2024m. April 18d. 12:46:38

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Gyvatės
 Spausdinti temą
Gyvatė pradedančiajam
henrika
o kokios pacios maziausios(iki 0.5-1m) gyvaciukes kad butu galima isigyti lt?ir labai gerai butu kad nebutu piktos ir nuodingos;]
 
ezhiukas_ruke
henrika parašė:
o kokios pacios maziausios(iki 0.5-1m) gyvaciukes kad butu galima isigyti lt?ir labai gerai butu kad nebutu piktos ir nuodingos;]


Manau python reticullatus būtų pats tas Pfft
www.audiopulsas.lt

0.0.1 Epicrates angulifer
0.0.1 Acrantophis dumerili
0.0.1 Elaphe Teaniura Friesei
0.1.0 Boa Constrictor
1.0.0 Melopsittacus undulatus
0.0.1 Pandinus imperator
0.0.X Tenebrio molitor
 
henrika
na manyciau butu pradziai per "stipru"Grin
 
ReMaX
Lampropeltis triangulum, pats planuoju isigyti kai tero projektas iš poperio pereis i stikla :yes: Smile
 
neo
henrika parašė:
o kokios pacios maziausios(iki 0.5-1m) gyvaciukes kad butu galima isigyti lt?ir labai gerai butu kad nebutu piktos ir nuodingos;]


manai jog maza gyvatele bus lengviau auginti? kalbu ne apie amziu o apie jos dydi. visom gyvatem reikalinga panasi prieziura, skiriasi tik laikymo salygos. charakteris taip pat buna visoks, pas viena kukuruzas piktas kaip kobra, pas kita vietoj dirzo gali naudot ir nieko. apie nuodingas manau isvis dar net svajoti neverta. manau reikia paciai apsisprest kuria rusi nori auginti ir tada ieskoti pirkt.
 
AndriusN
Neo, praleidai labai daug. Grin

6 žingsniai, kuriuos būtina įvykdyti nusprendus auginti egzotinį gyvūną:
1. Apsisprendi, ką nori augint.
2. Susirenki visą įmanomą info apie tą gyvūną, problemas kylančias jį auginant ir pan.
3. Gerai pagalvoji ar dar vis nori to gyvūno, apgalvoji ar tikrai turėsi tam kantrybės.
4. Apgalvoji iš kur gausi maisto būsimam augintiniui, jei pats auginsi, tai užsiveisi būrį pelių ar žiurkių.
5. Įsigyji visą reikiamą įrangą (terariumas, šildymo įranga, UV lempos, jei jų reikės ir t.t.).
6. Pradedi ieškot augintinio, jei dar yra toks pat didelis noras jį turėt. Smile

Pastaba: Jei "užstrigote" ties pirmu punktu, t.y., norite žalčio, po kelių dienų jau kito gyvūno ir t.t., tai siūlau dar truputį paaugti, kol susiformuos tvirta nuomonė, jei vis dėl to neapsisprendžiate, tai greičiausiai ir neapsispręsite, todėl pirkite pliušinį žaisliuką Maximoje. Beje, nuo 6 punkto pradėti griežtai nerekomenduojama.

P.S. Čia netaikiau kažkam asmeniškai. Manau visiem naujokam praverstų žinot šiuos punktus. Jei turėsit papildymų, tai sakykit, papildysiu punktus. Smile
"Šalta!" (P. Coelho)
 
neo
AndraiuN tingiu as tiek rasyt kiek tu Grin su naujuoja tavo isvaizda :alus:
 
AndriusN
Mano išvaizda dar panaši kokia ir buvo. Grin O rašyt, tai ir aš tingiu, bet parašiau vieną kart...taip susikoncentravęs.
"Šalta!" (P. Coelho)
 
henrika
tera turiu ir tam laikimo salygas....mazos noriu nes nenoriu dideles...ne del kitokiu laikimo ar prieziuros salygu...tiesiog jos man priimtinesnes...visa tai mano rupestis...tiesiog jus daugiau zinot tu rusiu ir manau turetumet is ko pasiulit...neturi teises manes mokit!as tiesiog paklausiau patarimo....!jei nusprendziau kad auginsiu tai ir auginsiu ir mano rupestis bus maistas ir visa kita!atsipusk biski zmogau...kakavos kokios isgerk...
 
AndriusN
Čia man? Jei man, tai mergaite, su teksto suvokimu problemų turite ir labai didelių. Wink
"Šalta!" (P. Coelho)
 
neo
henrika parašė:
tera turiu ir tam laikimo salygas....mazos noriu nes nenoriu dideles...ne del kitokiu laikimo ar prieziuros salygu...tiesiog jos man priimtinesnes...visa tai mano rupestis...tiesiog jus daugiau zinot tu rusiu ir manau turetumet is ko pasiulit...neturi teises manes mokit!as tiesiog paklausiau patarimo....!jei nusprendziau kad auginsiu tai ir auginsiu ir mano rupestis bus maistas ir visa kita!atsipusk biski zmogau...kakavos kokios isgerk...


na viska bent jau as suprantu ( AndriusN kiek pamenu persirges kiauliu gripu Grin todel igavo neapsakoma sviesaus mastymo dovana Grin ) bet...kaip manai kokiais kriterijais remiantis mums tau pasiulyt gyvate? kaip tai ivertint ir pasakyt jog laikyk ta ir ta...as asmeniskai visada renkuosi pats...o tada jau klausiu jei kokie dar neaiskumai liko...
 
henrika
tiesiog kokios gyvaciukes neuzauga dideles ir nera agresyvios....tiesiog ju pavadinima....o cia man pradeda aiskint gyvenima!ir toki rimta gripa pasigaves...Tai saunu kad dar ir lt mokytoju dirbi!taip nepernesu tokiu zmoniu!neturi ka pasakyt tai tada vapse nesikisk kur tau nereik berniuk!netureciau salygu tai ir nepirkciau...
 
AndriusN
<...>Čia netaikiau kažkam asmeniškai.<...>


Šios teksto dalies turbūt nepastebėjai, mergaite. :nezin: :svilp:
Derėtų įdėmiau skaityt ir mažiau putotis čia. Wink
"Šalta!" (P. Coelho)
 
neo
henrika parašė:
tiesiog kokios gyvaciukes neuzauga dideles ir nera agresyvios....tiesiog ju pavadinima....o cia man pradeda aiskint gyvenima!ir toki rimta gripa pasigaves...Tai saunu kad dar ir lt mokytoju dirbi!taip nepernesu tokiu zmoniu!neturi ka pasakyt tai tada vapse nesikisk kur tau nereik berniuk!netureciau salygu tai ir nepirkciau...


ko tu cia pyksti? paskaityk forumo straipsnius apie gyvates, juk viskas parasyta, ar kopint viska cia, vistiek turesi perskaityt. jei jau taip ryskini ta agresija tai gyvate is principo yra grobuonis ir priesingai nei manai kuo ji agresyvesne tuo geriau. turiu pitona kuris kerta kai renkas kisu i tera nors jie kaiptik traktuojami kaip ramaus budo, cia tau ne kaledine zvake nusipirkt...raudona, ilga ir nevarvancia....
 
Efka
Lazda viena karta gyvenime irgi išauna. Čia dėl agresyvumo.
 
vic
Zmones nusiraminkit :conf: ko vieni ant kitu tokius naiezdus varot?Zmogus paklause kokios gyvates neuzauga dideles,o tokiu kurie pasisakyti norejo atsirado pilna tik nei vieno i ta prasyma.O merginai siulyciau i uzsinietiskus saitus palandziot ir ten tikrai atrasi savo svajoniu gyvaciuka.Siaip pienines nedideles teuzauga ir pas mus galima ju be problemu gauti :read:
 
studentas
sveiki, nelabai randu info... turiu vertikalu terariuma 80/90/197cm noreciau laikyti keleta gyvaciu, gal yra rusis (rusys) sugyvenanti tarpusavyje?
aciu uz protingus patarimus...
 
neo
na pirmiausiai rinkis gyvate kuriai reikia vertikalaus terariumo, tada ziurek i tai kuo gyvates minta, kad nepaskanautu viena kitos.
 
vic
Kadangi teras tikrai nemazas as ji dalinciau i dvi dalis ir laikyciau kelias skirtingas,kad ir nesuderinamas,bet labai norimas rusis
 
Paulius9
Aistixx parašė:
Gal galėtumėte patarti, kokią gyvatę ar žaltį man laikyti::help::nezin:
1. Aš norėčiau, kad ji užaugtų nemaža, iki kokių 2.5 -3.0mShock
2.Turėtų būti neagresyvi, kurią galėčiau paiimti į rankas.:yes:
3.Jai neturėtų reikėti labai didelio terariumo (kaip iguanai:noSmile
4.Aš norėčiau ją auginti nuo mažens, todėl manau, kad tai turėtų būt jauniklis...:shy:
5.Svarbiausia, kad nebūtų labai brangi: iki kokių 160lt.:thumb:
Aš daug skaitinėjau:read: apie laibauodegį žaltį (elaphe taeniura friesei)
jis man patiko, bet gal jūs galėtumėte patarti, kokia dar gyvatė tiktų man?Frown
kad turėčiau iš ko rinktis.:thumb::thumb:

Ačiū už informaciją.Wink :hug::thumb:


1. As noreciau kad uzaugtu maza (50-150cm ilgio)
2. Neagresyvi
3. Tiktu terariumas 60x40x40 ar didesnis
4. Jauniklis
5. iki 200lt

Laukiu pasiulymu Wink
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8287
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36244703 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma