2024m. March 28d. 19:15:05

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 4

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Terariumas su priekinė durelėm
Deleted_User
Gal galit kas patarti, kaip geriau garyti terariumą su priekinėm durelėm,jei kas esate daręs pakonsultuokit dėl detalių, gal brėžinius paskilinsit, sistema turi būti patikima
 
http://basti2web.de
AndriusN
Stumdomos arba atidaromos gali but. Šeip skonio reikalas kurias pasirinkti.
 
shrnz
nufotkinčiau, bet dabar fotoaparatas sudužęs; anyway šiaip viskas gana paprasta, pats kaip tik darau su priekinėm durelėm, ta prasme jei turi omeny, kad tiek stiklai bus stumdomi, kaip kad kartais būna spintose
na pabandysiu paaiškint: šiaip suklijuoji visas sienas išskyrus priekinę, o priekyje darai taip: klijuoji vieną stiklą kokių 7cm aukščio nuo vieno tero šono iki kito, ir nuo apatinio stiklo pradžios kokie 5cm; tada lygiagrečiai jam klijuoji tokį patį stiklą prie pat priekio tik tas stiklas turi būti pvz. su arka (dėl ventiliacijos) ant tų dviejų stiklų viršaus klijuoji ventiliacijos groteles (aš naudoju iš senukų smulkų nerūdijančio plieno tinklą), tada ant to tinklo/ventiliacijos pradžios (virš antro pagal mano aiškinimus stiklo) klijuoji aliuminio profilį su sienele vidury (galiu pasakyt kur Kaune yra tokių pirkt) dedi stiklus kurių ilgiai yra kiek didesni nei pusė terariumo į vieną ir į kitą "lovį" tada ant viršaus dedi dar vieną tokį patį aliuminio profilį ir užklijuoji tero stogą
nežinau ar aš čia suprantamai paaiškinau Grinisap:
0.0.1 Acanthoscurria Geniculata
0.0.1 Avicularia Avicularia
0.0.3 Avicularia Versicolor
1.0.4 Brachypelma Albopilosum
0.0.1 Brachypelma Boehmei
0.0.1 Brachypelma Epicureanum
0.1.0 Brachypelma Smithi
0.0.2 Brachypelma Vagans
0.0.2 Chilobrachys Discolus
1.0.2 Grammostola Rosea
0.0.1 Haplopelma Lividum
0.0.1 Lasiodora Parahybana
0.0.1 Poecilotheria Regalis
0.0.1 Psalmopoeus Cambridgei
0.0.1 Psalmopoeus Irminia
0.1.0 Pterinochilus Murinus
1.0.0 Theraphosa Blondi
 
http://forumas.tik.lt
paska
as esu savo draugams klijaves gal 10 terariumu, is ju 7 buvo iguanoms, auksti ir su stumdomom durelem is priekio, ir visur naudojau gan brangia bet patikima sistema "siso" Prekiauja uab agva vilniuje.
Ežys galvoja, kad jo sūnaus kailiukas švelnus
 
paska
"siso" ji nera pigi, todel naudojau tik aukstiems terams. jei vaziuosi i agva, vaziuok i elektrines gatve nes nei baldu rojuje nei skrajoje nieko gero nepapasakos...
Ežys galvoja, kad jo sūnaus kailiukas švelnus
 
paska
vilniuje nulek i omnitel salona gedimino pr prie vaiku pasaulio, arba luksio g siaures miestelyje, pamatysi gyvai, pats montavau.
Ežys galvoja, kad jo sūnaus kailiukas švelnus
 
Deleted_User
Gal kas galėtu imesti tokio terariumo fotką, su stumdomom durelėm, man reikia gyvatei , kuri spėju nebus didelis ...
This user has been deleted!
 
http://basti2web.de
Isabelle
Nusprendžiau neatidarinėti naujos temos dėl Terariumo Su Priekinėm Durelėm.

Taigi, norėtųsi jūsų nuomonių apie tokio tipo terariumo (ne su stumdomom durelėm) trūkumus ir privalumus :naiv:
Isabelle prisegti paveiksliukai:
collage_1.jpg

I want to be remembered as the girl who always smiled. The one who could always brighten your day, even when it was almost impossible to brighten her own....
 
Isabelle
kaip suprantu visi be nuomoniu?
I want to be remembered as the girl who always smiled. The one who could always brighten your day, even when it was almost impossible to brighten her own....
 
Linius
na, jei įdomi mano nuomonė, tai gal ir geras, gal ir patogus, bet mano akiai per daug masyviai kažkaip... gadins visą žiūrėjimą :nezin:
...nusišypsok, jei skauda labai...
 
atomas
As tau esu uz terus kurie atsidaro i virsu, prieziuros patogumui ir prieziuros saugumui ypac jei tai yra urvinis agresyvus voras, jei medinukas, tai imciau su priekinem durelem kurios atsidaro slinkimo budu i virsu, Na o jei taikus voras tai gali buti ir su durelem is priekio kaip kad cia parodyta. Grazus man sitie terai, maciau rerize, bet pas mus ju kaina gan auksta. Kol kas ieskausi pigesniu alternatyvu.
 
Isabelle
tai kad tame ir esme, visi mano turimi atsidaro per virsu ir man jie patinka. Taciau galimybes vaziuoti 200myliu tam kad juos nusipirkciau, nelabai turiu, tuo labiau, jog po poros savaiciu kraustausi. Tad as ieskojau, kas terus siuncia uzsisakius internetu.
O kaip tu sakai del greitu ir agresyviu voru, tai as gal irgi ne visus rizikuociau ten laikyti. Bet kaip sakoma prie visokiu aplinkybiu mes prisitaikom
I want to be remembered as the girl who always smiled. The one who could always brighten your day, even when it was almost impossible to brighten her own....
 
sardelius
gal kas zinot kur kaune galima nusipirkti aliuminio profiliu su sienele vidury? Frown buvau senukuose tai nei vienas konsultantas ten man negalejo padeti. Angry jei kas zinot netylekit :aciu:
 
shrnz
važiuoji draugystės gatve, pro pramonės senius, važiuoji iki galo, tada privažiavęs T formos sankryžą suki į kairę; ir dabar tiksliai nepamenu, bet berods prieš geležinkelio bėgius yra įsukimas į senukų sandelius, tai va ten vienam sandely prakiauja įvairiais aliuminio profiliais; paklaidžiok ir turėtum rast
0.0.1 Acanthoscurria Geniculata
0.0.1 Avicularia Avicularia
0.0.3 Avicularia Versicolor
1.0.4 Brachypelma Albopilosum
0.0.1 Brachypelma Boehmei
0.0.1 Brachypelma Epicureanum
0.1.0 Brachypelma Smithi
0.0.2 Brachypelma Vagans
0.0.2 Chilobrachys Discolus
1.0.2 Grammostola Rosea
0.0.1 Haplopelma Lividum
0.0.1 Lasiodora Parahybana
0.0.1 Poecilotheria Regalis
0.0.1 Psalmopoeus Cambridgei
0.0.1 Psalmopoeus Irminia
0.1.0 Pterinochilus Murinus
1.0.0 Theraphosa Blondi
 
http://forumas.tik.lt
sardelius
:aciu: shrnz
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8240
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36148755 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma