2024m. April 20d. 02:26:51

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Vorai
 Spausdinti temą
Išlaikymas
Kaunietis
Jeigu gali sau leisti ir tik pora vorų dabar turėsi tai kodėl gi ne , žinoma Wink
Mes čia apsikrovę tarantulais ir terariumais,kad ir ne už 500lt ar 200lt. Bet irgi žinok gražiai labai Smile Ne pinigų sumoje esmė, o kiek pats į tai įdedi darbo Smile
 
Lokys
SharXan parašė:
lokys parašė:
Stakta parašė:
SharXan parašė:
30x30x30 teras,sildymo lempa,durpes,dekoracijos,maistas,termometras,hidrometras + voras 500lt.Pirkau teroje.O visas kitas islaikymas nieko nekainuoja,jeigu maista augini pats...O jeigu ir perki,tai centus... :conf:


Šildymo lempa, čia kažkaip labai išpopulerėjo dienos lempos šildymui. Tikiuosi čia apie kitokia lempą šnekama Grin


ir apskritai nz kaip reik ka pirkt kaD 500 pinigu isleistum vienam gyvunui


Na,matai,vien tik teras man kainavo 180lt,vandens dubenėlis 30lt,slėptuvė 45lt,termometras 25lt,hidrometras 25lt ir tt...Nelabai tenkina paprastos kvadratinės dežutės iš stiklo su pagaliu viduje,stengiuos,kad terariumas bent truputį derėtų prie mano būsto,na bet čia tik mano nuomonė...Neseniai pirkau antrą terariumą,tai su viskuo man apsiėjo apie 250lt...Kodėl gi ne,jeigu galiu sau leisti...:thumb:


nu matai bet kokiu atveju bent as manau ir dauguma pritartu kadangi sis hobis kitaip tarent liga po truputi didina savo masta veliau gali daug atseiti tai visalaik ziurime pigiausia ir geriausia varijanta. dauguma tavo isvardytu dalyku galima nusipirkti dvigubai pigiau ir taip pat kokybiskai padaryta ir pagal pacio norus kaip jau nori kad kas atrodytu. juolab dauguma dalyku reikia ziureti nuo pacio gyvuno ka laikysi nes kartais ne betkokia dekoracija gali naudoti ar terariumo konstrukcija.. realiai voruj paaugusiam voro kainos neskaitant nes cia priklausomai jau kokia rusi pirksi tai ant terariumo dekoraciju sildymo ir visokiu reguliavimo priemoniu na viska suziurejus kazkur pigiausias varijantas butu manau butu :
terariumas kokybiskas 75lt jei labai imantrei noresi pagal uzsakyma padarys 85lt jei ne vien is stiklo bus pigiau tada. nes vistiek pats labai jau taip graziai nepadarysi zinoma esu rades vilniuje kad padaro ir uz 48lt
durpes 5lt -10L
sildymo kilimelis 25lt
temp/drėg davilkis 15lt- 10lt priklausomai kada perki.
augala reikia jau ziureti koki galima auginti kury pats gali pasisodinti tai 0lt.
namelis / sleptuve nuo 3lt iki 15lt
tai realiai isleidi ant visko kazkur 130lt cia jau nuo nulio perkant na plius jau voras kainuos bet nenboriu klaidinti nieko ir kan manes nekeiktu primenu kad jei maza voriuka perkates tai pradziai ji reikia auginti kokiame slapimo indelyje kol paauks nes i tera galima jau paleisti nuo kokiu L7 bent as jau taip daryciau.
Redagavo Lokys 2014-01-17 23:13
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36247519 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma