2024m. April 25d. 16:05:47

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Varliagyviai
 Spausdinti temą
Bombina orientalis
Damon
Gal kas esat auginęs Bombina orientalis ? Norėtusi išgirsti minusus ir pliusus su kuriais esate susidure praktiškai, nes internete info pakanka.
[img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/4/47/Bombina_orientalis.jpg[/img] is not a valid Image.
 
Natrix
Tolimuju rytu kumuteSmile.Nesu augines.Gana panasios ir Lietuviskos kumutes - bombina bombinaGrin
Aš pasaulio valdovas.
 
Damon
Nu sita, tai cia bet kas zino.
 
Dr_Phantom
Sveiki,

Auginu šitas varlytes jau apie du mėnesius. Kol kas galiu pasakyti tiek, kad bombina orientalis yra tikrai nereikli. Tai yra mano pirma patirtis su egzotiniais gyvūnais. Labai tikiuosi, kad viskas bus gerai ir problemu neiškils.
Esu parašęs nedinelį straipsnį apie šias varles. Straipsnį galite paskaityti ČIA. Tikiuosi bent kiek pravers Smile

P.S. nenoriu kurti naujos temos, tai čia ir paklausiu: ar yra normalu, kad varlės atsisako maisto 3-4 dienas? Pastebėjau, kad mano varlės tiesiog neima maisto po pora dienų. Ar tai yra normalu? Saviškes šeriu milčiais. Prieš porą dienų pabandžiau duot svyrplių. Tiesiog įleidau porą į terariumą su bombinom. Ar varlės juos gaudys, ar reikia svyrplius jom kažkaip kitu būdu paduot? Iš anksto dėkoju už atsakymus Smile
Nėra gėda nežinoti, gėda - nenorėti sužinoti
 
http://www.akvariumas.net
Vladas
Kad kelias dienas nevalgo nieko baisaus. Tačiau milčiai nėra vienas iš geriausių maistų.. ypač varliagyviams.. jei pastoviai maitinsi jeis tai ateity gali būt problemų su sveikata...
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
Dr_Phantom
Valdas
O kaip dėl svyrplių? Ar jos pagaus tuos žiogus, ar kaip su jais daryt? Aš dar bandžiau joms motyliaus duot, bet jos visai jį ignoravo.
Nėra gėda nežinoti, gėda - nenorėti sužinoti
 
http://www.akvariumas.net
Vladas
Na jeigu išalks, tai aišku pagaus, bet geriau paimk svirplį su pincetu ir pasiūlyk jai.. turėtų imti.. o dėl milčių tai išvis geriausiai juos išbraukti iš raciono, nes del storos hitininės dangos jie labai sunkiai virškinami, todėl kaip minėjau gali kilti problemų su sveikata - vidaus organais, beto milčiai palyginus nemaistingi, taigi ir avitaminozė gali atsirasti... geriausias maistas: svirpliai, žiogai (geriausiai be kojų), musės, sliekai, motylius, smulkios žuvelės, galima net neriebę mėsą retkarčiais duot..
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
trochanter
Noretusi pamatyti kaip atrodo paliudariumas, kuriame laikai kumutes. Labai domina kaip techniskai atliekamas vandens keitimas. Is straipsnio supratau, kad jis keiciamas daznai, tokiu atveju vanduo turetu buti lengvai isimame inde. Ar nuo to nenukencia paliudariumo estetine isvaizda?
 
Dr_Phantom
Vandenį tiesiog išsemiu su žarnele ir tiek. Pats indas yra mažas, tik 10L turio akvariumukas. Jokios irangos nėra. Sausuma - 50 procentų, ir 50 procentų vandens dalis. Balutės gilis - 5-6cm, vandens turis - apie 1L. Po kurio laiko planuoju perkelti varles į didesnį terariumą.
Nėra gėda nežinoti, gėda - nenorėti sužinoti
 
http://www.akvariumas.net
Salamandrius
O mano varlytės gana keistos. Auginu jas dvi, tačiau viena labai stora, o kita plona. Šeriu reguliariai, viskas normaliai, bet vistiek nesuprantu kas yra. Sad
 
salamandersfarm.blogspot.com
rimga321
Gal ikrus nešioja Grin
 
Salamandrius
Būtų gerai :yes: Tačiau kiek laiko gali ji tuos ikrus nešioti Frown ? Jau kokius metus primena burbulą Cool .
 
salamandersfarm.blogspot.com
herpetologas
augindamas tokioje aukštoje temperatūroje kaip kad nurodei straipsnyje ne tik savo bet ir kitų augintojų kumutes myriop pasiūsi greitai seniai esu pastebėjęs kad geriausiai šios varlytės jaučiasi 10-14c temperatūroje,esant šiltesniam orui žinoma sunkiau išvengt svyravimų bet pvz žiemojimo metu akvariumus,akvaterariumus ar paludariumus su kūmutėm geriausia laikyt kuo vėsesnėj patalpoje rūsy ir pan papildomai nešildant jų gyvenimo trukmė pailgėja keleriopai
su egzotika idomiau
 
_littlecat_
As turiu sia maza varlyte.:hap: ji man nesenai padejo ikriuku prasau pagalbos :help: Beja jos akyte kaskokia primerkta. Labai bijau jog kas nebutu blogai:help::nezin:
 
_littlecat_
Mano varlyte nuo geguzes menesio buvo issiputus bet dabar kai ikrus padejo geriau jai:hap:
 
lemonas
Gal kas nors žino kur galima jų įsigyti ir kokia kaina?
 
Karry
kikoj buvo po 53 lt, sulauk pavasario ir pasigaudyk kudroj Smile
 
lemonas
taigi lietuvoi tokiu nebuna. ar tikrai?
 
Karry
lietuvoj gyvena bombina bombina - raudonpilve kumute (raudonoj knygoj irasyta)
 
lemonas
tai vat, kad nusikaltimas ja gaudyt. Be to kol aš tokia rasčiau....
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8298
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36253645 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma