2024m. March 29d. 10:22:19

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 5

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Vėžliai
 Spausdinti temą
Dėl vėžlių dokumentacijos
Bennu
Visi žinome,kad sausumos vėžliai pagal visas tvarkas turi turėti dokumentus,bet iškyla toks klausimas jei tavo vežliai turi dokumentus ir juos na išperini,tais kas Lietuvoje atsakingas už vėžlių pasus,už ta dokumentaciją???
 
Richardas
Paklausk Grin www.eurovalstybe.lt/index.php?id=591&lang=lt - 36k
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Bennu
Na man tai didelis klausimas ir tikrai rimtas iškilęs :yes:
 
Richardas
Ten jie dažnai patys nieko nežino:yesGrinepartementeAngryTai ką mums eiliniams žinoti
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Bennu
bet Richardai nesakyk juk tai įdomu :yes: kaip užsienį kažin,gal girdejai?
 
Richardas
aš tamsusCool:nezin:
Redagavo Richardas 2008-10-15 01:40
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
piene_renata
O įdomu be dokumentų į užsienį neišsivažčiau? :svilp:
 
Klaipeda
Bennu, tokiu atveju reikia eiti į aplinkos apsaugos ministeriją ir gausi visą informaciją ten.

piene_renata, geriau nerizikuok, nes muitinė apskritai stabdo bet kur, gali pakliūti autostradoje ir paprastam kely. Jei pakliūsi, jiems nuskils geras protokolas iš tavęs, nemaža bauda ir gyvūno konfiskavimas.
Tokie varšai gyvūnai patenka į zoologijs sodą, geriausiu atveju gali patekti pas žinomus gamtininkus (tokius kaip A. Slučka), jei tik jie apsiimtų juos globoti. Tačiau niekas gi nesiterlioja, veža tiesiai į zoosodą Angry
Augintiniai:

1x Pogona vitticeps
1x Iguana iguana
2x Agrionemys horsfieldi
1x Testudo graeca
1x Elaphe guttata guttata
1x Žiurkinis žaltys (pavadinimo nepamenu (((: )

xxx Zophobas morio
xxx Tenerbrio molitor
xxx Nauphoeta cinerea

xxx Mus musculus
xxx Šunys (;
 
herpetologas
tai vat kad ir gamtininkais nepasitiki viskas i zoosoda arba gamtininku centrus keliauja kur neretai atsitinka taip kad tas gyvunas zusta kur kas greiciau nei pas tuos ju kontrabandininkais vadinamus,zinau kelis atvejus kai paciu zmoniu buvo klausinejama kaip auginti is ju paimtus gyvunus...graudus kuriozai,LT pvz cia minimu vezliu gausybe,niekas niekad nevede tinkamos propagandos zmonems kas tai yra CITES ir taip toliau,zinant kad musu zmoniu zinios ypac gyvunijos srytyje yra itin nekokios tai belieka tik graziai prisimint kokia propaganda dare Cekija pries pasirasydama konvencinius protokolus
su egzotika idomiau
 
piene_renata
O tai ta prasme, ir po LT rizikinga vežtis?Shock
 
Klaipeda
Taip, net ir po Lietuvą rizikinga vežiotis
Augintiniai:

1x Pogona vitticeps
1x Iguana iguana
2x Agrionemys horsfieldi
1x Testudo graeca
1x Elaphe guttata guttata
1x Žiurkinis žaltys (pavadinimo nepamenu (((: )

xxx Zophobas morio
xxx Tenerbrio molitor
xxx Nauphoeta cinerea

xxx Mus musculus
xxx Šunys (;
 
InCe
Sveikučiai, turiu klausimą: ar įmanoma gauti CITIES dokumentus vėžliui, jų neturinčiam ir atvežtam iš kažkur, neaišku kada, kad galėčiau rami vežtis (jeigu reiktų) per sieną vykstant į užsienį? Nesinorėtų skirtis ir parduoti... Grinisap:
Niam niam :]*~
 
donatas_s
Esu garantuotas, kad tai teisėtai neįmanoma.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
InCe
donatas_s parašė:
Esu garantuotas, kad tai teisėtai neįmanoma.


neeeeeeee negali būt ;///
Niam niam :]*~
 
donatas_s
Štai prašau:

Prekybos laukiniais gyvūnais taisyklės (Žin.2002, Nr. 125-5690; 2004, Nr. 85-3097) nustato laukinių gyvūnų, jų dalių ar gaminių iš jų, įvežimo/išvežimo, pirkimo/pardavimo, keitimosi, prekybos leidimų išdavimo ir kontrolės tvarką. Norint gauti CITES konvencijoje numatytą leidimą VAAI reikia pateikti prašymą ir teisėtą gyvūnų, jų dalių ar gaminių iš jų, kilmę ir įsigijimą patvirtinančius dokumentus. Pateikti dokumentai yra kruopščiai tikrinami ir esant bent menkiausiai abejonei pradedamas tyrimas. Jei pateikti dokumentai yra tvarkingi, CITES leidimas išduodamas ilgiausiai per 30 dienų. Labai dažnai individualūs asmenys ar įmonės pavėluotai kreipiasi į VAAI norėdami gauti CITES leidimą gyvūno ar jo dalies įvežimui ar išvežimui, dažnai pateikia ne visus ir (arba) netikslius įsigijimo dokumentus. Todėl užtrunka leidimų išdavimas, krovinys ar suvenyrai yra sulaikomi muitinėje.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
InCe
nu aišku...žiauru Sad ačiū Donatai :]
Niam niam :]*~
 
tiacior
o kaip gali buti kad ant keletos vezliuku isduotas tas pats cites dokumentas, su tais paciais numeriais??kaip suprantu imone atsviecia ta pati dokumenta ir isplatina keletai vezliuku??Angry ar cia normalu ar kaip?
 
Vobleris
Kekvienas gyvūnas turi atskira autentiška numeri (toks pat, jis buti negali) dokumentacijoje ,net prisegama kekvieno vėžlio nuotrauka, kaip yrodymas jog tai būtent tas vežlys (lytis,numeris).
 
www.egzotika.info
tiacior
Vobleris parašė:
Kekvienas gyvūnas turi atskira autentiška numeri (toks pat, jis buti negali) dokumentacijoje ,net prisegama kekvieno vėžlio nuotrauka, kaip yrodymas jog tai būtent tas vežlys (lytis,numeris).


tai kaip suprantu imone nelegaliai isiveza didziaja dali vezliuku ir tuos kelis dokumentus platina visiemsFrown ar kiltu problemu man norint issivezti vezliuka i uzsieni su tokiu dokumentu? nuotrauka vezlio yra prikabinta,bet numeriai tokie pat kaip ir dar keletos vezliuku pirktu is tos imones.
 
Karry
Greičiausiai gavai bendrą CITESą, įmonei išduodamas lapas kuriame nurodytas CITESO numeris ir vėžliukų skaičius kuriuos jį įsiveža.
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8241
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36150977 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma