2024m. March 28d. 12:52:44

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 4

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
terrariumo "fonas"
Vanduo
noriu atnaujinti terariuma. kur galeciau gauti panasu ar toki toki fona Kaune? gal kas turi kazka panasaus pasidares ? Smile
( http://talpykla.uzeik.net/view/cc8881106/terrarium.jpg )
Vanduo prisegti paveiksliukai:
terrarium.jpg

Gerai nebuvo ir nebus...
(B.Albopilosum, B.Smithi)
 
Neonaz
o gal geriau nelipduką o pats kanors padaryk? Frown
Brachypelma albopilosum
Brachypelma smithi
Elaphe taeniura friesei
www.streetracing.by/forum/images/smiles/spider.gif
 
Vanduo
na va Smile tame ir yra kampas, kad nenoriu kazko tamsaus, durpisko ir tt kartais tas naturalumas :nezin: .... noriu dykumos lentynoje su sviesiu dangui ar kazko panasausSmile ziema ateina :hap: netiks bus galima visada isimti ir pradeti terlionemis drozinejimais pastelinais ir tt ... Smile
Gerai nebuvo ir nebus...
(B.Albopilosum, B.Smithi)
 
agnulllka
Vanduo parašė:
na va Smile tame ir yra kampas, kad nenoriu kazko tamsaus, durpisko ir tt kartais tas naturalumas :nezin: .... noriu dykumos lentynoje su sviesiu dangui ar kazko panasausSmile ziema ateina :hap: netiks bus galima visada isimti ir pradeti terlionemis drozinejimais pastelinais ir tt ... Smile

Kikoje yra tų plakatų bet matyt netiks nes ten tamsūs augalai, nors būna visokių, pažiūrėk gal ką gražaus rasi. Šiaip gi parduotuvėse būna plakatų visokių, su visokiausiais vaizdais, gali atsimatuot ir pats išsikirpt tą plakatą kaip nori, kad ir iš interneto susiradęs vaizdą atspauzdink, čia variantų prigalvoti galima daug :yes:
Keli faktai:
1. Tu dabar internete
2. Tu dabar egzotika.info
3. Tu skaitai
5. Tu nepastebejai, kad nera 4-to punkto
6. Tu dabar tai patikrinai
7. Tu sypsaisi. Geros dienos!
 
Vanduo
mhm buvau siandien kikoje nieko gero. tai va savaitgali noriu susizonuti kas kur kaip ir bandysiu paieskot kita savaite Smile ooOOo su spauzdinimu as irgi pagalvojau... man reikia mazdaug 140 x 30 . tikriausiai bus priimtiniausias variantas kaip nors suprojektuoti ir issikarpyti atspauzdinus....zinoma jei nerasiu plakato :conf:
Gerai nebuvo ir nebus...
(B.Albopilosum, B.Smithi)
 
rtomazas
Sweiki. Norejau paklausti gal kas zinot kur yra pirkti kokiu nors imitaciju sienoms? Pvz akmens , medzio zieves, ar siaip kokiu http://www.egzoti...to_id=1320, Kurios buna pagamintos is plastiko arba putoplasto. Noriu kaskuom padengti terariumo sienas. O gal kas gerai ismanot kaip paciam pasidaryti ?

P.S bet labiau noreciau nusipirkti nej darytis Smile
Redagavo rtomazas 2007-10-10 16:04
 
GiX
buvo apie tai kalbeta....purski siena makrofleksu ir paskui "apklijuoji" durpemis, arba perki pustplasti ir is jo issiraizai ka nori, veliau velgi arba klijuoji ant jo kazka, arba su automobiliniais dazais nusidazai reikiama spalva.
 
www.scorpions.lt
rtomazas
Dazyt nesamone. As noriu kad butu lyg akmuo. Zinau kad kaskaip zmones jau suformuota putplasti nutepa kelis kartus skystai padarytais plyteliu klijais, tada nudazo, ir buna lyg akmenys.
 
Richardas
Žinia dėl grožio nesiginčijima.:conf:Tad tik išsakysiu savo nuomone.Manau kad visi klijavimai tero viduje ira negerai.Nes tere turi viskas būti lengvai išimama ir plaunama ir dezinfekuojama.Jokiu zarazos lizdų.todėl až už plakata arba diarama.Grožis grožiu bet sveikata svarbiau :conf: Diarama žinoma sudėtingesnis varijantas nei banalus plakatas bet ir jis gali būti su skoniu gudriai ikomponuotas:yes:
Redagavo Richardas 2007-10-11 01:14
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Vanduo
Diarama :hug: mmmm diaraaaama Grin kas tai? :shy:
Gerai nebuvo ir nebus...
(B.Albopilosum, B.Smithi)
 
Richardas
Diarama-tai atskira patalpa ar kitas teras bet pvz.siauresnis kurio užduotis sudaryti iliuzija kad viskas ira viename inde.Bet ištikro viska matai per stikla.Diaramoje gali židėti gėlės ,bromelijos,kaktusai (net pavojingai aštrus ).Čiurlenti šaltinėlis.Visa tai viksta už stiklo ir turi savo apšvietima pvz.Plant lempas kad augalai augtu.Taipat gali būti ir negyva diarama tėsiog kupina dekoro šaknu,akmenu,žievės,lapu,dirbt augalų....Visa tai niekaip nekiankia gyvūnui:no:ir gyvūnas niekaip negali pakenkti jūsų menams.Tikrasis teras gali buti kruopščiai prižiurimas ir dezinfekuojamas.O diarama keičiama--perstatoma papildoma tobulinama netrigdant (stresas)gyvūno.Ipač tai efektyvu kai gyvunas niokoja viska Pvz vėžlys,vandens vėžlys... ar ira agresivus pvz.krokodilai,kaikurios gyvatės...Sekmės:aciu:
Redagavo Richardas 2007-10-11 12:30
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
AugisZ
gal kas gali nuorodu duot kur terai su diaramomis
 
rtomazas
Su tom diaramon manau man nieko neiseis. Bet gal kas patars kaip man graziau papuosti galine tero sienele. Jos dydis : 1900 x 1000. Gasl kas turit kokiu foto su dideliu teru dizainais ?
 
Neonaz
rtomazas parašė:
Su tom diaramon manau man nieko neiseis. Bet gal kas patars kaip man graziau papuosti galine tero sienele. Jos dydis : 1900 x 1000. Gasl kas turit kokiu foto su dideliu teru dizainais ?
Kaip tau kamštinė plokštė? ji atspari ir drėgmei,pelėsiams..
Brachypelma albopilosum
Brachypelma smithi
Elaphe taeniura friesei
www.streetracing.by/forum/images/smiles/spider.gif
 
rtomazas
Bet ten nieko ydomaus. Zinau kad buna pirkti dirbtini akmenys pagaminti is kaskokios lengvos medziagos,tai man reiketu tokio fono.
 
neo
rtomazas parašė:
Bet ten nieko ydomaus. Zinau kad buna pirkti dirbtini akmenys pagaminti is kaskokios lengvos medziagos,tai man reiketu tokio fono.


esu dares kelis terus su dirbtiniais akmenimis...turiu omenyje dekoracines plyteles su akmens imitacija...tik kainuoja nepigiai apie 150lt/m2. as asmeniskai savajam naudoju akmens mases plyteles kurias supjaustes ivairaus dydzio gabaleliais ir suklijaves ant sieneliu...labai gerai termoizoliacija...pasizymi ir geru temperaturos laikymu...
 
garsas
rtomazas parašė:
Bet ten nieko ydomaus. Zinau kad buna pirkti dirbtini akmenys pagaminti is kaskokios lengvos medziagos,tai man reiketu tokio fono.

o kas gyvens?
 
rtomazas
gyvens iguana
 
Vladas
šiandien buvau Kikoj (prie Banginio) tai ten yra guminės, plasmasinės akmenų įmitacijos sienelės terams (panašios kaip tam linke).
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
Richardas
O kaina Kikoje kosminė:yes:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8236
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36147857 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma