2024m. April 24d. 22:53:58

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Akvariumas-Terariumas
PauliusV
Tai va turiu akvariumą 20l,bet štai pirksių didesnį ir pagalvojau ar tiktu B.A tas akvariumas? Jo dangtyje padaryciau ventiliacija ar jos užtektu? Nes nesu kaškoks tai meistrelis,kad galėčiau išimti priekinį stikla ir ten padaryti ventiliacija?Ačiū
 
owe
nu ir dėl šito klausimo reikėjo kurt naują temą? negalėjai parašyt prie kito forumo susijusia su šia tema? ghm..20l akvariumas, gal tikrai per didelis vorui, bet jei dekoracijų kažkokių dėsi, gal neblogai ir atrodys..o voram ventiliacijos užtenku ir viršuje, kad būtų, kažkokias groteles ant viršaus uždėk ir gerai bus, tik pritvirtink, kad nepakeltų voras.. ;]
 
www.egzotika.info
PauliusV
Ačiū, labai padėjai. :aciu:
 
AndriusN
20L akva nėra per didelis vorui. Normalus teras galima padaryt iš tokio. Fantazijai yra kur pasireikšt. Smile
"Šalta!" (P. Coelho)
 
PauliusV
Bet ventiliacijos užteks?
 
AndriusN
Tai priklauso kokia ta ventiliacija. Jei koks tinklelis per visą viršų, tai ta drėgmė išgaruos...lyg jos ten ir nebūtų buvę. Grin
"Šalta!" (P. Coelho)
 
PauliusV
Gal galėčiau kieno skype sužinot ir atsiuščiau ft dangčio plano Smile Nes kaško neina ikelti.
Redagavo PauliusV 2009-07-15 21:31
 
Goshkenas
Aš irgi panašia tema klausimą turiu. Mano akvariumas 50l, o čia maždaug 60x30x40, norėčiau koki žaltuką įsigyt, viršų (kol jis dar buvo akvariumas) dengdavom specialiu dangčiu su baltos šviesos lempa, kas, kaip suprantu, nebetix, turiu apatini rema kurį būtų galima gal perdent kuom nors, būčiau dėkingas už kokį patarimą Frown:help:
 
Vobleris
Visų prima ,reikia kaškaip apipavidalinti "ventilecija" ir dangčio "tvirtumą" ,kad žalčiukas nepabėgtų.Terariumas-akvariumas mažokas ,bet mažam-nedideliam žalčiukui pradžiai galima (,bet trumpam-pradžiai),bet akvariumas turi problemų su ventilecija(ją galima padaryti ,tik iš viršaus,bloga cirkulecija...)vis dėlto terariumo reiksWink ankščiau ar vėliau..Pasiskaitinėk straipsnius,forumą.Yra patikimų žalčiukų veisėjų,skaityk skelbimus,domėkis.
Redagavo Vobleris 2010-09-12 21:48
 
www.egzotika.info
extream
Darysiu Aakvariuma/terariuma matmenys bus ilgis 120 cm plotis 25 cm aukstis 30 cm. Noreciau ji statyti ant palanges viena sienele darysiu dekratyvine kad nepraeitu tiesioginiai saules spinduliai. Ventiliacija jei jos reiks galima bus padaryti tik virsuje. Akvariuma jau turiu todel si gaminys nebus skirtas zuvytems.

Klausimas:
1, Ka pasiulytumete tokiame akvariume terariume ir tokioja jo vietoja auginti?
2. Esu naujokas ir nezinau kas yra tas dregmes palaikymas todel jo labai bijau nes kiek visur skaiciau trukumas dregmes kenke gyvunasm perteklius visokiu erkuciu priveisia todel galvoju apie krabuku auginima... Ar tas drekinimas nera toks baisus dalykas? Gal dar kas ka galit pasiulyt kam butu miela pas mane ten apsigyventi po visu darbu?
 
extream
atsiprasau uz ne lietuviska rasyma nes arba pas mane neveikia arba as nebemoku ijungti lietuvisku raidziu labai atsiprasau
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8298
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36252740 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma