2024m. March 29d. 12:43:51

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Vėžliai
 Spausdinti temą
vežlio charakteris, elgsena
fankas
laikau Agrionemis horsfieldi ir mane sudomino jūsų laikomų vėžlių charakteris.
kažkodėl manau, jog skirtingų rūšių vėžlių charakteriai turėtų skirtis, o gal net tos pačios rūšies skirtųsi.

pastebėjau, kad mano Agrionemis horsfieldi yra:
labai smalsi. išlandžiojo visą kambarį. dažnai pastebiu, kad bando krimstelėt aplinkinius daiktus, juos tiriant. atėjus svečiui, ji būtinai prieina arčiau.
reikli. turiu omeny, jog sugeba parodyt, jog nori. pradžioje išalkusi atsistodavo prie indo, į kurį dedu valgyt, vėliau į jį lipdavo, taip parodydama, jog ėst nori.
pikčiurna. dabar ji išalkus ateina pas mane ir jei būnu su plikom kojom, kanda man Grin ją išmaudžius visad nušluostau, tada irgi bando kąsti.
prieraiši. iš to kaip reaguoja į mane ir svečius, matau, kad mane laiko pagrindiniu asmeniu. kadangi ji laisvai gali vaikščiot dieną, visad grįžta į savo dėžę, laikydama saugia vieta, o gal net namais Smile

kokie jūsų vėžliai?
 
Vobleris
Tu ne elgsenas tyrinėk :conf: ir ne vėžlį po kambarius "ganyk" o tokį sunkų lygoniuką ,terariume pastoviai laikyk,šiluma,šviesa,vitaminai ir t.t.Nes, su tokiais laikymais ir ganymais :yes: gali nebeprireikt elgsenps tyrinėt.
Redagavo Vobleris 2009-11-09 16:27
 
www.egzotika.info
Bennu
:shy: džiugu kad laikydamas vienintelį vėžlį tai pastebėjai ,na tikrai tai nevaikščiojantis grumstas.Vėžliai skiriasi savo charakteriais, net ir tos pačios rūšies(ne klonai jie,neklonai!!!),o šiaip tas vežliukas ne ligoniukas tik biški netaip augęs Wink ,bet laikyti terariume turi jį būtinai!!! su tais visais uvbarsznfk jei jį tikrai myli ir linki jam gero Wink ,nes kitaip jis ir toliau taip augs :yes:
 
lak17a
Tu ne elgsenas tyrinėk ir ne vėžlį po kambarius "ganyk" o tokį sunkų lygoniuką ,terariume pastoviai laikyk,šiluma,šviesa,vitaminai ir t.t.Nes, su tokiais laikymais ir ganymais gali nebeprireikt elgsenps tyrinėt.


Nepykit, bet man regis kartais stipriai perlenkiat bebandydami išauklet kitus augintojus. Manau viską žmogus gerai daro, bet priekaištų jam beriat tarsi žmogus būtų privedęs vėžliuką iki tokios būsenos kokios yra dabar.

Mano nuomonę dėl laikymo TIK terariume stipriai perlenkiat. Vėžlai gamtoje nukeliauja labai daug km, be to yra nežmoniškai smalsūs gyvunai(ypač ši rūšis). To pasekoje laikymas terariume(ypač nedideliame) tikrai nėra pats geriausias sprendimas. Išleisti pasivaikščioti ir pasmalsauti po namus manau tikrai sveika. Tik iš anksto tam reikia pasiruošti. t.y. uždaryti langus, kad nebūtų skersvėjo, surinkti smulkius daigtus, kad neprarytu, išsiurbti kampuose dulkes, nes labai megsta paragauti. Tuomet bent mano vežliai labai megsta apeiti namus patikrinti kas naujo. žiemą aišku galimybės išleisti į lauką tikrai nėra, tačiau bent po kambarius tikrai visada išleidžiu pasivaikščioti kai pradeda lipti terariumo sienom.
Vasarą lauke tikri uvb spinduliai, tikra zole ir dedeli plotai yra geriau negu repti- glo 5.0 ir salotos su nitratais, o dėl dezinfekcijos ir parazitų- atskira tema Wink

Na o dabar i tema..
Taigi turiu keturis Agrionemys horsfieldii ( Testudo horsfieldii)
Du patinai ir dvi pateles, visu charakteriai kardinaliai skirtingi.
Vyriausia patele yra beprotiskai smalsi, visada seka kas naujo atsirado terariume ar kambary, visada reikia prieiti ir apuostyti naujus daigtus, nauji zmones taip pat vienas idomesniu jos nuomone egzemplioriu.
Viriausias patinas- draugiskiausias, megsta sekioti paskui seimininkus, leidzia kasyti kakla, visiskai nebijo zmoniu.
Kitas patinas "naglas" megsta visur laipioti ir zino, kad visur jo pirmumas. vaiksto auksciausiai pasikeles ir labai greit kitiem parodo kur ju vieta.
Jauniausiai patelei labiausiai rupi maistas, sugeba pasakyti, kad nori atgal i terariuma. prieina ir lipa ant kojos, jei padedi ranka uzsilipa ir laukia kol nunesi i terariuma.
Visi bendrai turi savybe kandziotis kai yra isalke. taciau tas kandimas toks sakyciau vaikiskas, isikanda ir isspjauna, niekada nera ikande skaudziai, apart tuos atvejus kai krimsteli pirsto kartu su maistu.
 
www.aðtriai.lt
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8241
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36151640 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma