2024m. April 23d. 20:38:23

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Maistas
 Spausdinti temą
Ar verta auginti tarakonus?
Loona
nauphoeta cinerea - marmuriniai tarakonai.

Sienelės viršuje apvesk perimetrą vazelinu. Jie per jį perlipti negali, o šiaip laipioja bet kokiais paviršiais.
 
wilkas
Loona parašė:
Sienelės viršuje apvesk perimetrą vazelinu.


Ačiū už rūšies nuorodą, radau reikalinga informaciją apie juos.
Tik klausimas dėl to vazelino. Tinka bet koks vazelinas lūpoms? Kokio pločio juostelė reikalinga?
 
Loona
Vazelinas tinka iš tūbelės skystokas. Pardavinėja vaistinėse. Su šitais tarakonais reikia elgtis labai atsargiai. Geriau nešerti vorams nepatikrinus patelių (su sparnais). Po sparnais jos nešiojasi jauniklius kai atsiveda. Jei jie išsilakstys tai šakės. Veisiasi šitie tarakonai labai gerai ir bet kokiomis sąlygomis. Elkis su jais tikrai atsargiai.
 
donatas_s
Aš į jų dėžę įdedu daugiau slėptuvių - dėžučių nuo kiaušinių, tai nelabai jie ir belaipioja tuomet sienelėmis, bet kas tiesa tas tiesa, per pernai jų dauginimosi metą, tai persikraustė jie iš savo dėžės pas madagaskarus daugelis, o vėliau tai daugelyje terariumų pavienius rasdavau.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
wilkas
Loona parašė:
Veisiasi šitie tarakonai labai gerai ir bet kokiomis sąlygomis. Elkis su jais tikrai atsargiai.


Ir bute apsigyventų??? Kažkur angliškai mačiau parašyta, kad nelabai linkę gyventi namuose ir bėga laukan.
 
siames131
Kiek zinau jie labai i durpes lenda kur dregmes yra, tai pas drauga buvo pabege tai geliu vazonose rado net... bet nezinau ar cia tiesa, bent tiek jis sake Smile
Atsiprasau uz LT srifto nenauduojama tesiog mano loptopas jo neturi.


Psalmopoeus irminia L8
Psalmopoeus Cambridgei Male
Gromphadorhina portentosa
Mantis Religiosa
Marmurinis Vezys
Nauphoeta Cinerea
Blaberus giganteus
Blatta lateralis
Shelfordella tartara
Tenebrio molitor
Zophobas morio
 
Mo-o

Kažkur angliškai mačiau parašyta, kad nelabai linkę gyventi namuose ir bėga laukan.


O aš kažkur skaičiau, kad pabėgę gerai užsigyvena namuose.
 
Loona
Pas mane jie gyvena buto sąlygomis, aš jų papildomai nešildau, nedrėkinu, kai nepamirštu - įdedu maisto. O veisiasi jie siaubingais tempais net ir tokiomis sąlygomis. Nenoriu net pagalvoti kas būtų jei jie pabėgtų...
 
donatas_s
Šie tikrai galėtu užsiveisti namų sąlygomis. Nors teoriškai dar greičiau galėtu užsiveisti Picnosceles surinamensis. Man rodos apie juos turėdama omenyje rašė siames131. Šie gyvena žemėje užsikasę. Tačiau esminis jų dauginomisi bruožas tai, kad jie dauginasi partenogenetiškai. Tad ir pabėgęs vienas individas atvestu armiją naujų, jam net nereiktu poruotis.
Pas mane taip pat viskas kambario sąlygom, be jokių šildymų veisiasi. Reiks kada sakiau paeksperimentuoti ir pažiūrėti kokiu greičiu galėtu veistis, kai jų indą pašildyčiau iki jų optimalių tempertūrų.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
omax
O pas mane ir vėl ne taip, kaip pas visus :evil: Laikau buto sąlygom, bet tenka pastoviai pirkt, nes neužsiveisia :nezin: Pirkau iš Loonos 400vnt berods ir to nepakako, kad užsiveistų Grin Arba mažiukai išsilaksto kas sau Grin Nors vazelinu ištepti kraštai... Apie marmurinius čia aš.
 
donatas_s
Gal greit sušeri? Nes per kokius 4-5 mėnesius bet kuriuo atveju mažiukų turėtum sulaukti.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
TiesogAs
Atsiprašau, kad atgaivinu seną temą, bet mano klausima su ja ir susiję.

Ar apsimokėtų užsiveisti B.Dubia vieno eublefaro maitinimui? Jei taip, tai nuo kiek individų pradėti? Perteklių auginti toliau ar su jais atsikratyti kitais būdais, nes mano krašte egzotų mylėtojų gana mažai (<10, gal net <3)?
 
Lokys
na diel vieno gyvuno auginti dar ir tarakonus tai nz as verciau zofobusu nusipirkciau ir viskas.
 
donatas_s
Aišku verta augint ir veist, nes perkant tu vis į minusą sėsi...
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
SharXan
Jeigu galima būtų,keliais žodžiais apie B.Dubia veisimą...Temperatūra,drėgmė?40-50 suaugusių individų užtektų padaryti šiokią tokią koloniją?
Tebūnie taip.
 
AndriusN
SharXan parašė:
Jeigu galima būtų,keliais žodžiais apie B.Dubia veisimą...Temperatūra,drėgmė?40-50 suaugusių individų užtektų padaryti šiokią tokią koloniją?


Straipsnis yra ta tema parašytas. Wink

http://www.egzoti...cle_id=156
 
SharXan
AndriusN parašė:
SharXan parašė:
Jeigu galima būtų,keliais žodžiais apie B.Dubia veisimą...Temperatūra,drėgmė?40-50 suaugusių individų užtektų padaryti šiokią tokią koloniją?


Straipsnis yra ta tema parašytas. Wink

http://www.egzoti...cle_id=156


Ačiū.Nepastebėjau.
Tebūnie taip.
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8297
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36251891 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma