2024m. April 19d. 00:14:06

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Stiklai terariumams (pjovimas)
Pao
Tai va, siandien pabandziau pjauti stikla ir net nusprendziau sukurti tema...

Kaip ir buvo galima tiketis - s****s gavosi Sad Greiciausiai mazai praktikos ir reztukas prastas...

Kaip jums sekasi su situ reikalu uzsiimti? Frown Gal kas nors normaliai pjaunate stikla? Frown Ar tiesiog naudojates verslininku paslaugomis? Frown
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
gsp
jo su reztuku buna problemu pirmais kartais... esme tame kad pasidek ant tvirto lygaus pagrindo stikla ir kad kasnors liniuote medine ar ka tvirtai laikytu stenkis kuo smarkiau yrezti is pirmo karto gali ir per du kartus brezti. nulauzia stikla ygude su rankom, o pradedantiesiems visi rekomenduoja meginti su remlem arba lengvu plaktuku rezimo vieta pasidejus ant tarkime stalo krasto sekmes Wink

p.s. o ar ne paprasciau gaminti is organinio?
 
www.gsp.projektas.lt
Damon
Organio kaina zinai?
 
paska
As pats pjaustau. Turiu nuosava profesionalu reztuka. irezti reikia TIK viena karta ir nestipriai spaudziant. o jei detales didesnes tai nulauziu tiesiog i keli stuktelejes. 4/5 mm stikla pjausto kaip poieriu, su 6 sunkiau nulauzti.
 
paska
damon parašė:
Organio kaina zinai?

org stiklas (plexiglas) atitinkamai pagal stori brangesnis~ dvigubai www.heliopolis.lt ten rasi gyva velnia plastiku bei ju apdirbimo priemoniu.
p.s. org stiklas 1 klaikiai braizosi 2 graziai ir naudingai suklijuoti labai sunku.

Redaguota URL
Redagavo Pao 2006-12-16 16:00
 
Sandra
Nematau reikalo pjaustyti jei pvz Senukuose stiklą supjauna be problemų ir gana tiksliai, belieka tik nušlifuoti kraštus
 
aladnas
as nuejau i turgu suplojau uz akwariuma "pasidaryk pats" 35x35x40 su supjaustimu ir 5mm stiklu- 28 litus Grin ten ciuwelis paprastai su rulete ir kampainiu dirba Grin matosi igudes bo maciau kajp pjowe stikla remam nu tipo paweikslam tai is akies nuware Grin ir tiesiai!!!
Redagavo aladnas 2006-08-17 09:53
 
Gandras
O kaip skylutę stikle išgręžti? Ar paprasta drėlė tinka, ar reikalingi spec. grąžtai ir t.t?
Redagavo Gandras 2006-08-17 10:13
Rytojus priklauso mums
 
aladnas
reikalinga moket litus ten kur perki GrinGrinGrin bo pats nepragresi yra specialus graztai nors juos galima ir nusipirkt su drele nepragresi reikia stakliu Smile
o ten del turgaus taj kadangi man nereikejo milimetrais pjaut o centimetrais wiskas tai ir surizikawau Pfft
Redagavo aladnas 2006-08-17 10:21
 
paska
Stikle skyles pats neisgresi. reikia ir yrankiu specialiu ir ygudziu. del stiklo pjaustymo su rulete ir kampainiu. nematau cia bedos jei rulete ne is maximos uz 2,5 lt uz 5 metrus, ir kampainis spec kuri naudoja stiklioriai. kiek maciau labai daug kas taip ir pjausto, tikslumas dazniausiai priklauso nuo to is kur pas meistra dygsta rankosGrin Ir tikrai labai mazai kas turi stakles raizymui kurios valdomos kompu ju kaina ne vienas simtas tukstanciu litu.
Ežys galvoja, kad jo sūnaus kailiukas švelnus
 
aladnas
buwau tiesa pasakius stikla pragrezes per darbu pamoka GrinGrinGrin turejo mokytojas toky specialu grazta ir stiklu trukumu nesiskundem GrinGrinGrin tai graziai pragrezdawo Smile bet tas graztas buwo tokios formos kad jokiuose pasidaryk pats tokio nemaciau......
 
paska
galima pas pacius stikliorius paklausti kur perka ir kokius graztus. tik jei nesiverti terariumu gamyba turbut neapsimokes pirkti siaip ar taip netgi betono graztu normaliu kainos prasideda nuo 15 lt. tiesa savo reztuka pirkau uz 120 lt, bet buvau ziauriai supykes ant senuku ir ju kokybes. Na bet dabar galiu buti geras ir padedineti visiuems sysipjaustyti stiklusGrinGrinGrinGrin
Ežys galvoja, kad jo sūnaus kailiukas švelnus
 
Mariezas
as tai jei pjaunu tik organini, pas seneli jo pilna kai yra Wink
 
Sandra
Skyles grežia kad ir Gravera. Su Senukų, skirtingai nei kitų stiklo dirbtuvių, tikslumu problemų neturėjau.
 
paska
Mariezas parašė:
as tai jei pjaunu tik organini, pas seneli jo pilna kai yra Wink

Orgaske pjaustyti gal ir nieko, esu bandes yrezti kelis kartus peiliuku ir lauzyti kaip stikla, gaunasi net greiciau nei su staklemis.
Ežys galvoja, kad jo sūnaus kailiukas švelnus
 
Pao
Organinis stiklas, ne tik velniskai braizosi, bet ir nuo pemperaturos issilanksto.. Turbut ne pati geriausia ideja daryti terariumus is organinio stiklo...

Del skyliu, tai esame isgreze skyliu su paprastu graztu, skirtu medziui, bet grezeme tikrai ilgai... Siaip visa laika pakol grezem pylem vandeni.

To paska. Gal tu uzsiimi stiklu pjaustymu, tai kodel gi eiti pas verslininkus, jei galima saviems zmonems duoti uzdirbti? :nezin:
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Pao
Beje, del pjovimo pas verslininkus. Pjaoviau as pas vienus verslininkus, jie pjauna gan tiksliai, nepatenkinti pastoviai uz tai kad prasau tiklsiai ispjauti, bet cia nieko... Paskutinis kartas buvo kai pas juos lankiausi - pjoviau stiklus gyvalazdziu teriui. Ispjove 30*30*50 ir uz sio terariumo stiklus paprase nepilnai 30 Lt, tada vos garsiai nesusikeikiau... Isejau is ju dirbtuviu, rankos drebejo sitiek pinigu sumokejus, ir rakindamas masinos dureles isdrebiau stiklus ant zemes... Grinead:

Nutriau is principo pas juos daugiau nesipjauti, nes kaina pasirode velniskai didele.
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
shrnz
aš tai prieš kelias savaites pjoviausi Kaune, už McDonald'o yra tokios dirbtuvės, va dabar turiu atostogų, tai bandysiu lipdyt ir pamatysiu ar tiksliai jie ten supjovė; už dviejų terariumų stiklus bendrai išmatavimai maždaug 150x40x40 mokėjau berods 25lt; bėda tik ta, kad delsė jie ten pjaut, maždaug tik per savaitę išpjovė ir sakė, jei visi tokie kaip mano užsakymai būtų, tai bankrutuotų Grin šiaip kitą kartą siūlė kreiptis į graverą, bet jaučiu ten kainos įspūdingos būtų, nes jie ten su kompiuterizuotom staklėm pjauna
0.0.1 Acanthoscurria Geniculata
0.0.1 Avicularia Avicularia
0.0.3 Avicularia Versicolor
1.0.4 Brachypelma Albopilosum
0.0.1 Brachypelma Boehmei
0.0.1 Brachypelma Epicureanum
0.1.0 Brachypelma Smithi
0.0.2 Brachypelma Vagans
0.0.2 Chilobrachys Discolus
1.0.2 Grammostola Rosea
0.0.1 Haplopelma Lividum
0.0.1 Lasiodora Parahybana
0.0.1 Poecilotheria Regalis
0.0.1 Psalmopoeus Cambridgei
0.0.1 Psalmopoeus Irminia
0.1.0 Pterinochilus Murinus
1.0.0 Theraphosa Blondi
 
http://forumas.tik.lt
Damon
shrnz parašė:
aš tai prieš kelias savaites pjoviausi Kaune, už McDonald'o yra tokios dirbtuvės, va dabar turiu atostogų, tai bandysiu lipdyt ir pamatysiu ar tiksliai jie ten supjovė; už dviejų terariumų stiklus bendrai išmatavimai maždaug 150x40x40 mokėjau berods 25lt; bėda tik ta, kad delsė jie ten pjaut, maždaug tik per savaitę išpjovė ir sakė, jei visi tokie kaip mano užsakymai būtų, tai bankrutuotų Grin šiaip kitą kartą siūlė kreiptis į graverą, bet jaučiu ten kainos įspūdingos būtų, nes jie ten su kompiuterizuotom staklėm pjauna

Kam terariumai?
 
shrnz
vorams
0.0.1 Acanthoscurria Geniculata
0.0.1 Avicularia Avicularia
0.0.3 Avicularia Versicolor
1.0.4 Brachypelma Albopilosum
0.0.1 Brachypelma Boehmei
0.0.1 Brachypelma Epicureanum
0.1.0 Brachypelma Smithi
0.0.2 Brachypelma Vagans
0.0.2 Chilobrachys Discolus
1.0.2 Grammostola Rosea
0.0.1 Haplopelma Lividum
0.0.1 Lasiodora Parahybana
0.0.1 Poecilotheria Regalis
0.0.1 Psalmopoeus Cambridgei
0.0.1 Psalmopoeus Irminia
0.1.0 Pterinochilus Murinus
1.0.0 Theraphosa Blondi
 
http://forumas.tik.lt
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8289
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36245309 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma