2024m. March 29d. 16:07:16

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 6

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Gyvatės
 Spausdinti temą
L.p. splendida - Neėda 2 mėn.
guitar
Sveiki,

Maniškė lampropeltis getulus splendida yra 2,5~3 metų amžiaus, 90cm, jau du mėnesius visiškai nieko nevalgo, neriasi kas 3 savaites, temperatūra / dregmė 27~29 / ~80%. Gyvatė labai pasyvi, retai kada juda, išsinerti taip pat pati negali, jęgu neužtenka... Gal žinot būtent šiai rūšiai būdingas ligas ir jų gydymą ?
Redagavo guitar 2008-10-23 14:23
 
GiX
Išsinerti negali dėl to, kad nevalgius ilgai ir neįsisavinus/negavus A vitamino, kuris didelį vaidmenį atlieka nėrimosi procese. O gyvatė gali nevalgyt dėl daugelio priežasčių.
 
www.scorpions.lt
guitar
gal padėt išsinerti jai ? Grinisap:
 
GiX
Na, pirmiausia siūlau gerai apžiūrėti pačią gyvatę. Nes dažniausiai ligos simptomai matomi ant odos, t.y. oda dažniausiai atspindi gyvūno būklę. Jei gyvatė 2-3 metų, tai gan per dažnai neriasi, vadinasi sutrikusi yra. Pažiūrėk po skrandžiu esančią odą. Jei pamatysi dėmeles ar kitus keistus požymius, nufotografuok ir įdėk čia ar kur kitur, į specializuotus forumus užsienio. Aišku, jei pradėjo nertis ir neišsinėrė, reikėtų padėt išsinerti įdedant ir kuriam laikui uždarant pilnam konteineryje vandens vidutinio šiltumo, bet vėlgi, neaišku kas jai yra ir papildomas stresas dar labiau pakenkt gali bendrai būklei. A vitamino davimo nesiūlau, nes lengvai galima perdozuoti.
 
www.scorpions.lt
GiX
Bandyk priverstinai maitint negrūdant maisto per prievartą, o tiesiog sumalus peliuką, gautą masę su švirkštu įšvirkšt.
 
www.scorpions.lt
guitar
Dėmių nėra, oda puiki, graži, žvilganti, reguot į judesius taip pat gerai reguoja, bet kas neduoda ramybės, tai ~7cm nuo galvos susikreivinęs stuburas... po poros dienų reiks bandyt pelę įšvirkšt jei nevalgys cielos...
 
Mariezas
GiX parašė:
Bandyk priverstinai maitint negrūdant maisto per prievartą, o tiesiog sumalus peliuką, gautą masę su švirkštu įšvirkšt.


Gal būtų įmanoma truputį daugiau apie patį procesą? Turiu jauną vaivorykštuką kuris neėde ilgai, buvo pradėjęs vemti,veliau vieną kart paėdė vėl nėėda,nors kartu su juo gyvenantys tokiom pat salygom vaivoryšktukai puikiai matinasi,jokių bedų.
 
Richardas
Vaivorikštuką lengvai pašėrsi grusdamas sudrėkinta(vandeniu) mažą graužika.Bet va lampropeltis.... prievarta grūdant šerti negalima...:no:.(labai trapūs žandikauliai).Lampropeltis linke ikalti bado dietas ir gana ekstremalias taip kad siulau laukti......O zonda pasidarome iš švirkšto ir kateterio (medicininis- šlapimui).Maltus naujagimius sumaišome su mineralinių vandeniu (be angliarukštės) idedame vitaminų dozę ir pirmin.....Ps. ikišti gyliai,nepamirštam ytin trapus lampropeltis žandikauliai,7cm nuo galvos susikreivinęs stuburas tai nebepataisomos pasekmės dėl D3 ir kalcio....
Redagavo Richardas 2008-10-30 00:55
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Mariezas
Na del vaivorykštuko tai ganėtinai stipriai priešinasi,na meginsiu jei sakai papraščiau peliuką kišant Wink O šiaip del lampropelčių tai dėl dietų taip mėgsta,vien manoji sinaloe pora mėnesių buvo neėdus,bet tas nesudare jei jokių sveikatos sutrikimų Smile
 
GiX
Puikiai Richardas atsake.
Jei gyva grusi, nepamirsk lengvai skrandzio pamasazuot, nes gali ir atryt peliuka.

(Lietuviskos raides man kompe uzstrigo)
 
www.scorpions.lt
Mariezas
Dėkui už atsakymus Smile
 
neo
kaip jums pavyksta peliuka igrust kai jis toks "lankstus"? o ir praziodint gyvate netaip jau lengva.
 
guitar
nebūtina visą kišti jam, supjaustyt galima :]
 
Richardas
Lengva nėra, reikia įgudimo.Geriau šerti pirmą kartą reikėtu naujagimiu (pelės ,žiurkės)kur kailio nėra,ar kailis labai trumpas.Sušlapini vandeniu ir kiši tą graužiką galvą į prieki gyvatei tarp lūpų kol prasižioja....Kai įgundi ilgai netrunka...Wink.Tik svarbiausia nepakenkti gyvatei skubejimu,grubumu. Dar svarbu nusmaukti maistą arčiau vidurio kur skrandis (nes jei to nepadarius-maistą atrys).Kai pramoksti gali jau šerti ir atlaidintą ar suaugusi graužiką.Tik visada žimiai mažėsni nei paprastai gyvatė pati ėda.Sekmės....
Redagavo Richardas 2008-10-30 16:37
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Richardas
guitar parašė:
nebūtina visą kišti jam, supjaustyt galima :]
nenusišnekam :aciu: o jei nežinom tai:read:....:aciu:
Redagavo Richardas 2008-10-30 16:41
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Mariezas
Teko tai daryt su kukurzais jaunais tai ganėtinai paprasta su naujagymiu peliuku Smile nuo gyvates rūšies ,dydžio ir maisto dydžio ir rūšies Smile
 
neo
tai gal kas ant Kauno gali tai padaryt maniskiam kukuruzui nes pats to dar nedares.
 
Richardas
Vilmantas tikrai moka.....Tik va ar gali klausk jo.Wink
Redagavo Richardas 2008-10-30 20:51
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8241
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36152417 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma