2024m. March 29d. 07:39:26

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Vėžliai
 Spausdinti temą
UV lempa vandens vėžliams
Rasellita
Labas, turiu vandens vėžlius ir nusipirkau UV lempą 13w. Gal kas žinot kiek laiko ją reikia laikyt įjungus? Nes niekur nerandu, tik randu tiek kad tokio reikia lempos jiemsSmile
 
Vobleris
8-9val bet turi būt ir kitas šviesos šaltinis kuris švies ilgesnį laiką Wink
Redagavo Vobleris 2009-02-25 18:23
 
www.egzotika.info
Stakta
O tai aš taip ir nesupratau daug kur skaitinejau, kai kur sako kad ji butina kai kur, kad užtenka paprastos lemputes... Tai kuo tiketi? ir ka duoda UV?
 
http://staktosvoras.lt
Vobleris
Iš UVB spindulių roplių fotoreceptoriai obsorbuoja prehormona- vitamina D3 jo dėka yra obsorbuojamas kalcis kitu atveju gyvūnas jį naudoja iš savo oganizmo(kaulų) ko pasekoja atsiranda metabolinė kaulų liga.
Redagavo Vobleris 2009-02-25 19:39
 
www.egzotika.info
Stakta
o tada iš kur pas ji organizme yra to kalcio? Smile ir jei ji maitinti kalciu? jis jo visiškai neapsorbuoja? pvz, kiaušiniu lukštai? nes pas mane raudonausis (Trachemys Scripta elegans) ir man ikrai idomu nes šildosi jis po staline lempa, minta krevetem, gupiukais trukio lervom. Tai vat man įdomu labai Smile (vitaminu irgi duodam)
Redagavo Stakta 2009-02-25 19:55
 
http://staktosvoras.lt
Vobleris
Vitaminai ir įvairus maistas ypač neblogai duoti spec "tabletes"kurios yra pakankamai vitaminizuotos.Su kiaušnių lukštais baikim bajeriusWink nebe tie laikai pakankamai specialių vitaminų....Tačiau tai yra kaip papildas sveikatai palaikyti UVB neatstos jokie vitaminai.P.S kalcio kaulose yra bet kokiu atveju Wink tačiau jai gyvūnas kuriam reikalingas UVB jo negauna nei iš vitaminų nei iš spcialios lempos pradeda eikvoti savo atsargas iš organizmo( ko pasekoja turime deformuotus šarvus ir tt)
Redagavo Vobleris 2009-02-25 20:15
 
www.egzotika.info
Stakta
aišku, dėkui uz informacija Smile o tai paprasta lempute kokia ji laikoma? ar ji išvis neskleidžia UV? Ir dar nefizikui, gal gali patikslinti UV-ultravioletiniai spinduliai. o UVB- tai ultravioletiniai B spinduliai?
Redagavo Stakta 2009-02-25 20:30
 
http://staktosvoras.lt
Vobleris
UVA tai tie spinduliai kuriuos mes matome ir juos skleidža paprasta lemputė.O UVB tik specialios tam pritaikytos lempos (jos specialiai pildomos).Natūrali šviesa ir susideda iš UVA ir UVB spindulių.Čia jokių fizikų mokėt nereikia tiesiog reikia pastoviai domėtis pačiais gyvūnais ir ko jiems reikia tada tokių klausymų tikrai nekils Wink
 
www.egzotika.info
Vyper
Truputi papildysiu: UVB lempos reikalingos tam, kad roplys gautų D3 vitamino, kuris reikalingas pasisavinti kalcį iš gaunamo maisto. Tačiau vitaminai su kalciu k.t reikalingi bet kokiu atvėju.
 
Richardas
Visiems vėžliams UVB tėsiog būtinas:conf:.Kitaip duodamas kalcis (bet kurioje formoje) išeina su išmatomis nepasisavintasGrinead: Ko pasekoje neišvengiamos kaulų ir karapakso neišgydomos ligos-deformacijaGrinead:
Redagavo Richardas 2009-02-26 21:25
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Keltrayn
Sveiki, planuoju pirkti vandens vėžliuką. Kikoje domėjausi dėl UV lempos, tai atsakė, kad Lietuvoje nenusipirksiFrown Tai kur ją įsigyti?
 
Vobleris
Na tai Kikoje tau pademonstravo savo "išprūsimo" aukštą lygi(kuo aš visiškai nenustebintas) WinkLempų galima rasti vienoje kitoje zoo prekių parduotuvėjė žiūrėk į DUK ten rasi adresus.P.S Didžiausias pasirinkimas Reriz fauna,Terra.
Redagavo Vobleris 2009-03-06 23:20
 
www.egzotika.info
Loona
Rasellita parašė:
Labas, turiu vandens vėžlius ir nusipirkau UV lempą 13w. Gal kas žinot kiek laiko ją reikia laikyt įjungus? Nes niekur nerandu, tik randu tiek kad tokio reikia lempos jiemsSmile


Ne vatais parodomas lempos stiprumas. O UVB procentu. Tai kokios firmos lempa ir koks skaičius (2.0 5.0 ir pan) užrašytas?
 
lithater
Vobleris parašė:
Na tai Kikoje tau pademonstravo savo "išprūsimo" aukštą lygi(kuo aš visiškai nenustebintas) WinkLempų galima rasti vienoje kitoje zoo prekių parduotuvėjė žiūrėk į DUK ten rasi adresus.P.S Didžiausias pasirinkimas Reriz fauna,Terra.


Sorry, kad truputį ne į temą, bet jei tu kalbėjai apie Terra kuri prie buvusio Šaltinėlio ( Žirmūnai), tai ji užsidarė, senokai jau. Ne manau ,kad remontuj. Gal yra kokių kitų Terrų Vilniuje? Reriz Fauna žn kur yra :yes:
tik Brachypelma albopilosum
[img]http://pic.ipicture.ru/uploads/090711/36679/XSt6T8q4sM.jpg[/img] is not a valid Image.
Nevok - valdžia nemėgsta konkurencijos! :conf:
i.smiles2k.net/big_smiles/big_smiles_257.gif
 
Vobleris
Aš kalbėjau aplamai...... Terra dar yra Priegliaus g.1 (PC Pupa)(bent jau taip parašytą mano nuolaidų kortelėje)asmeniškai karts nuo karto užsuku i Panevežio Terra....Iškur yra žmogus klausias apie lempas aš nžn Winktodėl ir siūlau pasiskaityti DUK adresus ir kreiptis i parduotuvę esančia netoli jo gyvenamosios vietos.Vilniuje isigyti lempa tikrai jokia ne problema.P.S Dabar matau jau užpildyta anketa Vilniuje esančių parduotuvių adresai pateikti Wink
Redagavo Vobleris 2009-03-07 10:43
 
www.egzotika.info
Rasellita
Aš "Repti Glo 2.0" ir "Repti Glo 10.0" pirkau iš Vokietijos. Jeigu reikia galiu patarpininkauti.
 
Stakta
Rasellita parašė:
Aš "Repti Glo 2.0" ir "Repti Glo 10.0" pirkau iš Vokietijos. Jeigu reikia galiu patarpininkauti.


O tarpinikavimas tai būtu pardavimas savo turimu, ar padėtum iš vokiečiu gaut? Smile ir UVA ar UVB?
Redagavo Stakta 2009-03-08 21:21
 
http://staktosvoras.lt
Loona
Rasellita parašė:
Aš "Repti Glo 2.0" ir "Repti Glo 10.0" pirkau iš Vokietijos. Jeigu reikia galiu patarpininkauti.


Exo terra produkcijos pilna ir Lietuvoje. Kartais aišku sunku rasti norimo ilgio ir stiprumo lempą, bet įmanoma. Repti glo 2.0 skirta šalių panašių klimatu į Lietuvą reptilijoms, repti glo 10.0 dykuminėms. Šitos vandens vėžliams jungti tikrai negalima, nes turėsite problemų su jų akimis.
Redagavo Loona 2009-03-09 08:33
 
Rasellita
Stakta parašė:

O tarpinikavimas tai būtu pardavimas savo turimu, ar padėtum iš vokiečiu gaut? Smile ir UVA ar UVB?


Aišku, kad padėčiau gaut iš Vokietijos Smile. Savo lempos parduot negaliu, nes man jos irgi reikia.
 
Rasellita
Loona parašė:

Exo terra produkcijos pilna ir Lietuvoje. Kartais aišku sunku rasti norimo ilgio ir stiprumo lempą, bet įmanoma. Repti glo 2.0 skirta šalių panašių klimatu į Lietuvą reptilijoms, repti glo 10.0 dykuminėms. Šitos vandens vėžliams jungti tikrai negalima, nes turėsite problemų su jų akimis.



As "Repti Glo 10.0" pirkau ne vėžliukam savo, bet kitiems gyvūnams.
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8241
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36150485 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma