2024m. March 28d. 11:30:43

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
terrariumo "fonas"
GiX
Kur perkate terrariuma "fona".....na, prie sienos klijuojat koki plakata su gamtos vaizdu......terroj ir kitur vis tie patys piesiniai, kur galima butu gaut tokiu plakatu didesniu?...knygu parduotuvese kaip ir nesimatoGrinisap:
 
www.scorpions.lt
paska
kokiam gyviui terras? siaip esu bandes varianta terro viduje galini stikla bele kaip isterlioji aqua slikonu ir kuo netaisyklingiau tuo graziau ir pabarstai storu sluoksniu smeliuko, kai tas geris sustingsta smelio pertekliu nuputi. gaunasi labai fainas smelio reljefas. dar galima klijuoti plonas smiltainio ar dolomito ploksteles. as uz tokius fonus. jie nors ir brangesni, bet labai naturaliai atrodo. dar galima klijuoti is vidaus kamstines plokstes jos nebijo dregmes ir galima rasti senukuose, arba is isores vienspalve oracal plevele, tik ant stiklo klijuojant ant pleveles ispurskiamas vanduo ir tada klijuojama skudureliu ar veltiniu isstumiant vandeni is po pleveles, vanduo per para isgaruoja. tik tokiu budu galima plevele an stiklo uzklijuoti idealiai ir be burbulu.
 
GiX
na iki siol klijuota plevele buvo gan stora ir be problemu priglusdavo/prisiklijuodavo...bet kur galima nusipirkt jos?...reikalingas dziungliu vaizdas smaugliams.........
 
www.scorpions.lt
paska
dziungliu vaizda nezinau kur gauti. kuo tau netinka kamstis arba akmenys?
 
paska
paprasta vienspalve prekiauja heliopolyje lipniu pleveliu centras. p.s. del tu visu dziungliu vaizdu manau daug geriau atrodytu tiesiog tamsi plevele nei fotkintos dziungles. tai tas pats kaip akvariumuose- tamsus fonas bei gruntas isryskina vidines dekoracijas bei gyvunus...
 
Forget_me_not
Anksčiau būdavo Akropolio Maximoj visokių plakatų, bet daba pasigedau.:conf: Šiaip tai knygynuose didesniuose turėtų būti...
 
GiX
paska parašė:
dziungliu vaizda nezinau kur gauti. kuo tau netinka kamstis arba akmenys?


kamstis ir akmenys daugiau negu banalu
 
www.scorpions.lt
GiX
paska parašė:
paprasta vienspalve prekiauja heliopolyje lipniu pleveliu centras. p.s. del tu visu dziungliu vaizdu manau daug geriau atrodytu tiesiog tamsi plevele nei fotkintos dziungles. tai tas pats kaip akvariumuose- tamsus fonas bei gruntas isryskina vidines dekoracijas bei gyvunus...


bandziau as daug ka, na del skonio nesigincijama, bet jei dziungliu vaizdas pakankamai realus, prie jo priderinus ir idejus pora panasiu sakeliu ir akmeni ar kelma atitinkama spalva, realesnio vaizdo negausi.....o su ta plevele gausis niurus vaizdas
 
www.scorpions.lt
GiX
Forget_me_not parašė:
Anksčiau būdavo Akropolio Maximoj visokių plakatų, bet daba pasigedau.:conf: Šiaip tai knygynuose didesniuose turėtų būti...


nelabai sekesi rasti:naiv:
 
www.scorpions.lt
Forget_me_not
Ryt turbūt į Akropolį varysiu, tai užsuksiu ten į knygyną pasižvalgyt.. Jei ką rasiu, pasakysiu.
 
GiX
MrJinx parašė:
beja GiX, kokiu ismatavimu ieskai?


na ivairiu ieskau ismatavimu....reikes pabandyt su foto aparatu nufotografuot koki vaizda ir plakata padarytCool
 
www.scorpions.lt
Pao
GiX parašė:
MrJinx parašė:
beja GiX, kokiu ismatavimu ieskai?


na ivairiu ieskau ismatavimu....reikes pabandyt su foto aparatu nufotografuot koki vaizda ir plakata padarytCool

Taj jau gal geriau susirask tau patinkancia nuotrauka internete ir atsispaysdink ant nuotraukos... Arba, jei tau reikia dziungliu fono ir turi galimybe - pats nuvazeves nusifotkink dziungles Wink
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Vladas
O kiek apytiksliai kainuoja tą plakatą padaryt ? ir ar išvis ar daro tokio dydžio 140X70 cm ?
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
GiX
Vladas parašė:
O kiek apytiksliai kainuoja tą plakatą padaryt ? ir ar išvis ar daro tokio dydžio 140X70 cm ?


po kolkas nesusidures, nzn
 
www.scorpions.lt
Pao
MrJinx parašė:
Maksimalios nuotraukos fotoatelje buna 20x30 kartais 30x40. Siaip galima ieskoti per spaustuves ploteriu kurie padarytu A1 formato plakata. Beto spaustuvese imanoma suorganizuoti ir dregmei atspariu medziagu.
Aisku sitas malonumas kainuoja.
Siuo metu pribaigineju keleta mazesniu terariumu vorams. Ju fona darau is reljefiniu keramikiniu plyteliu Smile Atrodo irgi gan neblogai. Veliau imesiu foto kai viskas bus baigta.

Lauksim nuotrauku...
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Pao
Minsko IKI yra fotodarykla, kur jie spausdina su ploteriu... Apie kainas nesidomejau, bet turbut kainuos daugiau, nei isivaizduoju. Bet faktas tas, kad galima pas juos atsispausdinti A1 dydzio plakatelius su ploteriu.
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
GiX
Va 10 min darbas....atrodo gan neblogai manau.....
GiX prisegti paveiksliukai:
tera.jpg
 
www.scorpions.lt
Ravenous
gražu :clap:
kas čia gyvens?
You are who you eat... Eat me.
 
http://www.egzotika.info
GiX
dekui, cia skolopendra gyvena....tik deja toks vaizdas isliko pirma diena
GiX prisegti paveiksliukai:
tera_1.jpg
 
www.scorpions.lt
Pao
Puiku, dabar jau pasakok, kaip tau gavosi per ta 10 min?
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8236
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36147542 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma