2024m. April 19d. 13:24:21

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 10

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Stiklai terariumams (pjovimas)
Mantass
O gal kas dar patartu kokio storio stiklo uztektu darant dideli iguanai skirta tera? 6mm pakaktu? Grinisap:
 
Pao
Ziurint kokio dydzio tas didelis ir kokios konstrukcijos, kadangi spaudimo terariume nebus, turetu uztekti 6 mm
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
DumBazz
Va, is Pao duotu terariumo, aprasyto straipsniuose, matmenu meistrai sake kad uz viska teks 30 pinigu paklot, ne per daug uzsiprase biski?.. Grinisap:
 
http://www.flickr.com/photos/8661267@N07/
paska
priimu sveikinimus. turiu graztu komplekta stiklui grezti. 5, 8, 10, 12, 15, 20, 26, 35, 45, 65 mm. jei kam reikia zinau kur parduoda, komplekciuks 2000 lt. grezia svilpdamas, siandie privanojau 20 mm storio stikle visa gauja skyliu. ech patinka man geri japoniski yrankiai. uh pasigyriau, net gera pasidare....
Ežys galvoja, kad jo sūnaus kailiukas švelnus
 
DumBazz
a joo, kampe kambario metosi dvi stukes, reiks nueit nusipirkt kai netingesiu :no: :laugh::laugh::laugh:
 
http://www.flickr.com/photos/8661267@N07/
paska
jei pas mane metytusi kampe dvi stukes pirkciau mocui striuke ir salma. is proceso geriausias momentas buvo kaip mano direktorius ruskanu veidu pasirasinejo saskaita faktura... taip ir matesi veide fraze b... uz kelis gelzgalius tiek babkiu... uh smagu buvo, ede mane po to tris dienas GrinGrinGrin
Ežys galvoja, kad jo sūnaus kailiukas švelnus
 
antikwarinis
Pao parašė:
Beje, del pjovimo pas verslininkus. Pjaoviau as pas vienus verslininkus, jie pjauna gan tiksliai, nepatenkinti pastoviai uz tai kad prasau tiklsiai ispjauti, bet cia nieko... Paskutinis kartas buvo kai pas juos lankiausi - pjoviau stiklus gyvalazdziu teriui. Ispjove 30*30*50 ir uz sio terariumo stiklus paprase nepilnai 30 Lt, tada vos garsiai nesusikeikiau... Isejau is ju dirbtuviu, rankos drebejo sitiek pinigu sumokejus, ir rakindamas masinos dureles isdrebiau stiklus ant zemes... Grinead:

Nutriau is principo pas juos daugiau nesipjauti, nes kaina pasirode velniskai didele.


nemanyk kad kur pigiau rasi kad kas lb tiksliai ir pigiai raizytu
 
AivarasSt
man tai tete rezia :thumb:
 
civillis
Pjaustymas priklauso nuo rėžtuko, kiek teko pjaustyt ( ne terariumus daryt), bet pjausčiau ir stiklą ir veidrodį... jeižtuka nusipirksi už 5 lt, tai pirk stiklų daug :) Aišku įmanoma ir su tokiu :), nors dabar darysiuos sau terariumą stikliną, tai nuvažiuosiu ir užsisakysiu stiklo ir, kad man išpjautų pagal duotus matmenis... Manau darant 1 terariumą, tai žymiai labiau apsimoka, tuo labiau, jei tu tai darai pirma karta... O ir tas nupjovimas pagal išmatavimus nebrangus yra.. Žinau vieną parduotuvę Vilniuje už stoties, ten veidrodžius supjauna, nušlifuoja kampus, stiklam tapati daro... Bus ir kraštai nušlifuoti ir matmenys geri, ir pačiam nereiks vargt, ir vaikščiot naujų stiklų pirkt .;)
Redagavo donatas_s 2008-11-25 13:37
 
sarunas
jeigu apie ta pačia dirbtuve galvojam prie stoties, tai pigiau bus nusipirkt terariuma jau padaryta
gero zmogaus rankose viskas dega
 
ratas
Teisingai sarunas sako:conf: Kam jums vargti su tais terariumais,jei yra ratas,kuris suklijuos jums terariuma.Gražų ir pigų:geras:
LIBERATE YOUR MADNESS!
 
sarunas
o beje kokios kainos teariumo tavo gražaus ir pigaus? 25x25x25? su viršuj apačioj ventiliacija?
gero zmogaus rankose viskas dega
 
Pagan
gerai turiu klausimą profamSmile
Kokio storio stiklo reiktų terariumui , kurio matmenys 75x45x60 ?
 
fanaRiC
profas tu profas, ziurint ka tu tame terariume nori laikyt... didele reiksme turi ar kokia iguana ar koks kukuruzas Smile
2 x Brachypelma albopilisum
P. Irminia
B.boehmei
N.Chromatus
P. Ornata
_______________
E.Guttata Pfft
_______________
Green Iguana Smile
 
Pagan
Nabūtumėt lietuviai jei nepašieptumėt tiesa?
Auginsiu gyvatę. neesu nusprendęs tiksliai. Kukurūzas/amūro žaltys/jaunas taivanas. tokie pasirinkimai galvoje. taigi jokių staigių šuolių ir smūgių į stiklą neturėtų lyg ir būt.
 
Kaaarolis
Tai tiks ir 4 mm.
 
Pagan
dėkingas už atsakymąWink
 
donatas1
:labas:tai kokio storio stiklas turetu buti pitonui:help:ir kokio dydzio teras:help:
DONATAS1
 
AndriusN
donatas1 parašė:
:labas:tai kokio storio stiklas turetu buti pitonui:help:ir kokio dydzio teras:help:


Pas mano pitoną stiklo storis pakankamai "ekstremalus" - 4mm :laugh: Kol kas taip ir gyvenam, bet greitu laiku reiks jau pradėt ieškot kokių 6mm. :yes: Nors realiai, tai galima dar tas stiklas dėl tvirtumo aptraukt spec. skaidria plėvele. Smile Tada tikrai neturėtų pitonas sumedžiot šeimininko. Grin
"Šalta!" (P. Coelho)
 
donatas1
na del 6mm.tai aisku:aciu: o del ismatavimu:help:
DONATAS1
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36246340 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma