2024m. April 19d. 08:37:18

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Iguanos
 Spausdinti temą
Iguanos Ligos
Austuska
Tikiuosi suprasit..
Austuska prisegti paveiksliukai:
sumazinta_1.jpg
 
malks
iguana patinas? Ar ten nesikaupia puliai? Nes man pagal vaizda, tai tiesiog prie vyr. lyt oragnu susikaupe puliai, kuriuos reikia isspausti. Bet cia tik mano spejimas, kuris turetu buti patvirtintas arba paneigtas iguana apziurejus.
Redagavo malks 2012-12-13 17:53
 
Austuska
Spendžiant pagal poras ant užpakalinių kojų 100 proc. patinas.
 
Godo
Padėkit, nežinau ką daryt, nes mano žaliosios iguanos patinas, aštuonerių metų susirgo, neėda, vangus ir miega, o užmerktos akys keistai "išsprogusios", ir tie minkšti ragiukai ant viršugalvio subliuškę, burnos vidus pabalęs ir taip jau kelios dienos, prieš tai irgi blogai valgė, maitinau priverstinai, gal pakenkė, kad daug būdavo kambary ant sofos, kambario temperatūra nebuvo mažesnė nei 18, terariume temperatūra padidinau iki maksimumo, drėgmė irgi, anksčiau nebuvo jokių problemų.
 
Vobleris
Vienas patarimas-kreipkites i veterinarijos gydytoja.Internetu ir nematant gyvūno, jo nepagydisime.
 
www.egzotika.info
Kartonas
:help:mano iguanos akyte atrodo paburkusi,patinusi,prasau patarkite,ka daryti,gal kuo galima pavalyti,ar kokiu vaistu ilasinti,:aciu:
 
Zimzuma
Sveiki. Auginu iguaną, jai apie penkis metus. Gyvena geromis sąlygomis, turi UV lempą, šildančią lempą, terariumas apie 2x2 m, terariumo apačioje turi sau negilų baseinėlį, gauna įvairaus maisto, vien augalinės kilmės, vitaminų Nekton iguana ir Nekton MSA. Šiaip didžiąją dalį laiko leidžia terariume, o savaitgaliais išleidžiu pasivaikščioti po butą. Mėgstamiausias užsiėmimas - eiti į kitą kambarį ir gulėti ant radiatoriaus. Pastaruoju metu, per pora mėnesių labai pastebimai nukrito jo svoris, ypač matosi ant uodegos ir šlaunų, toks vaizdas, kad dingo visi raumenys ir liko tik subliuškusi oda. Valgo nedaug, bet visomis žiemomis taip būdavo, tuštinasi reguliariai, vieną - du kartus per dieną. Gal žinote, ar jam čia tiesiog pavasaris, ir gavus pienių ir kitokio šviežio gėrio viskas atsistatys, ar vertėtų vež ti pas veterinarą?
Taip pat prieš maždaug pusę metų buvo kažkas pasidarę su uodega, tepėm ją betadinu, tokios lyg žaizdos būdavo, o paskui vieną dieną visai nukrito visas tas galiukas uodegos. Bet nežinau, ar tai turi įtakos dabartiniam jo suliesėjimui.
Pridedu driežo nuotraukas.
Zimzuma prisegti paveiksliukai:
dsc05288.jpg
 
Zimzuma
uodega.
Zimzuma prisegti paveiksliukai:
dsc05294.jpg
 
Zimzuma
Nežinau ar matosi, kad kaulėtas, bet rudenį buvo žymiai storesnis, lygesnis, nesimatė jokių išsišovusių kaulų ir spygliai ne tokie nulinkę buvo.
Zimzuma prisegti paveiksliukai:
dsc05290.jpg

Redagavo Zimzuma 2014-03-08 17:23
 
malks
O kaip iguana pati jaučiasi? Apart to, kad ne daug valgo. Judri, domisi, žvalgosi, laipioja, juda ar apatiška aplinkai, guli ant žemės ir pan.?
Kokia aplinkos temperatūra?
Uodegos negalėjo su durimis ar kažkuom panašiai susižeisti?
 
Zimzuma
Jaučiasi gerai, judri, valgo ir noriai eina vaikščioti po visus namus, ant manęs lipa ir šiaip žiūri pro langą, nu žodžiu tikrai jokios apatijos nesimato Smile Aplinkos temperatūra terariume kur guli po lempomis 30 laipsnių, apačioje apie 20. Dėl uodegos aš ir nežinau, manau, kad gal trenkdama šuniui ar pan. galėjo gal susižeisti, o dabar tas juodas galiukas irgi nežinau ką reiškia, ar čia augs dabar nauja ar kaip, bet jau senokai taip atrodo...
 
malks
Jeigu nėra apatiška, jaičiasi puikiai, jokių kitų ligos požymių nėra, burnos gleivinė neanemiška, akys skaidrios ir pan.....tai gal ji gali turėti parazitų? Nuo kirminų davėte kada nors vaistų?
 
Zimzuma
Ne, niekada nedaviau. O tie parazitai gali atsirasti taip iš niekur? NEs visą gyvenimą gyvena bute/terariume, lauke nėra buvus, su kitom iguanom nėra kontaktavusi, tik su šuniu apsiuosto kartais.
 
malks
Gali parnešti ir šuo, ir žmogus iš lauko
 
Zimzuma
Aišku... o kur galima gauti tų vaistų? Veterinarinėse vaistinėse? Ir ar juos galima duoti tik įtariant, jei jis neturi parazitų, ar nieko tada neatsitiks? Šiaip jaučiu reikės jį vežti pas veterinarą, jei Vilniuj tokių yra, kurie iguanas gydo... Gal rekomenduotumėt ką nors?
 
tera-pantera
Labas gal kas zino kaip atskirti zaliosios iguanos lyti. kolkas manom, kad ten mergaite, bet nenorim suklysti Smile :help:
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36245921 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma