2024m. April 18d. 10:04:55

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
terariumas is gipskartono
civillis
sveiki, norejau paklausti jusu nuomones apie tera, padaryta is gipskartono.
isigijau iguana, kolkas ji auga paprastam nedideliam tere, bet ziuriu i ateiti ir noriu pasidaryt dideli jau dabar.. Is gipskartono noriu daryt nes man tai nieko nekainuos, as su juo dirbu.. Tai vat, ideja butu tokia: pas mane kambary stovi komoda virs metro ilgio ir apie 0.5 metro plocio. As ant jos padaryciau su siena susijungusi karkasa ir susukciau gipsa, butu mazdaug virs metro aukscio, ilgis taip pat virs metro. is isores galima butu nuspakliot, nudazyt sienu spalva ir atrodytu kaip nisa is isores.. i vidu tarp gipsu netgi galima butu idet akmens vatos, kad geriau siluma laikytu.. is vidaus noreciau apklijuot kamstinia medziaga (nelabai sugalvoju ka kita), ant dugno galima butu mediena det.
Visa tai neproblema man pasidaryt, tik va dureles stiklines didziausia beda, cia jau reiktu jusu pagalbos tikslesnesFrown
na kokia nuomone jusu butu?Smile ar verta daryt ar nusikliedejau?:laugh:

ai va katik sugalvojau, kad dugna ir nuo dugno kokiu 10cm galima butu isklijuot plytelem:jeee:
Redagavo civillis 2008-12-08 20:34
 
neo
na naudojant karkasa mintis nera bloga jei tenkina tavo vizualini poreiki. stiklines dureles manau pats nepadarysi graziai, cia jau reikia tu kurie pjauna, grezia stikla...siaip kazka panasaus tik dideniu masteliu http://www.terrarium-construction.de/terrarien/zimmer_terra/zimmer_terra.html
False Water Cobra CB15 female + CB16 male
 
civillis
jo, gautusi kazkas panasaus, tik cia matau yra kampinis variantas, pas mane gautusi grynai vidury sienos, stovetu ant komodos, toks issikises... su stiklais man ir kyla didziausias klausymas.. per visa prieki nezinau ar verta daryt duris, nes tokiu tai as tikrai nestatysiuSmile o is paprasto stiklo per sunkios butu manau per visa prieki... galvoju gal nuo virsaus iki puses daryt paprasta nesidarinejanti, kaip langa, o zemiau nuo puses 2 slankiojancias dureles ismatavimu ~0.6x0.6 m. stikla manau galima butu uzsisakyt, nuslifuota ir pns, bet kaip su tais beggeliais per kuriuos jie slankioja? kokius jus juos dedat ir kur jie parsiduoda?
 
neo
as dedu aliuminius UU formos begelius, perku senukuose...stikla dabar pirkciau firmoje kuri ir slifuoja nes namu salygom gerai nepavyks nuslifuot...del sios priezasties stumdant stikla yra nemalonus garsas...
False Water Cobra CB15 female + CB16 male
 
civillis
tai jo slifuota tik gamykliskai, kitaip niekaipSmile buvau uzsukes i viena firma kainu paklausiau, tai sake 44 litai kvadratinis metras su ispjovimu...gal zino kas mazosiose stiklo dirbtuvese kokia kaina, ar isvis kur pigiausia?:nezin: o tuos begelius priklijuoji virsuj-apacioj, ir viskas? 4mm storio stiklo uztektu 0.6 x 0.6m durelem?
 
neo
virsutinis begelis turi buti gilesnis nei apatinis nes stinkla kitaip neidesi ir neisimsi...stiklo 4mm manau uztektu...
False Water Cobra CB15 female + CB16 male
 
civillis
dekui uz patarimusWink dabar reiks po truputi tempt medziagas is darbo :hug::laugh:
 
AugisZ
Hmm, jei darai iš gipskartonio, manau vidu reiktu tepti kokiu nors skysčiu nepralaidžiu vandeniui. Pats gaminaus terariuma iš baldinės medžio plokštės su laminatu, o visa vidu keliais sluoksniais tepiau hidroiziolrcine medžiaga. Rašoma kad visiškai nepralaidi vandeniui. Bet tada reik daryt sienele kad nesimatytu sienų, ar tiesiog ką nors klijuoti, nes kaip išdžiuna sienos spalva buna tokia žalia ar elektrinės spalvos.
Su tai aliuminiai bėgeliais likau nepatenkintas, stumdos sunkokai ir nepatogiai, nepalyginsi su gamykliniu teru plastmasiniais. Todėl jei kas žino kur išeitu plastmasiniu isigyti, i AŽ kontaktus Smile
 
civillis
na as masciau isklijuoti plytelem dugna ir kokiu 10 cm plintusus.. pas iguana juk nebus ten ezeru..hidroizoliacine medziaga nepraleidzia visiskai vandens, bet nemanau kad butina visur sonus ja istept, zalias gipsas is vidaus, jis truputi atsparesnis vandeniui, jei ir apsitaskytu, nieko neatsitiktu.. o hidroizoliacijos buna visokiu spalvu, nebutinai zalia, gali ir juoda ir pilka nusipirkt.. seip jei bus kokiam objekte darbe tai paimsiu litriuka koki josGrin
 
civillis
na va, liko stiklai.. bet sendien buvau ermitaze, ukmerges senukuose, moki vezi, ir nieko gero neradau:tdown:
gal net netam skyriui ieskau (o ten jei paklausi darbuotoju kazko panasaus, niekas tipo nezino).. seip ziurejau prie slankiojanciu duru sistemu ten visokiu begeliu yra, bet dideli kazkokie labai stori, niekas netiktu..
kas gaminat terus ir nusimanot apie tuos begelius, parasykit i az numeri jei galit, as pasuksiu del issamesnes info (kur ju gaut ir kokie jie turi but)
:aciu:
dabar negaliu net stiklu uzsakinet, kol begeliu neraAngry
Redagavo civillis 2008-12-12 19:38
 
neo
prasom: http://www.senukai.lt/p.php/metalai-metalo-gaminiai/spalvotieji-metalai/aliuminio-profiliai/200003250006.html?alist_tab=articles
False Water Cobra CB15 female + CB16 male
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8287
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36244535 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma