2024m. April 18d. 06:15:56

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
terrariumo "fonas"
Richardas
Ne firma ....O ženklai butelio kitoje pusėje nurodo kam naudojamas silikonas.Rinkis su žuvyte (mačiau senukuose kažkur už 15 litų)
Redagavo Richardas 2008-10-07 19:03
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
green
atleiskit už gal kvailoką klausimą,bet kaip geriau būtų klijuot galinę sienelę su kamštine plokšte iš vidinės pusės: nuo apačios iki viršaus ar kad plokšte prasidėtų maždaug sulig durpių viršum (gal mažiau drėgmės prisigertų)??? Frown
 
Richardas
Kam kamštis? Grožiui ar termoizoliacija? ar vieną ir kitąFrown Turiu vieną didelį terą kuris dengtas kamščiu (ne mano darbas).Tai vis galvoju kaip ji nuluptiFrownNes kamštis kuris pasižymi puikia termoizoliacija ir dekoratyvumu,turi kelias ydas kaupia savyje visa brudą-bakterijasi... ir tepasi nenuvalomai.Todėl aš ji klijuočiau stiklo išorėje.Laikausi tokio principo-iš tero turi būti viskas lengvai išimama plaunama-dezinfekuojama,keičiama.SEKMĖS:aciu:
Redagavo Richardas 2008-10-10 00:07
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Mantas
Kaip pastebėjau tai gana populiaru dabar į terariumus dėt kamštinę plokštę, tik vat vienas klausimas ramybės neduoda, ar nėra ji nuodinga gyvūnam? (mano atveju vorui) , visgi klijai, ir kita chemija, ir šeip kvapas specifinis.
Redagavo Mantas 2009-02-01 21:22
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
polllas
ir dar su kokiais klyjais butu geriausia klijuot ja?
 
-
civillis
taigi pasiimk bespalvio silikono ir priklijuosiWink
 
Vobleris
Labai gerai ir su lipnia juosta prisiklijuoja ir niekas nesusigadina(klijuojant iš išorės) iš vidaus klijuot nepatariu jai kam kyla tokia mintis Wink
Redagavo Vobleris 2009-02-02 09:58
 
www.egzotika.info
Mantas
neklijavau, bet įstačiau, tai nekenkia ji?
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
GiX
Mantas parašė:
neklijavau, bet įstačiau, tai nekenkia ji?


O kuo ji turėtų kenkti jei priemonės ne toksiškos? Tiesiog valyt reikės, darbo daugiau.
 
www.scorpions.lt
Vobleris
Ėsmė kaip Gix minėjo Wink darbo daugiau plius drėgmė ir pelėsiukas gali pasimėgaut .
 
www.egzotika.info
polllas
tai labiau apsimoka klijuot is isores? Smile
 
-
akvilina
Aš tai priklijavau su balta lipnia guma (kur kanceliarinėse prekėse būna). Pokolkas laikoSmile Ir jei reikia lengva nuimt..
 
Pina_Colada
Aš tai savo vėžlio terariumą pati išdekoravau su stiklo dažais, bet šiam darbui reikia daug kantrybės :yes:
 
Raidas
Pina_Colada parašė:
Aš tai savo vėžlio terariumą pati išdekoravau su stiklo dažais, bet šiam darbui reikia daug kantrybės :yes:

Būtu labai įdomu pamatyti. Gal galima foto?
Taip, aš jau naudojau paiešką
 
Pina_Colada
Raidas parašė:
Pina_Colada parašė:
Aš tai savo vėžlio terariumą pati išdekoravau su stiklo dažais, bet šiam darbui reikia daug kantrybės :yes:

Būtu labai įdomu pamatyti. Gal galima foto?


Mielai, bet neturiu skaitmeninio fotoaparato :no: Reikės prie progos pas kokia drauge paimti.
 
bambalys
Ta kamstine plokste jei su lipnia juosta pritvirtinsiu tai prie stiklo priglus tik krastuose, o per viduri liks taip atsoke. Gal pvz keliose vietuose pridet "tasku" su baspalviu silikonu ir tada priklijuot visa plokste? Ar tiesiog matysis tos klijavimo zymes ant stiklo ir bus grozio nulis? Cia kalba eina apie klijavima is isores.
Pvz jei sugalvosiu kada plokste pakeist, tai silikona tikrai turetu but nesunku nuo stiklo nuimt. Ar labai klystu? Smile
 
polllas
Klijuok is isores ir per vidury dar uzklijuok izulkes
 
-
bambalys
polllas parašė:
Klijuok is isores ir per vidury dar uzklijuok izulkes


Tai juk ir rasiau, kad noriu is isores klijuot.. Beto kaip as ta izolke priklijuosiu laksto viduri?

Reikia su atraizom pabandyti kaip atrodys priklijuota prie stiklo su akvariuminiu silikonu..
 
polllas
nu tai izulkes ant tero virsaus biski uztemsi ilgiau ir laikysis ^^
 
-
bambalys
Na va, pabandziau nedideliais gabaliukais klijuoti su silikonu prie stiklo, deja gaunas mizeris..
Taskais klijuoti nelabai, nes gan gerai matos, o va bandziau visa istepti ir klijuoti, tai visai nieko. Tik va beda, kad visur neprisispaudzia ir tose neprispaustose vietose taip pat negraziai matos Smile Isbandziau silikona-nepavyko, laikas pereit prie izolentos Pfft
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8287
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36244340 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma