2024m. April 19d. 04:12:20

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Gyvatės
 Spausdinti temą
Išlaidos gyvatės ar žalčio laikymui
Vobleris
Neskaiciuokit :laugh: mes nedrystam :no: o ir šuo yra ir katės ir t.t ,bet NEO teisus jai ūkis nedidelis šunį išlaikyti pvz: kainuoja tirkrai brungiau.O jai didelis-didesnis tada ,kas belieka "susidegint prie savivaldybės" :laugh: jokes Grin
 
www.egzotika.info
Degis
Tai va dabar paskaičiaukagero prirašėt ir žiuriu kad man žaltys labiau apsimokėjo nei šuo kuris jau beje vakar buvo isvestas i kaima taigi sedziu be veiklos ir planuoju pirkt zalti apskaiciavau savikaina ir man gyvate kainuoja 2x pigiau negu šuo nes tik pirmas mėnėsis duoda pinigines žalos (terrariumas ir pats gyvunelis) taigi galiu pasakyt kad tiesa sakėt dėl šunio Smile
 
siames131
Jai ziuri i gyvuna vien del pinigu tai nusipirk platsmasine gele, ir laistiti nereikes taip kad ir vandens sutaupisi jai po poros savaiciu atidavei " geriausia zmogaus drauga" tai zaltys irgi ilgai nebebus nes tu jam visiskai nerupesi, jis i tave nekreips demesio ir visiskai nereikalaus demesio...
Atsiprasau uz LT srifto nenauduojama tesiog mano loptopas jo neturi.


Psalmopoeus irminia L8
Psalmopoeus Cambridgei Male
Gromphadorhina portentosa
Mantis Religiosa
Marmurinis Vezys
Nauphoeta Cinerea
Blaberus giganteus
Blatta lateralis
Shelfordella tartara
Tenebrio molitor
Zophobas morio
 
Degis
siames131 parašė:
Jai ziuri i gyvuna vien del pinigu tai nusipirk platsmasine gele, ir laistiti nereikes taip kad ir vandens sutaupisi jai po poros savaiciu atidavei " geriausia zmogaus drauga" tai zaltys irgi ilgai nebebus nes tu jam visiskai nerupesi, jis i tave nekreips demesio ir visiskai nereikalaus demesio...


Aš tą šunį 3 metus laikiau čia jį išvežėm nes jis be perstojo lojo ir kaimynai nusiskundimus raše tai jau geriau kaime su tokiu balsu...
 
Keri
ukmerge parašė:
Pastaruoju metu susidomėjau šaltakraujais. Kažkaip linkstu prie gyvačių ar žalčių. Tik bijau kad nesugebėsiu jo išlaikyti. pirma bijau dėl laikymo sąlygų: ar labai sudėtinga juos laikyti? su maitinimu taip pat bijau, nes jei gyvos pelės nevalgys, užmušti peliuką ar net apsvaiginti jį tikrai manau nesugebėsiu.

labiausiai domina išlaidos. ar yra kas paskaičiavęs kiek tiksliai litų kainuoja kas mėnesį ar per metus toks malonumas?

manau nemažai turėtų pinigų kainuoti elektra, nes lempa, šildymas, galima sakyti kiaurą parą įjungtas. Tas mane labiausiai gąsdina, jaučiu iš namų namiškiai išvytų, vien dėlto. bet gal nėra tiap baisu?


peliukus man irgi gaila serti,gyvu ir neduodu,tik saldytus,juos nusiperku jau saldytus is cia.peliukai kainuoja po 1lt/vnt,viena karta pirkau didesnius mazdaug 5dienu,tai valgydavo mazdaug kas 5-6d,o kita karta lb maziuku,tai prektiskai kas antra diena.kaina ju ta pati.ant maisto mazdaug iseina ne daugiau 20lt/men,tai tikrai nedaug kai tuo tarpu mano suniui i men maziausiai 300ltSmile
kas du men reikia pakeisti jai smeliuka,drozles ir vsia kita,tai mano terariumui 80cm ant 80cm kainuoja apie 15lt,dar vitaminai,ju uztenka ilgam,kaina ivairi,priklauso nuo gamintojo,pirkt pigiausia per ebay. o elektros tai nepasakyciau,kad daug,vasara uztenka vien sildomo akmens,jei kambary sviesu,o ziema dar reikia ir lempos,bet ne kiaura paraSmile
Redagavo donatas_s 2011-08-09 18:56
 
Erikas Bruzikas
neustektu pieniniai gyvatei 40 l akvos? koks minimalus gyvaciukiai terariumas?
 
ReMaX
tu jau ir šitam forume durnus klausymus uždavinėji? Šitame puslapije yra straipsniai - ten viskas yra. Cituoju "Porelei pieninių gyvačių reikia maždaug 0,3 kv.m. ploto pailgo terariumo". Maniškė pieninė 30litru terrariume gyvenu pirmus 3 mėnėsius, dabar suaugusi apsigiveno 80x40x40 terrariume Smile
 
Erikas Bruzikas
ReMaX parašė:
tu jau ir šitam forume durnus klausymus uždavinėji? Šitame puslapije yra straipsniai - ten viskas yra. Cituoju "Porelei pieninių gyvačių reikia maždaug 0,3 kv.m. ploto pailgo terariumo". Maniškė pieninė 30litru terrariume gyvenu pirmus 3 mėnėsius, dabar suaugusi apsigiveno 80x40x40 terrariume Smile

o kiek pienine uzauga gyvate? Smile sakot yra pilna informacijos bet googlei as neradau tikslios kad butu parasyta viskas taigi visko ir klasuineju, kokio ji ilgio? Smile
 
Rawr
Užauga 60-90cm
Pirmas paieškos rezultatas įvedus į Google lot. pavadinimą..
Plačiau kad ir čia galima pasiskaityt http://www.thekin...sheet.html
Redagavo Rawr 2013-05-31 13:07
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36245596 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma