2024m. April 19d. 02:57:11

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 5

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Smaugliai
 Spausdinti temą
neaiskus elgesys
giedrus
sveiki. keistas BOA elgesys. Iš pradžių buvo labai judrus, uždarius terariume nerimo, muistėsi po jį. Neėda jau beveik 3 sav., po dienos nurimo, pasidarė nejudrus, beveik nejuda, tik gulėjimo pozą pakeičia. Terariumą atidarai net nesidomi, nelenda lauk, o anksčiau tai tik pradaryk ir jau lekia jis. Apsiblausė akys, galvoju viskas aišku-nersis. Praėjo dar kelios dienos vėl akys pasidarė normalios. Nejudrus vistiek liko. Kas gali būt, ar čia gali būt nerimosi pasekmės. Anksčiau taip niekad nebuvo.
 
vic
Tai palauk kol issiners ir tada ziurek kaip toliau elgsis
 
neo
vic teisus, kaip supratau tik 3 savaites ji ir teturi, gal reiktu blaivia galva sudeliot esamos padeties ivykius ir nepanikuoti del normaliu dalyku...
 
giedrus
Dėkui
3 sav. tai čia kalbėjau apie neėdimą. Na anksčiau kitaip elgdavosi, pagalvojau gal dar prisidėjo kad pakeitėm gyvenamają vietą.
 
herpetologas
akys prieš pat nėrimasi vėl dažniausiai atgauna įprastą skaidrumą,ar turi kur jusiškis pasislėpti?Smile
su egzotika idomiau
 
giedrus
nelabai, te yra toks kamputis, kur jo nieks nemato, bet dar jis visą laiką praleidžia prie stiklo prisiglaudes. pas man jis tuoj bus pusę metų ir pirmas nėrimasis, kai pas mane jis.
 
ramus
Kokio jis amzio? Gal jo ir seniau neserei kad per puse metu pirma karta tesiners?
 
giedrus
apie 3m. kažkur. Pas ankstesnį šeimininką 3k į metus nerdavosi. Iki šiol jis normaliai ėsdavo, kas 7-10 dienų. Aš jį paėmiau buvo ne per seniausiai išsinėres,jei tiksliai jis pas mane 5 mėn po 8 dienų bus.
 
AndriusN
giedrus parašė:
apie 3m. kažkur. Pas ankstesnį šeimininką 3k į metus nerdavosi. Iki šiol jis normaliai ėsdavo, kas 7-10 dienų. Aš jį paėmiau buvo ne per seniausiai išsinėres,jei tiksliai jis pas mane 5 mėn po 8 dienų bus.


Tokiais intervalais maitindavosi ir tik 3 kartus į metus nerdavosi? Kažkas nerealaus čia.
"Šalta!" (P. Coelho)
 
giedrus
O kokiu intervalu turi nertis?. Na man taip pasakė. Viskas isinėrė mano mazylis:hap:
 
spooky
Dėl to ir buvo toks judrus kad ėst negaudavo. Šeip smaugliai nėra labai judrūs nebent kai nori valgyt ir tai nevisada daug juda
 
neo
manau reciausiai kas 3 men turetu nertis tokio amziaus...
 
giedrus
Dėkui. na jis pastoviai tokiu intervalu gaudavo maisto. Tik vat būna kad jis paskui ta žiurkę šliaužioja, uostinėja, bet nepuola. O ji laksto po terariumą, ta da užmiega ir jis palieka ją ramybėj, tada ją išimu, vėliau paduodu. tai kartais taip tesiasi kelias dienas, dar po nėrimosi kitą dieną padaviau ryte ir vėl tas pats darosi. Taip belaukiant kol paės šį kartą ir žiurkiukų privedė:yes:
 
neo
o tustinasi gerai? neriasi normaliai? nestresuoja?
 
AndriusN
O nėra buvę taip, kad maitinant gyvom žiurkėm jos yra įkandę smaugliui?
"Šalta!" (P. Coelho)
 
GiX
Jei ir buvo įkandę, depresijos tai smaugliui įvarytų galbūt tik tam kartui, bet ne daugiau.
Nenori smauglys valgyt, tai ir nevalgo, o kai norės - pamatysit iš kart be jokių žaidimų.
Tokio amžiaus smauglys gali ilgai nevalgyt, plius ką tik šaltasis sezonas buvo pas mus ir jei terariume blogos sąlygos buvo, tai pateisinamas jo abejingumas.

Slėptuvės būtinos. Nersis jis bet kokiomis pakenčiamomis sąlygomis, tik klausimas bus ar pats išsiners ar teks padėti.
 
www.scorpions.lt
herpetologas
depresijos susijusios su maistui skirtų griaužikų įkandimais neretam smaugliui,žalčiui gali baigtis tuom kad panašaus gabarito objekto nuo kurio ropls nukentėjo jis gali neimt gan ilgą laiko tarpą,reikia saugoti nuo panašių incidentųSmile
su egzotika idomiau
 
GiX
Čia greičiau mitas kažkoks. Pas mane visiems teko paragaut žiurkės dantų, nepastebėjau kažko neįprasto vėlesniam jų elgesį.
 
www.scorpions.lt
ezhiukas_ruke
Pritariu Gix, maniškiai dar nė vienas nestresavo nuo įkandimų.
www.audiopulsas.lt

0.0.1 Epicrates angulifer
0.0.1 Acrantophis dumerili
0.0.1 Elaphe Teaniura Friesei
0.1.0 Boa Constrictor
1.0.0 Melopsittacus undulatus
0.0.1 Pandinus imperator
0.0.X Tenebrio molitor
 
Mo-o
O mano žaltys, po keleto įkandimų baiminosi gyvom maitintis- neimdavo.
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8289
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36245502 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma