2024m. April 28d. 03:43:08

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Varliagyviai
 Spausdinti temą
Ambystoma mexicanum
Pumpuckelis
Ta prasme aš jam pravėrus burnos tikrai ten maisto negrūdau, tik laikiau rankose netoli jo snukučio. Žuvys jam visiškai nieko nedaro, net nereaguoja į jį, jis joms irgi nedaro nieko. Bandysiu dar šiandien tų sliekų įmest, šiuo metu nieko kito jam neturiu. Vanduo dabar pakankamai vėsus :nezin:
 
Richardas
Žuvys STRESAS ABISTOMAISad ....Žuvim šaltaGrinead:
Redagavo Richardas 2008-01-05 00:00
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Pumpuckelis
Esu skaičiusi, kad kiti laiko aksolotlius su žuvytėm ir nieko tokio. Parduotuvėj pirkdama taip pat pasakiau, kad dar keletą gyvena pas mane, sakau, gal nieko tokio, pardavėja sakė, kad nieko neturėtų būti. Skaliarui gal ir šaltoka, kitos šaltavandenės pas mane. Na bus matyt, kas dėsis toliau :nezin:
 
Richardas
:laughPfftarduotuvėje :laugh:tau ką, nori kad pasakytu nepirk:laughPfftarduotuvėje dažnai dirba ta kuri pati ne labai ka laikė ir žino(karti LT tiesaGrinead: )Žinoma Būna malonių išskirtinumu:geek: O iš tų,, man zooparduotuvėje sakė'' Galėčiau jumoro knyga parašyti:laugh:Nuo tada kai jos LT atsirado.Vien žmona jau zoopaduotuvėje dirba 14metuCool ir net ji nusi. kartais :naiv: ypač kai parduot reikia:evil:
Redagavo Richardas 2008-01-07 00:43
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Dakota
Na va. Pagaliau issipilde ir mano svajone - jau pora dienu turiu si nuostabu padara :clap:
 
Pumpuckelis
Richardai, aš tiesiog buvau mačiusi, kad kažkas augina su gupijom, arba su didelėm žuvim ir paglavojau, kad gal nieko tokio. Tik šamukas mėgsta apie jį retkarčiais paplaukiot ir apšvarint Grin aš tai nesuprantu, kaip jis dar gyvas, net tos vienos pasilikusios gupijos nesuvalgo, kai maniau, kad tikrai suvalgys Grin arba nurankioja kirmėles kaip koks siurblys, kai nematau.
 
Jadze
Auginant su kitom zuvim vienintele problema yra kad anksciau ar veliau jos tampa maistu. Nieks ten nieko negrauzia. vienintelis samas pas mane dar gyvas, ir labai supykciau jei ji suestu Smile jis jau kaip seimos narys. o dek temperaturos ir maziau klausykit kas ka sako. Nedarykit gyvunam steso ja keiteliodami ir viskas bus ok.... Visa vasara pas mane 25 laipsniu temperaturoj prabuvo ir nieko nestresavo. O del to apgrauzimo ir kzkoks mitas, toks vaizdas kzkas sugalvojo parase, dabar visi ta pati kartoja. As neissivaizduoju kiek laiko reik nesert kar jie viens kita bandytu apgrauzt.... Taigi noretusi pasakyt, nezinot tai nekalbekit nesamoniu... Aisku mano asmenine patirtis ir gali klaidint.....
 
trochanter
Jadze parašė:
Auginant su kitom zuvim vienintele problema yra kad anksciau ar veliau jos tampa maistu. Nieks ten nieko negrauzia. vienintelis samas pas mane dar gyvas, ir labai supykciau jei ji suestu Smile jis jau kaip seimos narys. o dek temperaturos ir maziau klausykit kas ka sako. Nedarykit gyvunam steso ja keiteliodami ir viskas bus ok.... Visa vasara pas mane 25 laipsniu temperaturoj prabuvo ir nieko nestresavo. O del to apgrauzimo ir kzkoks mitas, toks vaizdas kzkas sugalvojo parase, dabar visi ta pati kartoja. As neissivaizduoju kiek laiko reik nesert kar jie viens kita bandytu apgrauzt.... Taigi noretusi pasakyt, nezinot tai nekalbekit nesamoniu... Aisku mano asmenine patirtis ir gali klaidint.....


Bijau, kad tavo patirtis, tave suklaidino. Auksta temperatura, kaip ir jos staigus kitimas = stresas aksolotliui, susilpnejes imunitetas, grybelines infekcijos ir t.t. Jei gyvunas istvere ekstremalias salygas, tai dar nereiskia, kad jis tuo metu nestresavo. Butu pasitaikes silpnesnis individas, nerasytum dabar sitoj temoj patarimu. Pagalvok, ar ilgai jis istvers.
Zuvys ir aksolotlis vienam akvariume nera gerai. Apgrauztos ziaunos nera mitas, patyre zmones raso.
Beje, butu idomu suzinot tamstos patirti auginant uodeguotuosius varliagyvius. Kiek metu augini? Kokias rusi teko laikyt? Kokias pavyko isveist?
 
Richardas
Na visada atsiras tokių kurie pasakys;auginu belekaip ir gyvena nedvėsia :trenk: Jai kam idomu semkites iš jų patirtiesPfft
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Jadze

Beje, butu idomu suzinot tamstos patirti auginant uodeguotuosius varliagyvius. Kiek metu augini? Kokias rusi teko laikyt? Kokias pavyko isveist?


Auginu du metus. Prie ko cia tos rusys ir veisimas, juk dabar apie aksolotlius kalbam. Juk as nesakau, kad del aukstos temperaturos jie nestresuoja. Taip jie aukstos temperaturos nemegsta, taip atsiranda grybelio pavojus. Bet su gamta nepakovosi, jei kambaryj karsta tai ir vanduo bus siltas. Aisku jei jus sugebat nusipirkt iranga kuri karsta diena sugebetu palaikyt pastovia 18 laipsniu temperatura puiku. Bet kad jus sakykim su ledu banduysit h2o saldyt tai mano nuomone tik labiau privers gyvuna stresuoti negu jam pades.
O del to apgrauzimo papasakokit man ar kam nors taip buvo nutike, as asmeniskai netikiu. Man atrodo kad jie su savo dantim viens kitam koju tikrai nenugrauz.....
Redagavo Jadze 2008-01-07 12:08
 
Jadze
Beje kas auginat aksolotlius turiu labai naudinga patarima. Padarykit akvariume smelio baseineli. Tai puiki maitinimo vieta, jie labai gerai surenka ten net menkiausius kirminukas. Kad ir itraukia su smeliu, smeli puikiai issjauna o maista sugeba palikt burnoj. Taip maistas nesukrenta tarp akmenuku, ir nereik taip daznai keist vandens. Tik smelio nepilkit storo sluoksnio, nes smelis ir rugsta jei nepureni.
Va cia pas mane taip padaryta:
http://img406.imageshack.us/my.php?image=picture148hs3.jpg
 
trochanter
Jadze parašė:
Auginu du metus. Prie ko cia tos rusys ir veisimas, juk dabar apie aksolotlius kalbam. Juk as nesakau, kad del aukstos temperaturos jie nestresuoja. Taip jie aukstos temperaturos nemegsta, taip atsiranda grybelio pavojus. Bet su gamta nepakovosi, jei kambaryj karsta tai ir vanduo bus siltas. Aisku jei jus sugebat nusipirkt iranga kuri karsta diena sugebetu palaikyt pastovia 18 laipsniu temperatura puiku. Bet kad jus sakykim su ledu banduysit h2o saldyt tai mano nuomone tik labiau privers gyvuna stresuoti negu jam pades.
O del to apgrauzimo papasakokit man ar kam nors taip buvo nutike, as asmeniskai netikiu. Man atrodo kad jie su savo dantim viens kitam koju tikrai nenugrauz.....


Apie kitas rusis paklausiau, nes man idomu ar Lietuvoj kas nors rimtai augina kitus uodeguotuosius be aksolotlio ir ispaniskojo tritono.

Butent akvariumas ir nera ta tikroji gamta ir jame reikia sudaryt gyvunui kuo artimesnes salygas naturaliom. Net jei tektu pakovot su Lietuvos klimatu ar centraliniu sildymu. Kai matai, kad nesugebesi, geriau neaugint (as pats skaudancia sirdim pries keleta metu atidaviau savo aksolotlius, nes persikrausciau i buta, kur vasara jiems butu buve riesta).

Plastmasiniai buteliai su uzsaldytu vandeniu yra tik vienas is budu kovojant su karsciu. Jis reikalauja kruopstaus temperaturos svyravimu stebejimo (keliu laipsniu pokytis per para ner blogai). Yra daug paprastesniu, pvz.: perkelimas akvariumo i vesesne vieta, kad ir rusi. Turbut zinai www.caudata.org, ten yra atskiras straipsnis ta tema. Be abejo tuos patarimus reikia vertinti kritiskai ir apgalvoti pries pradedant naudoti.

Apgrauzimas: aksolotliams tam astriu dantu nereikia, jie puikiai ivalde sukamaji judesi, kuriuo ramiai gali nurauti savo artimam ziauna ar koja. Suauge taip pasielgs atejus badmeciui. Tuo tarpu jaunikliai nevengia paskanaut savo broliu ir seseru galunemis. Auginant su zuvimis galimi trys variantai: 1.zuvys apkandzioja aksolotliui ziaunas; 2. aksolotlis suryja zuvis;3.aksolotlis rydamas zuvi susizaloja taip, kad mirsta abu.
 
Pumpuckelis
Žmonės, šiandien ką pamačiau, mane labai sukrėtė, puoliau į visišką neviltį ir neįsivaizduoju, ką man daryti Sad:help::help::help: Mano aksolotlis vis dar nieko nevalgo. Nežinau, numirė mano gupiją, ją turbūt suvalgė, niekur neradau jos. Šiandien pamačiau, kad jis nebeturi to permatomo odos gabalo apie uodegą, ir gan daug, žinau, kad turi ataugti, bet jis visas kraupiai nusirabinęs šoną, nežinau, ar skaliaras pasidarbavo, ar jis pats į koralą prasivarė, iškeldinau skaliarą lauk, išėmiau koralą, neįsivaizduoju, ar jis užgis, ar išgyvens tokioj stadijoj, perdžiūvo jau visas, kasdien mečiau tų kirmėlių, visad akvariumas vien kirmėlės, jis nereaguoja visiškai į jas, o jau yra gan nemažas, kokį 20cm, ir nieko Sad
 
Richardas
Jokių pavojingų, aštrių objektų akvariume, kuriame gyvena ambystoma, būti neturi. gerai, kad išėmei. Atsitiko negerai, dabar lieka suteikti visas aukščiau minėtas sąlygas ir laukti. Akselotlis nėra gydomas Grinead:, todėl geriau išvengti problemų laikantis minėtų patarimų. Dar su tuo maitinimu Grinead: nepersistenk. Akvas turi būti itin švarus :conf:. Neėdė - surenki; jokių puvenų likučių :conf:
Redagavo mildaster 2008-01-10 09:53
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Pumpuckelis
Pas mane yra filtras, vanduo idealiai švarus, akvariumą periodiškai išvalau, kai pradeda drumstis, o filtras didesnis, nei turėtų būti, todėl tas kirmėles per porą dienų susurbia. Baisu man žiūrėti dabar į jį, verkti noris, bijau, kad neišgyvens, jis toks gražus buvo, kai parsivežiau, o dabar toks sulysęs ir nususęs Sad
 
Richardas
Pumpuckelis parašė:
Pas mane yra filtras, vanduo idealiai švarus, akvariumą periodiškai išvalau, kai pradeda drumstis, o filtras didesnis, nei turėtų būti, todėl tas kirmėles per porą dienų susurbia. Baisu man žiūrėti dabar į jį, verkti noris, bijau, kad neišgyvens, jis toks gražus buvo, kai parsivežiau, o dabar toks sulysęs ir nususęs Sad


Filtras susiurbia:laugh: kaip:trenk:. virš 10 metų tvarkausi su filtrais; įdomu, kuris čia taip nuo dugno maistą nusiurbia. Ir tada ramu, nes genda organika filtre:laugh:

Moderuota: sutvarkyta citatos forma
Redagavo mildaster 2008-01-10 09:49
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
trochanter
Visas atliekas nuo dugno gali nusiurbt paprasčiausia žarnele (nepalik nesuėsto maisto ilgiau kaip 15 min.), turbūt žinai kaip tai daroma. Per didelė filtracija aksolotliui gali net pakenkti, taip kad nereikia persistengt.
Aštriem ir kampuotiem daiktam aksolotlio akvariume tark „ne“. Geriau apsidrausti. Aksolotlis regeneruos prarastas dalis, tačiau panašu, kad tavasis gali iki tol ir neišgyvent. Patarčiau rast pačią vėsiausia vietą tavo bute/name. Geriausia būtų po truputi sumažint vandens temperatūrą iki 10-15 laipsnių. Spėju, kad tavo aksolotlis bus pasigavęs infekciją dėl to ir prarado apetitą. Žema temperatūra sulėtins metabolizmą, taip išloši kelias papildomas dienas. Dar padaryk nitratų, nitritų bei amonio jonų testus (dėl visa ko). Stebėk ar ant kūno neatsirado kokių dėmių. Ar uodegos galiukas susisukęs, užsilenkęs? Norėčiau pamatyt kaip jis dabar atrodo.
 
Pumpuckelis
Padariau planą chuliganą, aksolotliui nupirkau 16 litrų akvariumą, įdėjau tik akmenukų ir deguonies aparatą, taigi jam kur nos besisužeisti nėra šansų. Galiukas neužsirietęs, bet visa uodega nukramtyta, tas būtent permatomas odos lopas, ar tai ten pačiam ji nukrito, nežinau, nes prieš kelias dienas mačiau, kad ten buvo įlinkusi ta uodega, ant nugaros labai gili žaizda, nežinau, ar jį čia šamukas patvarkė, ar pats prasirabino, ar tikrai kokia infekcija. Atrodo žiauriai, net sunku turbūt įsivaizduoti, kaip. Visą naktį sąžinė miegot neleido, kad šitaip gyvūnėlį nukankinau. Jei jis išgyvens ir ataugs jam tos galūnės, tai būsiu pati laimingiausia turbūt, jei ne, tai pažadu, kad įsigyjus kitą aksolotlį, suteiksiu jam visiškai kitokias sąlygas. Dėl filtro prašyčiau nesikabinėti prie žodžių, patys supratot, ką norėjau pasakyt. Kas ten per testai ir kaip juos daryti?
 
Loona
Pumpuckelis parašė:
Padariau planą chuliganą, aksolotliui nupirkau 16 litrų akvariumą,....


Sorry, bet 16 L akvariumukas tai tas pats, kaip save apgyvendinti tualete :tdown: Manau turint tokį gyvūną, kuris nesutaria su žuvimis, reikia rinktis tarp aksolotlio ir žuvų. Nes gyvendamas tame "tulike", kažin ar bus jam noras pasveikti :no:
 
Pumpuckelis
Tai ką dar man reikėjo daryti, padariau jau viską, ką galėjau. Dideliame akvariume yra visa įranga, šildytuvas taip pat, kuris buvo pastaruoju metu užsuktas iki 18 laipsnių, jam per karšta turbūt vistiek, taigi perleidau į šaltesnį vandenį, ten, kur nėra žuvų, nėra kur jam susižeisti, ir manau, kad jam bus geriau. Pamatysim. Vietos ten dar sočiai jam

P.s., kadangi jis nereaguoja į maistą, o gal jo tiesiog nemato, aš dedu truputį daugiau vilčių, kad mažesniame akvariume jis pradės valgyti, nes maistą pastebės. Arba ne. Jei pasveiks, perleisiu jį atgal į didelį akvariumą, tik jį reikės įrengti visiškai kitaip.

Moderuota: dvi viena po kitos parašytos to paties autoriaus žinutės sujungtos į vieną. Naudokitės "Redaguoti" mygtuku.

Redagavo mildaster 2008-01-10 16:49
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8304
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36258092 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma