2024m. April 30d. 03:17:31

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
terariumo šakos
MosNos
jo colgate tai tikrai nenaudoja... tačiaus sakykit ka norit, bet negyvu maistu niekada nešeriau ir nešersiu. Beje mano klausimas buvo labai paprastas ir konkretus: "Ar neper daug šakų terariume?", viski forumo dalis tai apie šakas

o klausiau dėl to, nes mastau kur maitinti ar terariume ar atskirai, o dėl maitinimo įpatumu, tai turiu savo nuomonę.
 
AndriusN
Kokie pliusai maitinimo gyvu maistu? Jei tu juos aišku įžvelgi...
"Šalta!" (P. Coelho)
 
lumberjack
idomiau ziuret... Grin vienintelis pliusas... :laugh: mano nuomoneWink
Chaotic Neutral
 
MosNos
na manau ne tik įdomiau žiūrėti, ir ne dėl to gyvu maitinuSmile, bet pats gyvūnas biški rimtesnis bus jei su maistu teks susidoroti pačiam, o ne visą laika ant lėkštutės padavinėsi, pamaitinsi 5 metus negyvu, tai poto gyvos pelės bijos... Tai kokia tada gyvatė..?
 
evalduxx
MosNos šiuo atveju visiškai esi neteisus, nebijos ji to maisto, nebus išlepus ir panašiai, kai duodi negyvą pelę, žiurkę ar dar ką nors leidu su juo pakovoti, ne taip, kad padedi ir valgyk. Taip, kad čia nelabai pliusas, o greičiau yra pavaidinimas prieš kitus, kad turiu gyvatę ir ji valgo gyvus pacukus, ar kažkas tai panašaus.
Redagavo evalduxx 2007-05-05 09:11
 
MosNos
kai duodi negyvą pelę, žiurkę ar dar ką nors leidu su juo pakovoti
kaip galima leisti pakovoti su negyva pele?

o dėl vaidinimo tai tikrai neturiu pries ką vaidint... Smile

na nesvarbu, jei būsiu neteisus pats būsiu kaltas, tačiau jaučiuosi teisusGrin

nesiginčykim auginkim kaip manom geriausia, o įspudžiais ar klaidomis pasidalinsim kai jų busSmile
Redagavo MosNos 2007-05-05 09:19
 
evalduxx
Kaip? Paprasta laikai pelią už uodegos ir imituoji, kad ji gyva, kaip pradeda smaugti, taip pat nepaleidi iš karto, o dar pavaidini, kad ji priešinasi, praktiškai tas pats kas duoti gyvą pelę, tas pats ir gamtoje būna. Taip, kad neišradinėk dviračio, ir nenorėk, kad nukentėtu gyvačiukas.
 
Vladas
MosNos parašė:
gyvūnas biški rimtesnis bus jei su maistu teks susidoroti pačiam, o ne visą laika ant lėkštutės padavinėsi, pamaitinsi 5 metus negyvu, tai poto gyvos pelės bijos... Tai kokia tada gyvatė..?


Čia tai labai klysti... kaip tik maitinant negyvu maistu gyvūnas jaučiasi drasesnis, kad be problemų sudoroja bet kokią auką...kartą mano pitonui dūstanti žiurkė spėjo įkasti, jis žiauriai išsigando, metė žiurkę ir poto kelis mėnesius badavo bijodamas net prisiartinti prie kokio nors graužiko... ( iki šio incidento pitonas buvo maitinamas TIK gyvu maistu). Beto atsižvelgiant į žiurkę maitinimas negyvu maistu yra žymiai humaniškesnis. Ir išvis kaikuriuose šalyse (pvz Australijoje, D. Britanijoje, kaikuriuose JAV štatuose ir kt.) roplių maitinimas gyvu maistu yra uždraustas ir netgi baudžiamas.
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
Iewka
Šaka visiškai nesvarbu kokia.:read:
Tik, kad gražiai atrodytu...:conf:
Pavyzdžiui, jei baseinėlis plokščioje kriauklėje (Čia labiau vorų teruose) tai labai fainai atrodytu kokia ovalo formos suaugusi šaka (pas mane tokia) ir į jos vidurį įdedi tą kriauklę su vandeniu Grin :hap: :conf:
Redagavo donatas_s 2009-01-22 19:04
Grammostola rosea,
Brachypelma albopinosum
 
fanaRiC
Norejau paklaust gal zinot kur yra pirkt pigiai tu saku jau apdorotu ir paruostu? , iskirus Kika net kainas kandziojasi labai..o ziema nelabai ka ir eisi ieskot, slapios sakos, papuvusios ir t.t
2 x Brachypelma albopilisum
P. Irminia
B.boehmei
N.Chromatus
P. Ornata
_______________
E.Guttata Pfft
_______________
Green Iguana Smile
 
fanaRiC
tai supratau visi patys ieskosi grazi saku ir juos deda i terra... hmmm :geek:
2 x Brachypelma albopilisum
P. Irminia
B.boehmei
N.Chromatus
P. Ornata
_______________
E.Guttata Pfft
_______________
Green Iguana Smile
 
neo
ka cia net galvot...nulekiu i miska su kirviu ir lakstau kaip isprotejes visa diena...atsitempiu kruva saku namo ir guli balkone kelis menesius...nuvalau, nusveiciu, nulakuoju...nebijo vandens, jokiu bacilu...sterilu zodziu...
False Water Cobra CB15 female + CB16 male
 
donatas_s
Terra ankščiau mačiau šakų turėdavo kažkokių.
 
http://www.egzotika.info
fanaRiC
na taip kika, reriz, terra turiu tu saku.. bet uz paprasciasia saka tik kad grazia ~100lituku moket nesinore...:naiv:
2 x Brachypelma albopilisum
P. Irminia
B.boehmei
N.Chromatus
P. Ornata
_______________
E.Guttata Pfft
_______________
Green Iguana Smile
 
traffneX
Sveiki Smile susiduriau su didele problema Smile pasistaciau ganetinai erdvu terariuma (150x75x75) ir atradau jam, mano nuoziura, grazia saka.Taciau reikia atsikratyti galimu parazitu, bet ta saka turi ne mazus gabaritus ir pavirinti arba ikisti i orkaite neimanoma nebent ja supjaustyti ir veliau vel sulipdyti, bet manau cia blogiausia ideja kuri gali kilti Grin Geriausia ideja kuri kilo tai vonioje pakisti saka po karstu dusu, bet nezinau ar tai padejo.Gal kas is jusu buvot susidure su tokia problema ir radot kaip galima ja ispresti ar siaip turit kokiu ideju.Lauksiu pasisakymu Smile
 
Stakta
traffneX parašė:
Sveiki Smile susiduriau su didele problema Smile pasistaciau ganetinai erdvu terariuma (150x75x75) ir atradau jam, mano nuoziura, grazia saka.Taciau reikia atsikratyti galimu parazitu, bet ta saka turi ne mazus gabaritus ir pavirinti arba ikisti i orkaite neimanoma nebent ja supjaustyti ir veliau vel sulipdyti, bet manau cia blogiausia ideja kuri gali kilti Grin Geriausia ideja kuri kilo tai vonioje pakisti saka po karstu dusu, bet nezinau ar tai padejo.Gal kas is jusu buvot susidure su tokia problema ir radot kaip galima ja ispresti ar siaip turit kokiu ideju.Lauksiu pasisakymu Smile


Jei jau vonioj tai gali vegint nuplikyti verdančiu vandeniu Smile manau geriau bus nei tiesiog karštu
 
http://staktosvoras.lt
GiX
Jei šiame terrraiume laikysi gyvatę apie kurią aš galvoju, tai jai nereikės didelės drėgmės, dėl ko šaka ir neturėtų pelyti. Tau reikėtų labiau rūpintis galimais parazitais, todėl prileidęs vonia karščiausio vandens įmesk daug druskos ir išmaišyk, tuomet paskandink šaką keletai valandų. Žinoma, nepamaišytų ir virinto vandens. Vėliau šaką gerai nuplauk švariu vandeniu ir išdžiovink.:yes:
 
www.scorpions.lt
Richardas
Galima šaką alejuoti iesiog aliejeis-nudžius ir bus:thumb:.Būna ir specialiu impregnatų.bet jei juos naudosite ,įsitikinkite kad aprašime nurodyta - NEKENKSMINGA GYVŪNAMS.
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
jii
sveiki, o kaip jus saka pritvirtinate terariume?:help::svilp:
 
giriniss
tvirtinimas priklausomai nuo svorio, jei terariumas medinis tada be problemu, jai stiklinis ir saka sunkesne tai ir atremi kazkur paremi, kad stabili butu, priklauso dar ir nuo terariumo gyventojo gabaritu ir pajegumo, jai gyventojai nedideli ir mazos mases tai nesunkia saka galima kad ir su karstais klijais pritvirtint, jai reikia patikimiau - daryti laikiklius ar itvirtinimus ir klijuoti silikonu

impregnavimui dar manau neblogas pasirinkimas butu tungu aliejus (tung oil), susirast galima, Vilniuje netoli banginio yra punktas vienas, jis gerai susigeria, greit dziusta (priklauso dziustantiems aliejams), isdziuves yra visiskai nekenksmingas ir priklause eee nepamenu kaip formuluojasi oficialiai maistinei kategorijai (:, ir skirtingai nuo pvz linu seklu aliejaus jo pelesiai nelabai megsta. Jei nepasitikite - google pateiks platesnius aprasymus megstantiems pasinagrineti (daugiausia anglu kalba)
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8308
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36261017 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma