2024m. March 28d. 18:23:45

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Terariumo šildymas
Pagan
Sveiki,
Susidūriau su šiuokia tokia problemėle. pasidariau terariumą iš MDP ir dabar galvoju kaip išspręsti šildymo problemą. Galvoju paklot izoliacinės medžiagos padengtos aliuminio plėvele, dėt kabelį ir tada ant viršaus kokią nors plokštę. Kokios medžiagos plokštę patartumėt. Galvojau apie 1,5mm organinį stiklą. Tik klausimas kaip jisai praleidžia šilumą ir kaip laikys. Gal kas bandė ir gali pasidalint išmintimi.
Dėkui iš anksto.
Oh rly?
 
Vobleris
Labai paprasta: kabeli dedi į terariumo vidu ir ant jo uždengi stiklą.Stiklas tikrai šyla geriau ir pasižymi geresnemis savybėmis, nei plastmasė be kalbų Wink
 
www.egzotika.info
neo
kam tie silumos nuostoliai? kloji kabeli i terariuma ( po apacia jei nori izoliacija silumos) o ant virsaus tik substratas...kas netinka?
 
nismo
labai gerai yra akmens mases plyteles- gerai isyla, o kai reikia valyti- tiesiog isimi, nuplauni ir atgal padedi.
Varanus acanthurus
Varanus indicus
E.macularis x3
C.cyaneopubescens;
 
AndriusN
neo parašė:
kam tie silumos nuostoliai? kloji kabeli i terariuma ( po apacia jei nori izoliacija silumos) o ant virsaus tik substratas...kas netinka?


Gyvatės "sumala" kabelį su substratu ir tiek.
Pagan, kiek kartų aš tau sakiau, kad reikia dėt stiklą. Grin
"Šalta!" (P. Coelho)
 
neo
nesumala jei kabelis graziai isvedziotas ir su uztraukejais pritvirtintas ant tinkavimo tinklelio.
 
Pagan
O neapsidegins žalčiokas jeigu prisiraus prie kabelio?
Oh rly?
 
AndriusN
Beje, stiklas išsklaido šilumą. Smile Paskleidžia tolygiai. Smile Be to valyt patogiau (susemt gruntą ir pan.)
"Šalta!" (P. Coelho)
 
neo
65 laipsniai nenudegina ( tiek kaista bent jau mano kabelis), dedant visokius stiklus ir panasiai reikia labai gerai numatyti konstrukcija, jei visdelto kyla abejoniu tuomet klijuociau kabeli tarp dvieju akmens mases plyteliu.
 
Vobleris
Asmeniškai (ir netik) saugos sumetimais, nerekomenduočiau naudoti kabelio, be kitų "paviršių apsaugos".Visų pirma šilumos pasiskirtimas,visų antra sauga (gyvūno, pačio kabelio).
 
www.egzotika.info
neo
nesutikciau...yra visokiu sildomu kabeliu ir teigti jog "pliki" jie pavojingi labai drasus pasakymas. silumos pasiskirstymas nepageres jei uzdetas stiklas, atsiranda oro tarpai ir p.n.
 
arunka1
sveiki, dar tik mintyse konstruoju tera Smiletad noreciau paklaust jei ant dugno paklociau plevele,isvedziociau kabeli ir uzpilciau kokiu islyginamuoju sluoksniu ar plyteliu klijeis ,gautusi panasiai kaip sildomos grindys.siluma pasiskirstytu tolygiai,prarasciau maziau silumos.ar imanomas toks variantas?
 
vic
Is pradziu parasyk koki renkiesi tero tipa(stiklo ar meddzio),o tada galesim ir patarimus dalint
 
arunka1
ismatavimai bus 98 ilgis 46 plotis del aukscio dar neapisprendziau.laikysiu kukuruza tai darysiu koki min 80. bus is stiklo su stumdomom durim.gal dar prie to pacio gal galit patart del stiklo storioSmilegalvoju dugna 6mm kad netycia neskiltu ,sonus 4mm kad pakelciau jei reiksGrindel virsaus irgi, nelabai dar aisku ,gal kokia termoplokste imest kad reikalui esant galeciau ispjaut skyle sviestuvui.:aciu:jei ka patarsitWink
 
vic
Jei zadi daryti stiklini tera apie islyginamuosius sluoksnius negali but ne kalbos.padaryk medini rema po viso terariumo dugnu ir viduje to remo israityk sildoma kabeli.Aisku pries klodama kabeli patiesk folga,o ant jos kabeli.Prarasi minimaliai silumos,bet sutaupysi ant tero svorio ir nereiks pirkt islyginamojo sluoksnio.Nes kai reiks nest tera isvalymui prisiminsi mano zodzius.Ir klodama kabeli ziurek,kad kabelio laidas nesiliestu vienas su kitu,tarp ju turi buti tarpai
 
drugelia
http://www.egzotika.info/readarticle.php?article_id=58&rowstart=1 čia labai aiškiai viskas parodyta. Smile galima daryti kai šičia parodyta nereks papildomo stiklo dėti į vidų. tiesiog padėti galima po terariumu. bent jau man atrodo kad čia taip padaryta. :yes:
Redagavo drugelia 2011-05-04 21:24
Esu visai žalia Grin
 
Dowis
Sveiki,jeigu terariumas būtų iš plokščių ir iš vidaus terariumo dugno, ant plokštės padėčiau termokabelį ir tada ant viršaus organinį stiklą.
Ar galima taip? IR ar nieko nenutiktų po apačia esančiai plokštei ir ant viršaus gulinčiam organiniui stiklui nuo termokabelio šilumos. Jis būtų 15W
:aciu:
Redagavo donatas_s 2011-07-12 14:50
 
Karry
15W kabelis vos šiltas būna, manau nieko neatsitiks Smile
 
donatas_s
Pas mane žalčio terariume panašiai padaryta:
pagrindas mediena, any jos paklota minkšta folija su paminkštinimu, kur už radiatorių montuoja ir tada uždėtas stklas paprastas, ne organinis.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Dowis
:geras:
Ir šilumą normaliai praleidžia ir paskleidžia po terariumą??
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8240
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36148654 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma