradžios auginu 2 eublefaru patelės.Viena iš jų nuo pat pradžių buvo nevalgi, visai nereagavo į maistą.Vargais negalais po menėsio pradėjo po truputuką valgyt, bet apetitas vėl pradėjo blogėti. Jau apie 1 mėn ji badaują, visiškai atsisako maisto net į jį nereaguoja, uodegytė su kiekviena diena vis plonėja ir plonėja, vitaminų taip pati neisiūlysi, jau uodegos galiukas kreivas dėl kalcio trūkumo.Naktį išlenda iš namuko ir laksto kaip pasiutusi po terariumą ieskodama maisto, o kaip numetu kokį zoofobusą, tai jokios reakcijos.Gal kas buvot susidure su tokia problema?Ką patartumetė daryti? :help:

+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Ewelina117
Gal kas galėtumėte patart ką daryt?
 
Pandinusas
maitink per jėga Smile
pražiodyk ir dėk maistą į burną Smile
aš taip darau kai nevalgo Smile
Atleiskite savo priešams, bet niekada, niekada užmirškite jų vardų. (John F. Kennedy)
 
AndriusN
Aha, ir dar pirštu sugrūskit, eGZpertai. :kvail:
O nemanot, kad reikia pašalint to nevalgymo priežastį?
Žiūrėkit parametrus terariume (ar tinkama temperatūra ir t.t.).
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Loona
Pandinusas parašė:
maitink per jėga Smile
pražiodyk ir dėk maistą į burną Smile
aš taip darau kai nevalgo Smile


Ir turėsi eublefarą su nuostabiai sulaužytu žandikauliu. Man teko tik visiškai nusilpusius gyvūnus maitinti priverstinai (ne per jėgą!) repta aid'u. Maitinti priverstinai įprastu maistu - ne išeitis, o tik problemų sprendimo atidėjimas.
Redagavo Loona 2010-01-29 23:40
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36247653 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma