2024m. April 18d. 21:32:54

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Sausumos moliuskai
Ziezirbele
Su maziukem tai problemu nera cia didziosios nenori draugaut su kokosais
 
guitargirl
Maniškė nesikapsto po tas kokosų durpes Grinisap: Irgi lipa sienom, ant durpių šiaip kartais patupi, bet nesikapsto.
Agrionemis horsfieldi
Baculum extradentatum
Achatina albopicta
 
Mantas
ziezirbele > kokio dydžio pas tave sraigės? Nudokit nukritusius, sudžiūvusius ąžuolo lapus + vitaminų su jais gaus, kaip kad ankščiau minėta buvo.. pas mane tai kaip užeidavo, bet dažniausiai įsirausdavo ir tūnodavo kokoso čipsuose..
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
trochanter
Gal kam bus naudinga.
Šiandien eilinį kartą išmatavau savo A. reticulata kriaukles. Dižiausia siekė 11,1 cm, mažiausia - 10,3 cm. Amžius apie 6 mėn.
Palyginimui: mano augintos A. fulica tokių dydžių pasiekė būdamos 1-1,5 metų amžiaus, toliau jų augimas stipriai sumažėjo.
Teoriškai abiejų rūšių kriauklės aukštis gali siekti ~ 20 cm. Didžiausia mano išauginta A. fulica buvo 12,2 cm. Retikuliatoms viskas dar prieš akis Smile

Jei kas sekat savo sraigių kriauklės augimą, būtų įdomu jei pasidalintumėt savo pastebėjimais.
 
donatas_s
Kiek žinau augimas priklauso nuo suteiktų sąlygų, maniškės kadangi negyvena kaip ponios, tai ir auga lėčiau.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
guitargirl
Mano sraigė pasižymi labai dideliu apetitu... ir aš nežinau kiek jai galima dėti maisto? Maitinu ją šiuo metu tik raffy P maistu, nes vėžlys snaudžia o jai atskirai mišrainių daryti nenoriu. Ir bijau peršerta ten parašyta ant dėžutes :read: šerti 1-2 kartus mažomis normomis Frown Tai kiek ta maža norma sraigėj? gal kas gali patarti kiek man įdėti jai tų grūdelių per diena? :help:
Redagavo guitargirl 2009-11-09 08:01
Agrionemis horsfieldi
Baculum extradentatum
Achatina albopicta
 
trochanter
Geriau neduoti jo kaip pagrindinio maisto. Sraigės visgi augalėdės, o tame Raffy, kiek dabar pamenu, dominuoja gyvulinės kilmės baltymai. Bijau, kad ilgesnis jo vartojimas susargdins sraigę.
Duodu Raffy savosioms tik kartą į savaitę arba kas antrą, sumaišęs su avižomis. Dabar parduotuvėse yra "Iceberg" salotų, nebrangios ir bent jau mano sraigės jas ėda labai noriai. Geriau maitinti kuo įvairesniu maistu. Šiuo metu maniškių racionas: salotos, agurkai, morkos, nevirtos bulvės, avižos,sepija, Raffy. Nepalyginsi su vasara, bet toks jau sezonas. Greitu metu žadu atnaujint pūvančių ąžuolo lapų atsargas.
 
guitargirl
o kaip duoti bulve sraigėj? Tiesiog paimti paprastą bulvę ir atpjovus duoti? ar tarkuoti? Nes aš šiaip maistą smulkinu, morkas tarkuoju, ar jos ir nesutarkuotas sugebėtų valgyti?
Agrionemis horsfieldi
Baculum extradentatum
Achatina albopicta
 
trochanter
Bulvę nuskuti ir supjaustau riekelėm. Morkas duodu tarkuotas su "burokine" tarka. Kai auginau A. fulica, joms nereikėdavo morkų tarkuot, užtekdavo supjaustyt. Žiūrėk kaip tavo sraigė labiau mėgsta, taip ir daryk.
 
guitargirl
Na aš manau mano Achatina Albopicta jau subrendusi lytiškai Smile visi požymiai tai rodo, eina ieško kažko. Gal kas nors Kaune norėtų suleisti Achatinas kad gimtų sraigiukų? Lauksiu jūsų žinučių 864275567 :hug:
Agrionemis horsfieldi
Baculum extradentatum
Achatina albopicta
 
donatas_s
Tik jau nedarykite mišrūnų (nors neaišku, ar tai įmanoma tarp achatina genties). Ieškok tokios pat rūšies. O tai tik vieną sraigę augini?
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
guitargirl
Taip tik vieną kol kas Sad niekur nerandu Albopictų dar Grinisap:
Agrionemis horsfieldi
Baculum extradentatum
Achatina albopicta
 
JolantukasZ
Gelbėkit:help: mano sraigė -Achatina- antra savaitė nieko nebevalgo, užsilipusi ant sepijos visą laiką guliShock, bijau, kad susirgoFrown Patarkit ką daryti:help: Kas jai?:nezin:
 
donatas_s
Galbut miega arba jau ji mirus.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
trochanter
Parašyk kokioj temperatūroj laikai. Drėgmė kokia? Ar išlindus bent kiek iš kriauklės? Ar visiškai susitraukus? Pabandyk apipurkšt drungnu vadeniu ir duok agurko.
Jei mirus, tikrai nesunku atpažint, kvapas viską išduoda.
 
JolantukasZ
Nemiega, tiesiog visa laiką valgo sepiją (suvalgė visą sepiją per savaite), retkarčiais suvalgo du-trys avižų dribsnius, bet savo mėgiamos cukinijos visai nevalgo. Tiesiog matosi kaip ji suplonėjo, bet kriauklė auga. temperatūra kambario -apie 20 laipsnių, drėgmės atrodo irgi pakanka. Nesuprantu kas su ja darosi ir kaip jai padėti:nezin:
 
trochanter
Kai įsigijai, gal buvo prastos būklės kriauklė?
Kai pagerėja sąlygos, sraigės stengiasi kuo greičiau atsiaugint kriauklę. Man taip buvo su mano pirmosiom A. fulica. Jas gavau labai prastos būklės, galvojau neišgyvens. Jos iškart puolė sepiją ir per keli mėnesius užsiaugino apie 5 cm.
Keista, kad taviškė neėda kito maisto. Pabandyk nusipirkt maisto vėžliams "Raffy" ir paduok kartu su sepija (tik nepadaugink). Taip pat agurko neturėtų atsisakyt. 20 laipsnių mažoka. Pašildyk vieną terariumo pusę iki 25 laipsnių. Pamatysi kaip ims aktyviau maitintis. Turėtų užtekt 15 W kabelio. Tik nedėk per visą terą.
 
JolantukasZ
kad turiu ją nuo kalėdų, kaip ir ėdė ji man viską, o labiausiai mėgo cukinijas ir agurkus, dabar nevalgo nieko. Šiandien daviau augalinio vėžlių maisto, bet ji nevalgė, vėl nušliaužė prie naujos sepijos ir ant akių ją kaip reikiant apvalgė. Neturiu kaip pašildyti jos:nezin:.Gal ant radiatoriaus padėti?
 
trochanter
ant radiatoriaus nedėk, išdžiovinsi. Nusipirk kabelį, tikrai palengvinsi sraigei gyvenimą.
 
JolantukasZ
Kas per kabelis ir kur jį pirkti?Frown
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8289
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36245187 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma