2024m. March 29d. 10:37:20

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 8

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Gyvatės
 Spausdinti temą
Išlaidos gyvatės ar žalčio laikymui
ukmerge
Pastaruoju metu susidomėjau šaltakraujais. Kažkaip linkstu prie gyvačių ar žalčių. Tik bijau kad nesugebėsiu jo išlaikyti. pirma bijau dėl laikymo sąlygų: ar labai sudėtinga juos laikyti? su maitinimu taip pat bijau, nes jei gyvos pelės nevalgys, užmušti peliuką ar net apsvaiginti jį tikrai manau nesugebėsiu.

labiausiai domina išlaidos. ar yra kas paskaičiavęs kiek tiksliai litų kainuoja kas mėnesį ar per metus toks malonumas?

manau nemažai turėtų pinigų kainuoti elektra, nes lempa, šildymas, galima sakyti kiaurą parą įjungtas. Tas mane labiausiai gąsdina, jaučiu iš namų namiškiai išvytų, vien dėlto. bet gal nėra tiap baisu?
 
omax
15W lemputė sunaudoja elektros už 5,022 Lt į mėnesį. Čia jei šviečia 24h į parą. Ir jei moki 0,45 Lt už kw/h. Dėl maisto,tai gali pirkt šaldytus peliukus. Žodžiu pirk ir nesuk galvos:alus:
 
AndriusN
Labai abejočiau, kad 15W lemputės užtektų palaikyti reikiamai temperatūrai, nebent terariumas jau labai maaaaažas. Smile
Plius reikia nepamiršt, kad maitinant šaldytu maistu papildomai tikrai reiks vitaminų (kaip, beje, ir maitinant gyvu maistu), jie taipogi kainuoja.
Maistas per mėnesį grubiai imant apie 20lt išeina.
Viską sudėjus gaunasi nelabai didelė suma.
"Šalta!" (P. Coelho)
 
omax
Aš nesakiau, kad užtektu. Aš parašiau,kiek kainuotu. Gyvatę išlaikyt kainuoja mažai. O kokių vitaminų, Andriau?
Redagavo omax 2010-08-01 14:14
 
AndriusN
Skirtų ropliams. Wink Pavadinimų neminėsiu, nes nežinau tikslių.
Redagavo omax 2012-12-16 21:36
"Šalta!" (P. Coelho)
 
ukmerge
na maisto išlaidos man nelabai rūpi, jau išmaitinčiau,s varbu tik rasti kuo maitinti Smile labiau norečiau šaldytu (tiksliau negyvu) maitinti, nes uzmusti gyva peliu ar net ji apsvaiginti tikrai nesugebeciau, per daug myliu gyva gamta Smile

kaip sakiau labiausiai neramina tas elektros naudojimas bei sildymas. bet jei i menesi gaunasi tik koks max 10 lt, tai tada niekis. mazai.
 
omax
Čia nemažai kas parduoda peliukų. Nemanau,kad bus bėda gaut. O juk gali ir užsipirkti daugiau. Pas mano brolį žiurkių yra, labai jau jos vislios :naiv: Mes dviese tiek nesuvartojam,kiek gimsta Grin. Bus :alus: ,užvešiu Grin
 
ukmerge
dabar tik visai pasimeciau koki gyvi laikyti? gyvate ar zalti? ir kokia rusi? Vartau vartau Jusu foruma, bet jau galva susisuko.

norai:

mazai prieziuros, kad nebutu lepus. nemirtu ar nesirgtu nuo bet kokio menkniekio.

Nebutu labai didelis, nes kur paskui deti reikes... na gal iki 150 cm (bet irgi kai nelaikiau dar tokiu gyviu, ta dydi dar sunku isivaizduoti). kad toks nei per mazas, nei per didelis. Mazos gyvateles tai kazkaip nelabai idomu, norisi kad butu taip ka i rankas paimti.

Nebutu pavojingas zmogui: nesmaugtu, nekastu ir pan. Smile

Aišku, fainiau būtų, kad aktyvus būtų dieną ir žiemą miegoti neitų. Nes na kai laikai, norisi ir pasižiūrėti kaip tavo gyvis gyvena, o ne tik guli ir miega.

Tiesa, pieninės gyvatės (kaip supratau tokios balsvos), tai man nepatinka.... norėtųsi arba koki margo ar kitos neįprastos spalvos.
Redagavo ukmerge 2010-08-01 12:52
 
rimga321
Pirk kukuruzini žaltį Grin
arba pienine gyvate, ji laabai spalvingą.
dar gali karališkaji pitoną (python regius)
Redagavo rimga321 2010-08-01 13:05
 
AndriusN
Kukurūzinis žaltys, manau, kad tiktų.
Dėl to nepavojingumo, tai čia kaip užtaikysi, nes yra visokių individų.
Jei neketini veist, tai jokio žiemos miego ir nereikės.

O jei norėsi kažko masyvaus, ką į rankas galima paimt, tai jau be tigrinio pitono neapsieisi. Grin

P.S. O priežiūros visiems gyviams reikia maždaug tiek pat (vandens keitimas, maitinimas, terariumo valymas, drėkinimas ir t.t.). Smile

Rimga, karališkąsis pitonas čia nelabai tinka, nes žiemą jiem ramybės periodai būna, kai nesimaitina ir pan. Smile
Redagavo AndriusN 2010-08-01 13:09
"Šalta!" (P. Coelho)
 
omax
Pitonas didelis užauga,o pieninė jam nepatinka. Nebent ne tą pieninę matė jis :trenk: Galerijoj atsiversk nuotraukas ir žiūrėk ko nori. Aš taip vorą rinkausi. Pirma foto pamačiau,tada ieškojau pavadinimo, straipsnių ir t.t.
 
rimga321
''pieninės gyvatės (kaip supratau tokios balsvos)''
pagal šiuos jo žodžius supratau, kad jis galvoja. kad pienine gyvate yra pieno spalvos Grin
ir jis jos gyvenime nemates Grin
ir laibauodegis žaltys galetu tikti, bet, kas jis auga virš 2 metrų. Bet jis yra labai plonas.
 
spooky
rimga321 tu esi visiškai neteisi taivanas gali užaugt net iki 3metrų netoli o dėl plonumo tai jis yra visiškai neponas netgi storas sakyčiau
 
rimga321
Priklauso kaip maitinsi Grin, o jai rimtai, tai man jis asmeniškai kaip 3metru gyvate, tai per ploną Grin
 
ukmerge
na ka panasu jau radau augintiniSmile jis jau net parduotuveje.... bet dar 1-2 savaites svarstysiu, tiksliau galvosiu kur laikyti.Tai manau kazkuris is ju (nes ju ne vienas) vistiek bus mano, sake jeigu ka, jei bus geras pirkimas, tai jei liks tik vienas, pranes. pradzioj sake uzteks net paprastos norfoje ar maximoj nupirktos plastikines taros. dbar nesinori griebti, nes na nebus kur laikyti, staliaus darbu nemoku, o tas kas moka dabar ligoninej guli (nelemtoji erke sveikata sugrauze). Tai galvosiu. dar ziu netycia ir teks mokytis staliaus darbu :naiv:


Mano busimas (tikiuosi) augintinis (kukuruzinis): http://egzotika.i...g_6219.jpg (pasiskolinau fotke is galerijos forumo. )

tik šiuo metu jis dar labai labai mažytis, net nustebau, kaip stambus nusipenejes sliekas. bet dar fainiau nuo mazumes auginti.

P.S. jeigu ka, as ji, o ne jis :naiv:
Redagavo omax 2010-08-02 19:31
 
ukmerge
o gal žinote kas gamina terariurumus pagal užsakymus? nebrangiai žinoma...
 
Jeras
Tereikia šiek tiek paieškoti ir rastum, va pvz.:
http://egzotika.i...rowstart=0
Smile
O šiaip, man regis, ne jis vienas gamina, tik reikia paieškoti truputį. Smile
 
ukmerge
o ka manote del tokio terariumo? ar geras? http://www.bigapp...category=4
Redagavo ukmerge 2010-08-03 11:23
Darykit ką norit, bet namuose kokį gyvį vistiek laikysiu.....
 
Gulok
jei ten matmenys 18x18x24 tai tikrai per mazas, suaugusiam kokuruzui manau apie 100x40x60 reiktu:read: jei klystu pataisykit, nes as pats planuoju isigyti kokuruza ir turiu akvariuma (100x45x45) kuri perdarysiu i terariuma :hap:
Elaphe taeniura friesei (male)
Boa constrictor (female)

Grammostola Acteon L6 (parduodamas)
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
Gaminu terariumus pagal užsakymą, kainos mažos: 1 litras - 1Lt. Užsakant 20 litru ir mažesni kaina 20Lt. didesniu kaina skaičiuojama litrais. Wink Tero pavyzdys:http://img413.ima...002rxw.jpg
Susisiekti su manimi galite 8-633 89 287, tik prisistatykite kas esate Wink
 
neo
Kas liecia sanaudas apie gyvates. Mano terariumas AxPxG 210x120x60 cm. Reflektorine lempa ( ziemos metu) 100W, Naktine melyna 15W, sildomas kilimelis 100W. Maistas apytiksliai 40lt/men. + vitaminai, substratas ( keiciamas reguliariai) ir berods viskas. Na bet vistiek pigiau nei koki suni laikant Grin elektros kainas zinot, pasiskaiciuokit Smile
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8241
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36151068 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma