2026m. June 18d. 01:05:16

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Vorai
 Spausdinti temą
B. Klaasi
Insane
čia dėl to kad iš anksto nepasirūpinau, tai nemanau kad reiktų labai kažką sakyti, nes vasarą mano būtas stovi tiesiai ant saulės ir labai karšta būna, o žiema nepagaili ant radiatorių šilumos Smile tik dabar taip durnai kai jau nebešildo o į vasaros orus nepanašu :/ to šildymo kabelio kokia kaina? Jei labai brangu pats susikonstruosiu :>?
 
AndriusN
Naujas kabelis apie 50Lt. Radiatoriais šildyt... Hm... Kvaila.
 
Necrofear
Tu geriau nieko nekonstruok... Dar 220 paragausi.... Nepagailėk litų jei jau turi vorą..
[img]http://img10.imageshack.us/img10/7722/necro.jpg[/img] is not a valid Image.
 
Insane
susikonstruot pačiam yra įdomiau, naudingiau, pigiau, tai kodėl to nepadaryti, jei turi tam sąlygas ir žinių, net jei ir turi vorą Smile
 
Stakta
Insane parašė:
susikonstruot pačiam yra įdomiau, naudingiau, pigiau, tai kodėl to nepadaryti, jei turi tam sąlygas ir žinių, net jei ir turi vorą Smile


Palaikau Wink ką gali padaryt pats tikrai neverta mokėt už tai pinigų. O jei dar žinios geros ir rankos ne kreivos, tada išvis sveikintina Smile Insane jei gerai gaminsis įdėk poto kaip darei ir kaip pavyko koki straipsniuka:naiv::alus:
 
http://staktosvoras.lt
Mantas
ir pasekmės sukelto gaisro.. Grin jei rimtai tai mažų mažiausia kvaila taip rizikuot...
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
Stakta
Mantas parašė:
ir pasekmės sukelto gaisro.. Grin jei rimtai tai mažų mažiausia kvaila taip rizikuot...


Na manau jei žmogus išmano tau rizika tokia pati kaip ir parduotuveje pirkto Wink Tu juk negali but garantuotas, kad tavo pirktas kabelis neužtrumpins. Tai jei toki sugeba padaryt, nemanau, kad apsimoka prikti. Bet šita tema gal geriau einam prie kilimelių diskutuot Grin
 
http://staktosvoras.lt
donatas_s
Tikrai nerekomenduočiau gaminti kabelio šildomo, brangiai gausis, o ir kokybiškai nepagaminsi. Iš rezistorių daryti nesamonė, normaliai nesigaus, ten pradeda reikštis visokios reaktyvinės varžos. O iš volframo ar panašios vielos, bus be galo sudėtinga gerai izoliuoti ją. Po to gali būti keptas voras.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
grifonass
O man su mano B. klaasi visai nesiseka. Kai gavau įlindo po kriaukle, užsikasė ir namačiau jo tris savaites. Dabar grįžau po varžybų ir radau prie stalo, įdėjau į jo tą bliūdą ir ryte išviso radau be vienos kojos. Pažiūrėjau, vis dar neišsinėręs, tai nežinau ar dar gyvens. :no:
 
donatas_s
Apie kokius mes čia bliūdus kalbame?
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
grifonass
grifonass parašė:
O man su mano B. klaasi visai nesiseka. Kai gavau įlindo po kriaukle, užsikasė ir namačiau jo tris savaites. Dabar grįžau po varžybų ir radau prie stalo, įdėjau į jo tą bliūdą ir ryte išviso radau be vienos kojos. Pažiūrėjau, vis dar neišsinėręs, tai nežinau ar dar gyvens. :no:


Kai būna tokie maži apvalūs akvariumai, va tokiam pas mane gyvena. Smile
 
Insane
kiek maždaug b.klaasi ruošiasi nerimuisi ?
 
omax
grifonas>>>įmesk tero foto Grin,įdomu pamatyt būtų

insane>>>kuo vyresnis,tuo ilgiau
 
grifonass
pačio bliūdo?
Dabar sugedęs fotikas tai galiu parodyti kokios formos...
http://www.akvazoo.lt/saugykla/catalog/dideles/apvalus_stiklas.jpg
 
Bacha
vorai gi sienom vaiksto ima ir islipa. ir seip nemanau kad toks teras yra geras geriau paimtum kokia paprasta dezute nuo salotu kaip daugelis Wink
 
grifonass
Aš turiu normalų terą bet kad ten jo neberasčiau.O taip tai šitas daiktas būna uždenktas tokiom grotelėm, bet va ką reiškia palikti prižiūrėti tėvams :yes:
Redagavo grifonass 2010-04-27 14:29
 
Insane
maniškis l5, tai kiek laiko maždaug>?
 
grifonass
Jau valgyt pradėjo, Smile tik tereikia ,kad dar išsinertų. Cool
 
Mantas
Pagaliau, lygiai po 10 mėnesių pertraukos išsinėrė mano klaasi Grin :jeee:
Redagavo Mantas 2010-04-30 17:37
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
Bacha
sveikinam sveikinam :alus: :thumb:
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2026-03-23 12:11
Sugalvojau po 14os metu vel isigyti vora.. kur geriausiai ieskoti? kokia facebook grupe labiausiai tinkama?

2026-03-22 19:26
Tai ne. Grin

2026-03-19 12:07
Ir egzotika nepritaikyta telefonui. Dabar visi į telefonus sulindę. ????

2026-03-01 13:16
Pats Ravenous tik prieš metus buvo prisijungęs. Grin

2026-03-01 13:13
Facebook neturėtų būti konkurentai, čia info sistematiškai ir paprastai randama, Facebook belenkiek scrollinimo... Frown

2026-02-22 18:49
Gal Gramostola Pulchra parduodat?

2026-02-09 20:22
Sunku su faceboke konkuruoti Smile

2026-02-08 21:29
Seni geri laikai. Turėjau ir augintinių ir saitas buvo gyvas

2025-05-30 12:38
Forumas mires, chatas ciut gyvas

2025-05-27 08:22
O forumas gyvas ?

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 10076
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39604
 
 
  
  40841356 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma