2024m. April 28d. 00:57:17

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 4

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Gyvatės
 Spausdinti temą
Gyvatė pradedančiajam
Richardas
enrika333 parašė:
o kai reiks jam issinerti tai kaip tada? juk šakos padeda,jis i jas trinasi.
PrigavaiGrinBet patikėk pas mus kai dirbau gyvatyne šimtai gyvačiu be šakų gyvena (tik pjuvenos ir dubuo) ir neriasi sekmingaiCool
Redagavo Richardas 2008-01-30 03:33
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Richardas
sienos ten plastikasGrin(slidus).Bet pastebėjau i dubeni dažnai trinas .rasdavau dažnai išnara aplink dubeni.Tai visdėlto reik i ka pasitrintGrintai prigavai mane EnrikaGrin.Labos nakties
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
GiX
Per anksti nusipirkai pitoniuką. Pirmą reikia tinkamai įrengti terariumą, o tik tada pirkti gyvūną.
 
www.scorpions.lt
AndriusN
Richardas parašė:
Šiame forume daug žmoniu skundėsi kad skyla stiklas.Įra skile stiklai ir man.Ira kabelis sukėles gaisra slovakijoj.Man pradegė spintelė nuo 15W.Andriau idomu kaip nusprendei kiek w gana Grin nemates salygų ir teroCoolAš taip nemoku:no:

Aš moku. Iš principo, tai čia nėra sunku tas nuspręst, nes teras bus tikrai nelabai didelis, o kadangi dedama kabelio tik po puse tero, tai galima maždaug išsivaizduot kiek W reiks.

O kas dėl slėptuvės, tai jiems ji reikalinga. Šeip visiem gyvūnam jos reikalingos, nes tada pats gyvūnas jaučiasi geriau.
Redagavo AndriusN 2008-01-30 11:04
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Richardas
vietos tam viskam nematau:nezin:Klausimas ar sėdėjo jis kada tam vazone?tokioj ,,erdvėj''nelabai ko pridėsi :nezin:.Esu mates kaip baseinas (taupant vieta) ira tuo pačiu slėptuve su urvu po juo.Erika sakė kad teras šis laikinas.Tikėkimės nes sunku patarti kaip iš tualeto dydžio kambario Frown padaryti liuksa su miegamaisiais.Tai ira ilgo tipo tera su šaltesniu šiltesniu kampu baseinu sleptuve šaknimis ir kitu dekoru.Teisingai parašė Gix pirma irengiam tera :confShock po to jau apgivendinam:conf:Manau pati Enrika jau supranta kas netaipWink Kitiem pradedantiem pamoka- Kad daukuriom gyvatėm didelio aukščio nereika :no: Reikia horizontalios erdvės ir tinkamu parametru:conf:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Markizas Barabasas
Šita taisyklė dėl įrengimo galioja visiems gyvūnams... ir turiu pastebėti , kad ir litų reikia negailėti [šiuo atvėju eurai , bet neesme]. Man tokios patirties atnešė akvariumas , kai pagailėjau pinigų - skubėjau ir nesupratau ką pirkau, tai 100, biški daugiau nuėjo velniop. tai nedideli pinigai palyginti su šitokiais gyvūnais, bet tada kaip 13mečiui buvo ntektis Grinead:. Dabar marčius atsargus :hug:
Sry. jai parašiau ne į temą, man patinka kalbėti :]
 
Richardas
To Enrika .Dubenėlių šunims būna ivairiu -iš storos plasmasės,piramidės formos ira itin stabilus.Keleta metu dirbau zooparduotuvėje žinau ką kalbu:conf:Bet geriau pirk spec. terams dubenėli atrodo gražiauCool
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Richardas
Iš buvusio akvo tikrai galima padaryti nebloga tera.Guldai ji ant šono.Šonas tampa dugnu,o kitas lubomis. Ant kurio užvožus dangti turi apšvietima.Belieka idėti du stiklus kurie stumditusi kaip knygu lentynoje ,stiklo juosta prie dugno kad nebirtu substratas,ir vetiliacinius tarpus,skyle laidui.Viskas:hap:
Redagavo Richardas 2008-01-30 17:26
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
broodas
O tu kas kiek laiko kakoji ? Grin siaip kaip sersi taip ir kakos.... :naiv:
0.1 N. Chromatus
 
agnulllka
enrika333 parašė:
Kas kiek dažnai pitoniukai kakoja?
Maniškis su manim tik savaite,bet ir tepadare tik viena dar,o aš galvojau kad dažniau jie kakos .

Tikrai nedažniau Smile
Keli faktai:
1. Tu dabar internete
2. Tu dabar egzotika.info
3. Tu skaitai
5. Tu nepastebejai, kad nera 4-to punkto
6. Tu dabar tai patikrinai
7. Tu sypsaisi. Geros dienos!
 
Richardas
Gyvatė virškina vidutiniškai 7dienas +- priklausomai nuo temperatūros.Atmink tai ir niekom nesistebėsi.
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Mariezas
Visos jos kažkada miške pagautos ar kur kitur ir išveistos nelaisvei.
 
Richardas
Mariau baikGrinisap:Negi tau reika aiškinti tarp pagauta ir išveista skirtumus.Manau ir kas ira blogis pats gerai žinai,ir koks laukiniu adaptavimo mirtingumas esi turbūt girdėjas.Gaila negaliu pažiurėti nei vienos aukščiau nurodytu nuorodų ,nes ieinu čia per telefona.
Redagavo Richardas 2008-02-03 15:26
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Richardas
Enrika tu nepyk ,čia kažka suvėlei.Pažysu Mariu,jis tikrai už tave daugiau šioje srytije žino.Gal taip leptelėjo.Gyvačių tikrai niekur europoje nėra tiek kad prisigauditum.Ar esi kada miške mačius gyvate? Gaila negaliu tos nuorodos pamatyti.Bet išveistam pvz žalčiui 50e .kaina normali
Redagavo Richardas 2008-02-03 15:50
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
GiX
enrika333 parašė:
Mariezas,jei ir butu tavo tiesa,kad jokio skirtumo pagauta miške ar kur kitur bei išvesta. Tai kam tada žmonems pardavineti šia gyvate už 50euru,jei ši gyvate kam nors rupetu,tai jis ir prisigaudytu ju miške o ne iš žmogaus pirktu ir dar už 50euru. mano nuomone žmogus parduodantis šia gyvate tik nori sau naudos ir gražiu pinigeliu iš nenusimananciu apie gyvates(pradedančiuju) žmoniu.


Nusišnekėjai visiškai. Protingiausia būtų, kol esi naujokė ir nieko neišmanati apie gyvates, stebėt, skaityt, analizuot žmonių su patirtimi atsakymus, pamąstymus ir t.t..

Kas būtų, jei visi pultų gaudyt gamtoje gyvates? Ar tai abskritai normalu? NE.
Iš gamtos paimtos gyvates daug turi įvairių ligų ir jų mirtingumas didesnis.
Nelaisvėje išveistos gyvatės yra "švelnesnės", ramesnės, dažniausiai visiškai sveikos.
Trumpai tiek.
Verta gyvatę pirkti išveista nelaisvėje net tuomet, jei tokia pati pagauta gamtoje dvigubai pigiau kainuoja.
Redagavo GiX 2008-02-03 15:56
 
www.scorpions.lt
Richardas
Aha ji prisipažino kad labai plepi.Grin.Tokiem plepučiam tikrai reiktu isiklausyti ką tarė Gix.O norėdami atrodyti išmintingai kopinkite info ir dėkite laiku ir vietoje:aciu:
Redagavo Richardas 2008-02-04 02:08
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
titana
enrika333 parašė:
sveiki, radau internete parduodama gyvate,kaina 50euru. bet mano manymu čia yra miške pagauta gyvate kuri neaišku ar tinka laikyti namie. kaip pats šeimininkas rašo,ji nesmaugia,ji kanda. pavadinimo taip pat nera. gal jus galetumete pasakyti kokia cia gyvatė,ir pataisyti jei aš klystu manydama, kad gyvate yra tiesiog iš miško ir netinkama buti namie auginama.

http://link.marktplaats.nl/145706419


Būtų įdomu sužinoti kuo remiesi teigdama,kad ši gyvačiukė pagauta miške.Geriau paklausyk GiX patarimo ir kol esi pradedančioji nesakyk tokios nuomonės negalėdama jos apginti.Gyvatės pavadinimas yra Psammophylax rhombeatus ir jis kuo gražiausiai parašytas tavo nurodytam linke.
 
Richardas
Grin Dabar pagialiau ir aš pažiurėjauGrinRombinis žaltys iš pietų afrikosGrin Labai gražus ir verta pirktiGrin
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
herpetologas
nuotraukoje matomas padaras greiciausiai yra gamtinisGrinnes pazystamu zmoniu firma NL kaip tik tokius siuloSmile
su egzotika idomiau
 
lowerpro
pagaliau pasidariau teriuka ir man sove i galva vienas klausimeslis
Smile kai nusipirksiu gyvacioka, tai man ji iskart leist i dideli tara ar palaipsniui keist kokias dezutes, kol ji uzaugs? teras tai 70 ilgio ir 40 plocio.
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8304
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36257836 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma