2024m. April 28d. 01:19:05

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Varliagyviai
 Spausdinti temą
Ambystoma mexicanum
trochanter
Kovoju su aukasta temperatura akvariume jau antra vasara.

Mano patarimai butu tokie:
Susirask vesiausia kambario (namo) vieta ir pastatyk akvariuma ant zemes.

Paimk tuscius butelius nuo mineralinio, pripilk vandens ir idek i saldymo kamera, dek butelius su uzsalusiu vandeniu i akvariuma pakaitomis. Turetu numust temperatura keliais laipsniais. Sitas budas netinka ilgesniam laikui, nes gaunasi nemazi temperaturu svyravimai, kas kenkia aksolotliui.

Jei skaitai angliskai, ziurek: http://www.caudata.org/cc/articles/cooling.shtml

Tikiuos pagelbejau.

P.s. niekada nedek sildytuvo i akvariuma su aksolotliais, nebent laikytum juos vandenyje, kur temperatura nesiekia 15 laipsniu.
Redagavo trochanter 2007-07-23 10:12
 
Jadze
Gal as pasirodysiu kiek neispruses, bet galiu pasakyt is savo teorija apie siu ir kitu gyvunu auginima Grin Teorija labai paprasta: kad i daugelio gyvunu, taip ir i axolotliu gyvenima reik maziau kistis. Beje kalbu is savo patirties. Zinoma reikia stengtis, kad gyvunui butu kuo geriau. Bet jei to negali tinkamai padaryt, tai geriau isvis nedaryti. Kaip ir dauguma gyvunu aksolotliai nemegsta temperaturu svyravimu, jie del to labai greit pradeda stresuot. Dar labiau nei nuo per aukstos temperaturos. Ir nemanau kad reik vandeny saldyt ledo pagalba, kol ta temperatura nera isties labai auksta. Prie to pridursiu, kad prisiskaite uzsienio forumu neskubetumet daryt visokiu druskos voneliu ar kist gyvuno i saldytuyva, kol neisitikinot, kad jam to tikrai reikia. Nes tai vel sukelia gyvunui strasa. O stresas ir yra didziausia siu gyvunu problema.
Zodziu cia yra tik mano nuomone ir jokios kritikos nelaukiu Grin Galiu nebent patart ka nors gero :jeee:
 
zilvev
Labas rytas visiems nariams, esu naujokas šiame puslapyje, tad norėčiau iš jūsų konkrečių atsakymų į klausimus. Turiu akvariumą, kuriame gyvena 2 upiniai vėžiai, 1 ešerys bei 11 karosų. Prieš dvi dienas įsigijau Askolotlį apie 20cm dydžio, vėžius išgyvendinau į kitą akvariumą; tą pačią dieną liko ešerys su karosais. Tačiau pastebėjau, kad naujam augintiniui kažkas jau aptvarkė gražiąją žiauną. Esu skaitęs, kad tai gyvis, kuris turi galimybę regeneruoti, ar tai tiesa?

Moderuota: lietuvybė
Redagavo mildaster 2007-11-28 09:44
 
Pao
Turi tokią galimybę, bet ar ja pasinaudos priklauso nuo aplinkos sąlygų. Nežinojai kad ešeriai plėšrūs?
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
zilvev
Žinojau, tik nemaniau, kad už save dvigubai didesnį gali pulti.

Moderuota: lietuvybė
Redagavo mildaster 2007-11-28 16:45
 
Vobleris
Kaip žvejys pasakysiu WinkGrinešerio darbas ir nekitaip:conf::yes:
Redagavo Vobleris 2007-11-28 10:04
 
www.egzotika.info
zilvev
Aiškumas, reiškia, bus išgyvendintas dar vienas :evil: .Tikiuosi, gal karosiukai bus ne tokie agresyvūs. Nors tik įleidus naują gyventoją, tuoj visi prisistatė apžiūrėti, kas čia per kaimynėlis naujas atsikraustė. Suplaukė visas būrys 11vnt ir žiūri, nedrįsta arčiau priplaukti. Turiu dar klausimėlį: maždaug kas kiek laiko askolotliai iškyla į paviršių įkvėpti oro. Ir dar - kelių jie atspalvių būna?

Moderuota: lietuvybė
Redagavo mildaster 2007-11-28 16:45
 
Jadze
Spalvų būna įvairių. Įkvėpinėja nuo nuotaikos Smile Šiaip esu girdėjęs, kad dėl deguonies stokos vandenyje, gali pradėt daugiau kvėpuoti ne žiaunomis, o burna Smile O to pasekoje pradeda nykti žiaunos.
maniškiai(nelabai kokios kokybes foto):

Moderuota: lietuvybė; URL įkeltas į tekstą
Redagavo mildaster 2007-11-28 16:42
 
zilvev
Labas rytas, na ka ešeriukas išgyvendintas, tačiau vakar isigyjau dar 3 askolotlius. Tai šiuo metu jau turiu 3-albinosus ir 1-ruda dryžuotą :hap:.
 
Pao
Šaunu - mieli padarėliai Smile gero gyvenimo jiems pas tave Wink
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Vobleris
Teroi mačiau Panevežy :geek: ,bet ten buvo kiek pamenu visi vienodi bespalviai :conf:ta prasme rausvi Winkne albinosai tikrai :svilp:
Redagavo Vobleris 2007-11-29 11:37
 
www.egzotika.info
Jadze
Galėtum kokią foto įdet, parodytum kaip tas tavo akvariumas gyvena Smile Beje tie albinosai tikrai albinosai ar eiliniai ružvi aksolotliai? Smile


Redaguota: lietuvybė ir klaidos

Parašęs pranešimą perskaityk, išsitaisyk klaidas ir rašyk suprantamai, nes jau greitai tokių žinučių nebeliks.

Redagavo Pao 2007-11-29 11:44
 
zilvev
Tai Panevėžy antram babilone as ir paemiau 4. Na nera jie grynai balti ,rausvumo kaip ir yra atspalviu.
 
zilvev
cia mano augintiniaiGrin
zilvev prisegti paveiksliukai:
pic00076.jpg
 
Sassha
Aksalotliai uzauga iki 30 cm, o tai jau nemenko dydzio padaras. Kokio dydzio Zilvev akva, kad jame gerai jaustusi 8 30 cm. padarai? O uzauga jie labai greit, jei tik gauna tinkamo maisto. Beje, jei negauna, apgrauzia vienas kita.
Dar vienas svarbus faktas - net pacios geriausio charakterio zuvys gali apgrauzti aksalotlio ziaunas ir jo minksta, jautria odele, todel negalima nieko kartu su jais laikyt, o ir jie visi turi but panasaus dydzio, kitaip mazieji bus apgrauzti.:evil:
 
Richardas
Sassha parašė gerų faktų -pritariu:yes:Čia prisiminiau viena vėsinimo būdąSmile.Gal kam praversWink Aqva kompresorius ,idedamas i šaldytuvo šaldimo kamerą ir pučia šalta ora per nuvesta žarną į burbulų paskirstimo akmenį vandenyje.Tik nevisi kompresoriai atlaiko tokias ekxtremalias darbo salygas:evil:
Redagavo Richardas 2007-12-27 17:44
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
zilvev
:labas: Visiems, pas mane 128l, akvariumas ir jame gyvena tik 4 ambistomos.Kiek skaiciau apiejas tai buvo rasyta juk kiekvienam pakanka iki 15l. Taip ,kad pas mane dar yra rezervas:hap:.Kitu augintyniu pas mane akvoj nera.
 
Richardas
Apėda gražiasias žiaunas ir tada kai alkanauja:yes:Grinead:tada ir 118 ir 300 Litrų nepadės---žinokis:conf:
Redagavo Richardas 2007-12-27 17:49
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Pumpuckelis
Sveiki. Prieš nepilną savaitę įsigyjau aksolotlį. Pas mane žuvų beveik nebėra, plaukioja keturios. Skaliaras, gupija, šamas, ir kažkokia neaiški, kuri beveik visą savo gyvenimo laiką praleidžia pasikasusi į gruntą. Nebepirkau jau ilgą laiką žuvų, kad galėčiau įsigyti šį padarą. Skaičiau prieš tai minimaliai apie juos, negalvojau, kad temperatūra turi tokią didelę įtaką, pas mane akvariume ji dabar 22 laipsniai, bėgsiu užsukti iki 18, nes skaliaras negali gyventi visiškai šaltame vandenyje. Daugiau žuvyčiu nebepirksiu, įsigysiu geriau dar vieną aksolotlį kada nors, akvariume 50 litrų. Bet yra viena bėda. Mano aksolotlis vardu Briedis nieko nevalgo. Daviau jam pirmą dieną vos parsivežusi šaldytų kirmėlyčių, bet suvalgė tik dvi, o jos siūlo storumo ir nieko jis ten nejautė, kitas sutrypė. Kitą dieną vėl tas pats. Po to nusprendžiau išvalyti akvariumą, kad švara būtų. Turbūt Briedis apturėjo stresą, nes vėl nieko nevalgė. Vakar bandžiau jam į dantis įdėti išmirkytą katės maisto gabaliuką, bet jis net nereagavo. Bijau, kad jam nieko nenutiktų nuo jo nevalgymo :help:
 
Richardas
VAI VAI :no:Kokie gabaliukai:tdown:Jokių priverstinių šėrimųGrinead: pažeisi žandykauli tada tikrai amen.Visų pirma jokių žuvų:no:Šaltas ,švarus ,ajaruojamas,vanduo ir gyvas maistas.Sliekai,uodo lervos.Kol atkus ir pradės ėsti negyva maista
Redagavo Richardas 2008-01-04 01:13
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8304
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36257868 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma