2024m. March 29d. 13:53:39

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 4

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Vorai
 Spausdinti temą
B. albopilosum
Smithi7
per kiek laiko užauga abipilosumas nuo l2 iki l6
 
Jokotau
nuo salygu priklauso, jei geros tai per 4men.
Redagavo Jokotau 2012-01-31 20:55
 
virr
ji galima vilniuje rasti parduotuveje Frown
 
donatas_s
Tai nuvažiuok ir pažiūrėk, arba paskambink į parduotuvę, jei tingi važiuoti. Bet keistas būtum, nesuprantu kam tokį įprastą vorą pirkti parduotuvėje, kur jis gal 5 ar daugiau kartų bus brangesnis nei iš žmogaus...
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
paurok89
Man atrodo kažkada mačiau I. Šimulionio gatvėje parduotuvėje "Stalma" suaugusį, bet labai brangu parduotuvėse.... Ir šiaip mažylio parduotuvėje nerasi... Arba suaugusį patiną kuriąm nedaug liko arba senukę patelę
 
virr
IR 90 LT PAUKOCIAU ANT VORO Smile
 
paurok89
O tu geriau iš narių nusipirk už 30lt paaugusį, bet nesuaugusį... Parduotuvėse gauna irgi iš veisėjų, o jie taip pat kaip ir Lietuviai kaip tu sakai juos jau "palaikę"... O už 90lt gali iš narių nusipirkti ir vorą ir dar galiausiai skorpą kurio norėjai ankščiau Smile
 
virr
Nežinau mane labaiu trauke parduotuve o del skorpo aciu jau ne:no:Smile

bet aciū:aciu:
 
paurok89
Nusipirksi tu jį ir nebetrauks daugiau tavęs to parduotuvės.... Ten būną labai blogomis sąlygomis laikomi tie vorai... Pardavėjos nieko neišmano (sakau iš asmeninis patirties, nes man pardavėja siūlė į terariumo apatinę ventiliaciją dėti šildytuvą akvariumo....). Nenustebčiau jeigu gautum ir po kokių 1-2 metų pastiptų tas tavo voras iš išsvajotosios "parduotuvės" arba nesimaitintų ir pasklistų dar daugiau tavo klausimų po visą forumą...
 
virr
Ka as zinau reikes skelbimose paziureti.
 
donatas_s
Žmogus matyt tikisi parduotuvėje, kad jam išrašis garantinį taloną dviems metams į priekį nuo gyvūno susirgimo ir mirties atvejų Grin
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
virr
deja to nesitikiu Grin
 
pawel
sakykit, mano voras B.A L10 jau 3 men nesineria ,pradejo badauti jau menesi ,lyg ir aisku, kad nertis ruosiasi ,matosi ant uzpakalio, kad stresuoja. Nezinau del ko? As jo nelieciu jau apie 2 men ,as jam substrata pakeiciau, o jis uzsibarikadavo jau 2 sav, kiek jis ten dar prasedes?
brachypelma albipilosum L10
 
zippo1
Kiek prasedes tiek prasedes Grin Lauk ir viskas,dar nedaug 3men,as savo laukiau metus laiko kol issinere Grin
Brachypelma smithi
Brachypelma vagans
Pantherophis guttatus
 
pawel
bet L10 neturetu metus nesinerti .kiek esu ziurejes i voru denorasti:read: tai metu s laiko nemaxciau nebent L12 -L14,Gal blogai ziurejau

brachypelma albipilosum L10
 
Jokotau
nevalgymas dar nereiskia kad ruosiasi nertis, ypac snekant apie didesnius vorus, kuo didesni jie uzauga tuo reciau valgo, mano brachypelma albiceps 5 menesius savo noru nevalge ir po to dar pora tarakonu patvarke pries issineriant.
 
pawel
Bet iki L7 valgie kas 7-9 dienas .o pries bada jis valgie vis geriau reguliariai kas4-5 dienas
brachypelma albipilosum L10
 
pawel
Pagalbos.mano albipilosum guli ant nugaros jau visa para. Pagal mane tai jau blogai .gal jis negali isnerti? Zinau kad lieka tik laukti bet ar galima kuom padeti? Dregmes uztenka as pre pat sleptuve papurskiau nemazai .ka dar galima padariti? Ar kau mazai vilciu?:no:
brachypelma albipilosum L10
 
Simonas
Mano B.A gulejo dvi paras aukstielnikas, bet sekmingai issinere, nereiketu labai jaudintis, tiesiog palik ramybeje ir viskas bus gerai! Smile
Gyventi – tai nereiškia kvėpuoti, tai reiškia veikti. Ne tasai ilgiausiai gyvena, kuriam daugiausiai metų, o tasai, kuris labiau už kitus jautė gyvenimą.
Ž.Ž.Ruso
 
pawel
Na zinai kada jis buvo mazesnis tai ras-ras ir vsio isnere o visa para tai nezinau ka ir galvot .gerai jaigu sianden ar ritoj is rito pamatisiu savo augintini ant koju
brachypelma albipilosum L10
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8241
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36151858 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma