2024m. March 29d. 17:15:23

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Iguanos
 Spausdinti temą
Terariumas Iguanai
voodoo
Sveiki, norėčiau, kad man pagelbėtų Iguanų augintojai, prašau Jūsų, parašykite, savo terariumų matmenis (ilgį, plotį, aukštį), kadangi ruošiuosi įsigyti šį padarėlį, tad norėčiau susimeistauti kuo optimalesnį būstą augintiniui. :read:
Aš nemanau, kad tai pats geriausias poelgis - gimti šiame pasaulyje žmogumi.
 
civillis
bent pas mane 100x50x100 (ilgis plotis aukstis) sito dar ilgam uztex, o ateity gal jau ir seip kaip ciucikas po namus smirinesSmile bet cia bus dar negreit turbutSmile
 
Eimux
180cm ilgis 80cm plotis (taciau siaureja ir gale pasiekia 60cm) ir aukstis 150cm bet mano manymu gali ji augti ir mažesniame terariume Smile
Išvada padaroma tada, kai nusibosta mąstyti.
 
Vyper
Priklausomai nuo iguanos dydžio. Jaunai įguanai pakanka mažiuko terariumo. Taip lengviau pripranta prie ranku ir nebūna baikšti. Žinomą ją reikia kiloti Grin Augant iguanai ir terariumas turi būti pakeistas į erdvesnį.
 
civillis
nu kad mazam terariume iguana greiciau pripranta prie ranku tai girdziu pirma kartaSmile:nezin: kiek pratinsi ant ranku, tiek ir pripras manau, o pastovei nedideliam, pagal dydi parinktam terariume, manau ir augs leciau, kei nera visiskai erdves, tik apsisukt..
 
voodoo
o, labai malonu, kad atsirado žmonių, kurie man padeda.
Taip, aš irgi manau (ir žinau), kad reikia ne per ankšto terariumo, tačiau, norėjau pamatyti šiokius tokius skaičius, kad galėčiau orientuotis, koks terariumas skaitosi didelis, o koks - mažas. Smile
Aš nemanau, kad tai pats geriausias poelgis - gimti šiame pasaulyje žmogumi.
 
Skaistuks
visi tik ir sako kad geriau didelis erdvesnis, kai sumasciau isigyti iguana taip pat daug kur domejausi del terariumo ir isugijau dideli erdvu o po to gailejausi teko per pus ji sumazinti Pfft nes mano iguanai labiau patiko po kambarius vaikscioti :hap: nei tame terariume tupeti :trenk: ten tik nueina nusitustinti ir pavalgyti Grin
 
civillis
o tavo mazytei iguanai nereik UV? nereik sildomo akmens? jei ji i tera gryzta tik pavalgyt, tai kaip ji uv gauna?
 
Klaipeda
Pažįstama laiko iguaną laisvą kambaryje, viename kampe įjungtas akmuo ir pakabinta ilga UV (su gaubtu, kad patiems nespigintų), dar ant palangės papildomas akmuo. Igutė puikiai juos susiranda, pašmirinėjusi eina ten pamiegoti arba šiaip pagulėti Smile Iš pradžių laikė nedideliam terariume, ir tai tik laikinai, kol nieko nėra namie :nezin:
Augintiniai:

1x Pogona vitticeps
1x Iguana iguana
2x Agrionemys horsfieldi
1x Testudo graeca
1x Elaphe guttata guttata
1x Žiurkinis žaltys (pavadinimo nepamenu (((: )

xxx Zophobas morio
xxx Tenerbrio molitor
xxx Nauphoeta cinerea

xxx Mus musculus
xxx Šunys (;
 
Kostix
siaip idomumo delei pagooglinau, ir beveik visi saltiniai kuriuos radau rekomenduoja nemaziau 50 galonu siek tiek maziau nei 200litru... kokiu galu turetu suaugusi iguana tilpt i toki?
 
Kostix
kokio storio stikla reiketu naudot iguanu terariumui? yra galimybe jog iguana ji sudauzys? ar jom visiskai nesvarbu nelenda jos prie tu stiklu?
 
Frenzy
Pas mane 140x50x60, jauciasi gerai, ir zonos yra isdestytos toliau viena nuo kitos, bet jei daryciau nauja, tai daryciau labiau i auksti, nei i ilgi...bet kad ir kur as ja bute paleisciau pasivaikscioti, visad bega atga i tera, reiskia jai ten labai patinka :clap:
Redagavo Frenzy 2010-02-06 16:01
 
Stakta
Frenzy parašė:
Pas mane 140x50x60, jauciasi gerai, ir zonos yra isdestytos toliau viena nuo kitos, bet jei daryciau nauja, tai daryciau labiau i auksti, nei i ilgi...


paisgirt norėjai? Grin klausimas kokio storio stiklas turėtu būt
 
http://staktosvoras.lt
broodas
Geriau ne kiek storas o geriau grūdintas stiklas... Aišku jis brangesnis bet jį ir sunkiau išmušt ir sudužus jam nebus nelaimių...
0.1 N. Chromatus
 
civillis
jei visas teras is stiklo tai aisku paprastas stiklas geriau, bet kai pas mane tik dureles slankiojancios begeliuose, tai dejau organini.. visi ji peike ir pns, tai zalcio tero durims dejau paprasta ir tiesa sakant gailiuiosi dabar. nors ir nuslifavau krastus, bet stiklas sunkus, stumdant ji reik net ir jegosSmile o apie garsa stumiant isvis nesneku.. organinis stumdomom durim man asmeniskai labiau patiko. nei man jis pakeite spalva,nei issilankste, nei susibraize..
Redagavo civillis 2010-02-06 17:17
http://www.youtube.com/watch?v=pPC1vkjWFUU

Red iguana
kukuruzas
 
Frenzy
Stakta parašė:
Frenzy parašė:
Pas mane 140x50x60, jauciasi gerai, ir zonos yra isdestytos toliau viena nuo kitos, bet jei daryciau nauja, tai daryciau labiau i auksti, nei i ilgi...


paisgirt norėjai? Grin klausimas kokio storio stiklas turėtu būt


Sorry, neskaiciau visu postu, perskaiciau pirma posta ir parasiau atsakyma...Na bent jau pas mane tai ne stiklinis o medinis, manau daug pigiau toki pasidaryt. O jei planuojat daryt stiklini tai geriau is organinio stiklo kurio storis apie 4~5mm. siaip jei stikla paprasta imt tai reiks jo krastus poliruot, jei pats to nedarysi, tai nesti i firma kad tai atliktu kainuos labai brangiai....

P.S. Nieko pasigirt nenorejau, norejau pasidziaugt :thumb:
 
broodas
civillis parašė:
jei visas teras is stiklo


Nelabai kas ir darys didelį terą iguanai vien tik iš stiklo
0.1 N. Chromatus
 
Kzkas
pas mane visas teratiumas iš stiklu. 250cm aukščio, tik gaila, kad tik puse jo išnaudoju, nes nėra didesnio poreikio.
 
Frenzy
Kzkas parašė:
pas mane visas teratiumas iš stiklu. 250cm aukščio, tik gaila, kad tik puse jo išnaudoju, nes nėra didesnio poreikio.


Oho, ispudingai :geras: Turbut nepigiai tokie stiklai kainavo, jei jie monolitiniai 250cm aukscio...
 
broodas
Kzkas parašė:
pas mane visas teratiumas iš stiklu. 250cm aukščio, tik gaila, kad tik puse jo išnaudoju, nes nėra didesnio poreikio.


Oho na ir stiklai, tikriausiai rumuose gyveni nes daugiabučiuose lubos tokio aukščio nebent kaip medžio plokštes stikla kambary pjaustet, ir storis nemažas turėtu but.... Bet kadangi stiklas ,,lengvas" tai ir apsimoka daryt gražūs sienos tapetai matosi Smile
0.1 N. Chromatus
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8241
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36152605 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma