|
B. Klaasi
|
| Insane |
parašyta 2010-04-23 07:31
|

Narys
Pranešimai: 25
Įstojo: 2010/01/26 19:28
|
čia dėl to kad iš anksto nepasirūpinau, tai nemanau kad reiktų labai kažką sakyti, nes vasarą mano būtas stovi tiesiai ant saulės ir labai karšta būna, o žiema nepagaili ant radiatorių šilumos tik dabar taip durnai kai jau nebešildo o į vasaros orus nepanašu :/ to šildymo kabelio kokia kaina? Jei labai brangu pats susikonstruosiu :>? |
| |
|
|
| AndriusN |
parašyta 2010-04-23 09:49
|

Narys
Pranešimai: 1487
Įstojo: 2006/03/21 18:11
|
Naujas kabelis apie 50Lt. Radiatoriais šildyt... Hm... Kvaila. |
| |
|
|
| Necrofear |
parašyta 2010-04-23 11:26
|

Narys
Pranešimai: 52
Įstojo: 2009/04/29 18:42
|
Tu geriau nieko nekonstruok... Dar 220 paragausi.... Nepagailėk litų jei jau turi vorą..
[img]http://img10.imageshack.us/img10/7722/necro.jpg[/img] is not a valid Image.
|
| |
|
|
| Insane |
parašyta 2010-04-25 01:10
|

Narys
Pranešimai: 25
Įstojo: 2010/01/26 19:28
|
susikonstruot pačiam yra įdomiau, naudingiau, pigiau, tai kodėl to nepadaryti, jei turi tam sąlygas ir žinių, net jei ir turi vorą  |
| |
|
|
| Stakta |
parašyta 2010-04-25 08:16
|

Vyr. administratorius
Pranešimai: 675
Įstojo: 2009/01/10 16:51
|
Insane parašė:
susikonstruot pačiam yra įdomiau, naudingiau, pigiau, tai kodėl to nepadaryti, jei turi tam sąlygas ir žinių, net jei ir turi vorą 
Palaikau ką gali padaryt pats tikrai neverta mokėt už tai pinigų. O jei dar žinios geros ir rankos ne kreivos, tada išvis sveikintina Insane jei gerai gaminsis įdėk poto kaip darei ir kaip pavyko koki straipsniuka:naiv::alus: |
| |
|
|
| Mantas |
parašyta 2010-04-25 09:16
|

Narys
Pranešimai: 730
Įstojo: 2007/08/01 15:01
|
ir pasekmės sukelto gaisro.. jei rimtai tai mažų mažiausia kvaila taip rizikuot...
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
|
| |
|
|
| Stakta |
parašyta 2010-04-25 09:25
|

Vyr. administratorius
Pranešimai: 675
Įstojo: 2009/01/10 16:51
|
Mantas parašė:
ir pasekmės sukelto gaisro..  jei rimtai tai mažų mažiausia kvaila taip rizikuot...
Na manau jei žmogus išmano tau rizika tokia pati kaip ir parduotuveje pirkto Tu juk negali but garantuotas, kad tavo pirktas kabelis neužtrumpins. Tai jei toki sugeba padaryt, nemanau, kad apsimoka prikti. Bet šita tema gal geriau einam prie kilimelių diskutuot  |
| |
|
|
| donatas_s |
parašyta 2010-04-25 11:33
|

Administratorius
Pranešimai: 1517
Įstojo: 2006/10/17 10:07
|
Tikrai nerekomenduočiau gaminti kabelio šildomo, brangiai gausis, o ir kokybiškai nepagaminsi. Iš rezistorių daryti nesamonė, normaliai nesigaus, ten pradeda reikštis visokios reaktyvinės varžos. O iš volframo ar panašios vielos, bus be galo sudėtinga gerai izoliuoti ją. Po to gali būti keptas voras.
+37060481407
|
| |
|
|
| grifonass |
parašyta 2010-04-26 13:53
|

Narys
Pranešimai: 37
Įstojo: 2010/03/05 15:46
|
O man su mano B. klaasi visai nesiseka. Kai gavau įlindo po kriaukle, užsikasė ir namačiau jo tris savaites. Dabar grįžau po varžybų ir radau prie stalo, įdėjau į jo tą bliūdą ir ryte išviso radau be vienos kojos. Pažiūrėjau, vis dar neišsinėręs, tai nežinau ar dar gyvens. :no: |
| |
|
|
| donatas_s |
parašyta 2010-04-26 15:05
|

Administratorius
Pranešimai: 1517
Įstojo: 2006/10/17 10:07
|
Apie kokius mes čia bliūdus kalbame?
+37060481407
|
| |
|
|
| grifonass |
parašyta 2010-04-26 17:47
|

Narys
Pranešimai: 37
Įstojo: 2010/03/05 15:46
|
grifonass parašė:
O man su mano B. klaasi visai nesiseka. Kai gavau įlindo po kriaukle, užsikasė ir namačiau jo tris savaites. Dabar grįžau po varžybų ir radau prie stalo, įdėjau į jo tą bliūdą ir ryte išviso radau be vienos kojos. Pažiūrėjau, vis dar neišsinėręs, tai nežinau ar dar gyvens. :no:
Kai būna tokie maži apvalūs akvariumai, va tokiam pas mane gyvena.  |
| |
|
|
| Insane |
parašyta 2010-04-26 20:09
|

Narys
Pranešimai: 25
Įstojo: 2010/01/26 19:28
|
kiek maždaug b.klaasi ruošiasi nerimuisi ? |
| |
|
|
| omax |
parašyta 2010-04-26 20:26
|

Narys
Pranešimai: 181
Įstojo: 2009/06/22 15:04
|
grifonas>>>įmesk tero foto ,įdomu pamatyt būtų
insane>>>kuo vyresnis,tuo ilgiau
|
| |
|
|
| grifonass |
parašyta 2010-04-27 14:17
|

Narys
Pranešimai: 37
Įstojo: 2010/03/05 15:46
|
pačio bliūdo?
Dabar sugedęs fotikas tai galiu parodyti kokios formos...
http://www.akvazoo.lt/saugykla/catalog/dideles/apvalus_stiklas.jpg |
| |
|
|
| Bacha |
parašyta 2010-04-27 14:22
|

Narys
Pranešimai: 9
Įstojo: 2010/04/26 16:29
|
vorai gi sienom vaiksto ima ir islipa. ir seip nemanau kad toks teras yra geras geriau paimtum kokia paprasta dezute nuo salotu kaip daugelis  |
| |
|
|
| grifonass |
parašyta 2010-04-27 14:28
|

Narys
Pranešimai: 37
Įstojo: 2010/03/05 15:46
|
Aš turiu normalų terą bet kad ten jo neberasčiau.O taip tai šitas daiktas būna uždenktas tokiom grotelėm, bet va ką reiškia palikti prižiūrėti tėvams :yes:
Redagavo grifonass 2010-04-27 14:29
|
| |
|
|
| Insane |
parašyta 2010-04-27 19:30
|

Narys
Pranešimai: 25
Įstojo: 2010/01/26 19:28
|
maniškis l5, tai kiek laiko maždaug>? |
| |
|
|
| grifonass |
parašyta 2010-04-27 19:50
|

Narys
Pranešimai: 37
Įstojo: 2010/03/05 15:46
|
Jau valgyt pradėjo, tik tereikia ,kad dar išsinertų.  |
| |
|
|
| Mantas |
parašyta 2010-04-30 17:36
|

Narys
Pranešimai: 730
Įstojo: 2007/08/01 15:01
|
Pagaliau, lygiai po 10 mėnesių pertraukos išsinėrė mano klaasi :jeee:
Redagavo Mantas 2010-04-30 17:37
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
|
| |
|
|
| Bacha |
parašyta 2010-04-30 20:06
|

Narys
Pranešimai: 9
Įstojo: 2010/04/26 16:29
|
sveikinam sveikinam :alus: :thumb: |
| |
|