2024m. March 28d. 20:38:31

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Maistas
 Spausdinti temą
Svirpliu veisimas driezams/vorams
syvas
nu as juos pradejau veist nesenai bet man puikiai sekas ju liausiniai tokie balti gal 1mm dydzio
 
Chemecall
O norėjau paklausti, ar tiesa, jog tik svirplių patinėliai svirpia? Nes žmogus, iš kurio pirkau sakė kad tik patinai. Ir be to, kodėl tarkim jie pas mane nesvirpia? Čia jau tipo kažkas blogai ar šiaip tyngi?
 
donatas_s
Taip, patinai svirpia. Jei nesvirpia, reiškias arba jie nesuaugę arba seni ir nesiporuoja.
Maniškiai veisimosi metu pastoviai svirpdavo.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Nebegyvas
Sveiki

Noreciau jusu pagalbos nes kur kitur kreiptis neissivaizduoju, nerandu maisto voruj, teroj nera . Ka per google radau ta apskambinau niekas neturi. Voras nemazas. Koks L nezinau. Voras dydzio kaip cigareciu pakelis. Jai ant cigareciu pakelio pasodinciau kojos jau ant jo netilptu. Labai saunu butu jai kas nepatingetu ir rasteltu i meila. mindaugaskairys1@gmail.com aciu :thumb:
 
MakinTosH
Tai,kad tu miesto net nepasirašęs.
B. Boehmei L11 female
P.Murinus L8
 
ricardas
Nebegyvas parašė:
Sveiki

Noreciau jusu pagalbos nes kur kitur kreiptis neissivaizduoju, nerandu maisto voruj, teroj nera . Ka per google radau ta apskambinau niekas neturi. Voras nemazas. Koks L nezinau. Voras dydzio kaip cigareciu pakelis. Jai ant cigareciu pakelio pasodinciau kojos jau ant jo netilptu. Labai saunu butu jai kas nepatingetu ir rasteltu i meila. mindaugaskairys1@gmail.com aciu :thumb:


Kiek ir kur siųsti? Smile
 
Vincas
o jei temperatūra butų 20 laipsnių tai gal taip smarkiai jie nesidaugintu? Ar jau mirtinai zema temperatura cia jiems?
 
donatas_s
Jei augini acheta domestica, tai jiems 20 laipsnių dar pats optimumas. Jie gi Lietuviški svirpliai, tai pagalvok kokia temperatūra pas mus būna ir sužinosi kokia jiems temperatūra mirtina.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Chemecall
krc, kas yra mano svirpliam? praita karta buvcau nusipirkus gal 40 ju, specialiai neseriau gyvunam o laikiau ilgiausiai kad "veistusi"... tai is to 40 liko 2 nes visi pastipo ir tuos 2 teko susert kad nors tiek naudos is ju butu... vandeni jiem kas diena keiciu, sleptuviu pilna, indelis gal ir ankstokas (koks 25x15x15) bet nemanau, kad nuo erdves trukumo turetu taip masiskai dvesti jie... ventiliacija yra, visa laika sildziau kabeliu ir kas dien idedavau svieziu vaisiu/darzoviu... bet vis tiek visi isdvese, ir jau kelinta karta taip
tai kokios problemos? ka as ne taip darau ir kaip tuos svirplius pagaliau uzsiveist?
Redagavo Chemecall 2011-11-24 17:18
 
donatas_s
Jei iš parduotuvės pirkai, tai ligos, apie kurias jau n kartų buvo kalbėta. Iš parduotuvinių niekad ir pačiam nepavyko užsiveisti. Iš ten jei pirkti, tai tik nedideliais kiekiais tam kartui sušerti.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
renaldas
Jiems reikalingas apsvietimas,nes dienos apniukusios.Dar galejo buti per auksta temperatura.Sekmes
 
donatas_s
Koks dar apšvietimas? Niekad gyvenime jų neapšviečiau, jie apskritai gi naktiniai. Puikiai veisiasi iš viso uždaroje dėžėje.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
nelaimingixiukaz
Gal šių padarų kas turite parduoti ? :yes: :yes:Grinisap:
 
Alvydas
sveiki,arba aklas esu arba nemaciau-per kiek laiko kiausiniai issirita?...nes mano svirpliai taip pat necirskia,gyvenu anglijoj,pirkau is parduotuves,maciau kad pirma vakara patele dejo kiausinius,daugiau nestebiu,miegas man svarbiau Smile kas veisia gal parasytumet kiek laiko panasiai uzima issiritimas..dekui
redaguota...katik pamaciau foto svirplio..pas mane pasirodo skeriai o ne svirpliai....Shock ,gal kas veisia juos?:aciu:
Alvydas prisegti paveiksliukai:
sdc12085.jpg

Redagavo Alvydas 2011-12-26 13:13
 
UnTrigeX
Sveiki visi ,

Gal kas patartų kaip katik išsiritusius svirpliukus atskirti nuo durpiu indelio kuriame jie inkubavosi , nes indelyje jų šimtai ... ?
 
Vyper
Įdėk indelį į kitą indą, kur nori kam mažiai augtų ir patys nulips, jei dar tam inde paliksi maisto. Tik uždėk koki tuoletinio popieriaus lapą ant mažesniojo indelio, kad galėtų nulipt svirpliai Grin
 
kristinarokas
:help: kaip manot nuo ko gali mirti svirpliai nes pas mane terariume visko yra Frown bet bent jau kas antra dien abent keli pakrato kojas Sad ziauriai man ju gaila Sad gal ka blogai darau?
 
Big Party
pas mane dabar prasidejo kanibalizmas kai idejau indeli su vandeniu, dabar isemiau ir ziuresiu kaip dabar bus...
 
Karry
Nuo kanibalizmo padeda ir sausas kaciu arba sunu edalas sumaltas. O stipt gali ir nuo senatves Smile svirpliai ne taip ir ilgai gyvena
 
Big Party
as daves kaciu maisto, bet nemato ir taip ji valgo... bet butent kai vandens inda idejau prasidejo... Siandien isemiau ir bandysiu stebet Smile
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8240
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36148886 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma