2024m. March 29d. 02:03:18

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 4

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Dėl terariumo gaminimo
addictive
sveiki, sakykit, kaip jūsu nuomone, ar gerai būtu ,jei aš daryčiau terariumą , kurio tik priekis būtu iš stiklo, ta prasme iš kitu šonu, viršaus ir apačios būtu nepermatoma?
Redagavo donatas_s 2008-09-24 21:02
|----------------------------------|
N.Chromatus - L2-3
A.Metallica - L2-3
B.Auratum - L3-4
L.Parahybana - L8-9
P.Murinus L3-L4
|----------------------------------|
 
sarunas
juk tavo terariumas. tau sprest Grin
gero zmogaus rankose viskas dega
 
Keshas
negalimaPfft
 
Sadas-Inga
Galima :conf:
Erudicija - žinojimas apie viską po truputį ir apie truputį – viską, sugebėjimas suprasti žmones, mokėjimas paprastai ir logiškai išaiškinti sudėtingus dalykus.
satan.lt
 
Richardas
Žinoma galima :yes:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Linius
Prie tos pačios temos toks klausimėlis būtų: dėl ventiliacijos, kaip straipsniuke apie terariumo gamybą aprašoma, o ir šiaip iš nuotraukų matau, kad dažniausiai ventiliacija daroma priekyje apačioj (įtrauktas kampas) ir gale viršuj irgi kampas. Kame replės, kad daroma kampais (jei aiškiai išsireiškiu), o ne šiaip po juostelę įklijuojama, čia tipo pagal kokią gudrią formulę ar kaip, juk šitaip daryt ir sudėtingiau ir + dugno plotas sumažėja? :naiv:
...nusišypsok, jei skauda labai...
 
sadayakko
pas mane toksWink
 
neo
Linius parašė:
Prie tos pačios temos toks klausimėlis būtų: dėl ventiliacijos, kaip straipsniuke apie terariumo gamybą aprašoma, o ir šiaip iš nuotraukų matau, kad dažniausiai ventiliacija daroma priekyje apačioj (įtrauktas kampas) ir gale viršuj irgi kampas. Kame replės, kad daroma kampais (jei aiškiai išsireiškiu), o ne šiaip po juostelę įklijuojama, čia tipo pagal kokią gudrią formulę ar kaip, juk šitaip daryt ir sudėtingiau ir + dugno plotas sumažėja? :naiv:


jei darytum prieki apacioj sienelej groteles, tai gali biret substratas...
False Water Cobra CB15 female + CB16 male
 
sarunas
ir byra. zoofobus laikau tere be vidinio kampo, tai šiuksliu pastoviai pilna
gero zmogaus rankose viskas dega
 
neo
pas mane tas pats tik su zalciais...kitame tere darysiu kitaip...
False Water Cobra CB15 female + CB16 male
 
dofkaw
Kad nekurt naujos temos gal galit pasakyt kaip isvis gamint terariuma nu etapais ir seip but gerai kad ne is stiklo gal. Beje man terariumo reiktu tik svirpliams veist tai cia seip tokio nes vorui tai pirkau.... Taigi gal galit pasakyt punktais ten kaip ka daryt aciu is anksto.
 
www.animeworld.lt
Mantas
http://egzotika.i...icle_id=80 Straipsniai > terariumai
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
dofkaw
aciu kazkaip nepastebejes to straipsnio buvau :?
 
www.animeworld.lt
vakas222
cia prie temos turiu medine deze be dankcio jei as ja padaryciau i terariuma ismusciau viena siena ideciau stikla virsuj ir vienam sone ar eublefarams tiktu 70x70x45?
 
AndriusN
vakas222 parašė:
cia prie temos turiu medine deze be dankcio jei as ja padaryciau i terariuma ismusciau viena siena ideciau stikla virsuj ir vienam sone ar eublefarams tiktu 70x70x45?


Nepamiršk ventiliacijos.
"Šalta!" (P. Coelho)
 
civillis
Sveiki, planuose terariumas, tai noreciau isgirst jusu nuomone porai klausimeliuSmile
Terariuma susiruosiau daryt kukuruziniui, is pradziu norejau ji daryt ant savo iguanos terariumo, ta prasme statyt antra auksta 98x45x40-50 (ilgis x plotis x aukstis) bet va katik atejo i galva ideja, jie as iguanos terariuma sumazinciau (auksti), padaryciau is vieno - du?
susimasciau del to, nes iguanos teras darytas beveik metra aukscio su ta mintim, jog jis laipios sakom ir panasei.. bet nepastebejau, kad jam butu labai idomu terariume ten karstytis, turi vieta kur silta ir ten kaitinasi.. padariau as jam lentynele, ant kurios padetas sildomas akmuo, tai jis nulipa tik pavalgyt, ant lentynos ir miega .. O pasigano kambaySmile laipioja kedem lovom ir tt.. greitu metu reiktu didesnes lentynos zymei, nes jis jau ten rangosi sunkei.. Taigi, jei as jam padarysiu dar didesne lentyna, tai apatine terariumo dalis (apie 50cm aukscio) lieka galima sakyt neisnaudota.. O jei lentyna nuimsiu isvis ir padesiu sildyma apacioj, tai jis apacioj bus (virsutine terariumo dalis- neisnaudota)
Tai vat, galvoju padaryt perskiryma, iguana apacioj (50 cm aukstis) kukuruzas virsuj (40 cm aukstis) tada nebus jokiu lentynu iguanai, padas bus sildomas, bus sildomas akmuo, aisku dar kokia saka imontuosiu.

Taigi laukiu kolegu nuomoniu :aciu:

P.s. tai darau tikrai ne del taupumo, 1) del neisnaudojamos vietos
2) geriau matysis zaltys, nes teras bus akiu lygyje
civillis prisegti paveiksliukai:
teras.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=pPC1vkjWFUU

Red iguana
kukuruzas
 
neo
man kazkaip atrodo jog terariume nera labai jau silta, gal delto ji tik ant sildomo akmens guli? beto jei didele saka idetum gal pamatytum ja laipiojancia? kad nebutu taip, jog sumazines terariuma imtum gailetis... apie iguanas neturiu supratimo, bet esu mates jog sildymui naudodavo IR lempas.
 
civillis
na terariume yra sildomas akmuo, kabelis, kaitrine lemputeSmile silumos tikrai pakanka. Saku jau kiek tik as nedejau ir kokiu nedejau...Smile
http://www.youtube.com/watch?v=pPC1vkjWFUU

Red iguana
kukuruzas
 
neo
na as vistiek negadinciau didelio tero ji mazindamas...siulau sugalvoti kita sprendima...
 
civillis
na gal tu teisusSmile del to ir klausiu kad nereiktu gailetis paskui.. palauksim daugiau nuomuoniuSmile
http://www.youtube.com/watch?v=pPC1vkjWFUU

Red iguana
kukuruzas
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8240
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36150060 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma