2024m. April 19d. 17:26:59

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 5

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Smaugliai
 Spausdinti temą
Bėdos su vaivorykštuku
Mariezas
Sveiki,viskas prasidėjo vasarą turėjau porą vaivorykštukų ir nežinau gal perkaito ar kas nes vasarą kaip žinia buvo labai karštų dienų ko pasekoje ir namuose karšta (ir tikrai buvo drėgmės trūkumas Sad taip jau gavosi) ,tai vat vaivorykštuku jaunikliai tie du pradėjo atryt maistą ,vienas atryjęs mirė sekančią dieną,o kitas visiškai nebeėst pradėjo.Tą neėdantį jau apie 3 mėnesiai per prievartą šeriu duodamas vitaminų (pavadinimo nežinau,gavau iš kolegos vienos,čia tie kur richardas pardavinėjo apetitui gerint) . Bet nei kiek jam negerėja,bandžiau šert visur ir inde kitam,ir kur gyvena,ir į slėptuvę maistą dėt . Bet reakcijos nulis. Gal galit patart kaip jį priverst ėst? Ir ar išvis yra šansų Smile
p.s girdėjau apie "stebuklingą purškalą" kurį naudoja Rima (iguanų žmogus) ,girdėjau jog neėdančius kukuruzinių žalčių jauniklius porą kart apipurškė ir ėst pradėjo po kažkiek laiko . Gal žinot ką nors apie tokį "dalykėlį"?

Iš anksto dėkui už atsakymus!
 
evalduxx
Aš turiu stebuklingo vandens papurkši ir valgys. Čia skamba man labiau į mistiką. Kokia temperatūra? Kaip su drėgme? Kaip su slėptuvėmis reikalai? Duodi naujagimius peliukus/žiurkiukus pabandymui? Palikt per nakti bandei?
 
Mariezas
Ir per naktį bandžiau, dregmė viena puse drėgniau,kita sausiau,slėptuves 3 skirtingose vietose,vandens indas didelis (tilptu 5tokie brb ir dar liktu vietos) . ir peliukus ir žiurkiukus bandžiau naktim palikt ,įvairaus dydžio. temperatūra vienam gale būna 29-32 (svyruoja) kitam 4-5žemesne Smile o del purškalo man irgi skamba,kaip mistika ,bet vienos drauges kursioke sakė ,jog papurškė ir pradėjo ėst,na velniai žino.
 
evalduxx
Hm, pabandyk padaryti dar didesnę drėgmę visame laikomame inde. Turėtu tai padėti.
 
Mariezas
Bandysiu,gal dar kas kokių įdomesnių minčių turit? Smile
 
Loona
Nors smaugliai tikrai ne mano sritis, bet keletą idėjų turiu. Jei reptilijos neėda tai dažniausiai tiesiog simptomas kažko rimtesnio. Jei su temperatūra viskas gerai, tada neėsti gali dėl helmitų arba infekcijų tokių kaip kvėpavimo takų infekcija ir panašios. Kadangi atsisakė abu - tai galbūt kažkada kartu juos sušaldei arba pašėrei neaiškios kilmės maistu.
 
neo
priezastis tikrai yra tik reikia ja pastebeti...siulyciau viska uzsirasineti nes buna jog atrodo viska suziurejai o kazko galbut nepastebejai...apziurek pacia gyvate isoriskai...ar sliauzioja ar pasyvi? nedaryk sprendimu paskubomis...ligos atveju gyvate elgiasi kitaip...aisku sunku bus tai ivertint jei tarkim liga jau senai "gyvena" su gyvate...

P.S. kiek laiko ji buvo needusi?
Redagavo neo 2009-01-27 21:12
False Water Cobra CB15 female + CB16 male
 
Mariezas
Nepamenu kiek,bet daug,buvo žiauriai sukūdus, dabar pradėjo kartais garsiau šnopuot,kažkas su kvepavimo takais,bet praejusiius 3mėn to tikrai nebuvo. vakar pastebėjau šerdamas per prievartą..
 
Richardas
Panašu į infekciją ypač kai paminėjaei pneumonija (pašalinius garsus iš kvepavimo taku).Arba parazitozė- nematodai ,nariuotakojai plaučiu erkės.Gydimas Levamisol (Citarin-Lr,bayer) dozavimas 25 mg. po oda.Gydimas nuo plautiniu erkiu rizikingas naudojant injekcijas į raumenį (uodega) leidžiamus Ivermectin dozė 0,2 mg.Bet gali būti ir virusai,bakterijos ir gi požimiai panašus-pneumonija.Tada leidžiamas Tylosin (Tylan R-50,Elanco) į raumeni 25 mg.......Ps.jeigu tai liga jokie apetito skatintojai nepadės kokie geri jie bebūtu:conf:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Mariezas
Vis už pabandymą niekas per galvą neduos,ir vitaminai ,ir skatintojas , taigi nepakenks . Na bandysim tavo išvardintus variantus.

P.s manau tai svarbu(mano nuomone) uostadamas orą iškiša tik puse liežuvio (maniau jog tai išsekimo ar dar ko padarinys) ,bet dabar kai pasakėt,galvoju gal ligos..
Redagavo Mariezas 2009-01-27 23:26
 
jonglieren
Cia turbut panasi situacija pas mane. Turiu cenchria maurus ir jis jau dvi savaites needes. Pries keleta dienu kai idejau negyva pelena jam, tai buvo naujai papimpintas terariumas, tai gal siaip sakau uzsistresaves buvo. po poros dienu pamaciau kad lyg ir akys pabalusios, sakau nersis gal, nes ramus visas, isvis nereaguoja i nieka. po to kita diena visas aktyvus jau , akys vel normalios, agresyvus pasirode, tai vel pelena idejau. ir vel nepaime. dregme palaikau tikrai gera. temperatura pastovi. ka siulytumet daryt, kolegos?
 
AndriusN
Siūlau laukt kol išsiners. Akys pabala, po to nuskaidrėja ir tada jau po kelių dienų išsineria. Wink Viskas paprasta kaip 2x2.
 
jonglieren
Supratau. Dekui!
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36246681 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma