2024m. April 23d. 20:42:34

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Dionaea muscipula
donatas_s
Kenkia, ji tuos gyvūnus suvalgo. (žinoma jei telpa į lapo vidų).
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
karlas
Vakar Kaune nuvykau į senukus ir radau daug tų augaliukų. Kaina 21lt be vieno cento. Tik buvo ganėtinai dar mažiukai bet neapvytę.
 
svaled
Ermitaze buna kiek pamenu po 14.99 Smile Bauhofe Siauliuose yra asoteniu po 65 Lt.
 
Ziezirbele
As ir paklausiu patarimu tu pas kuriuos augaliukai jau ziemoja yra. As turiu du ziemojimo variantus rusyje vienoj patalpoj yra apie 10 maximum 15 laipsniu, bet ten tamsu, o kitoj patalpoj bus silciau bet augaliukas tures kazkiek sviesos tai kam vis del to teikti pirmenybe sviesai ar temperaturai.
Redagavo Ziezirbele 2009-09-10 14:11
 
KateKatinaite
mano dionėja puikiai peržiemojo šaldytuve. žiemojimui nereikia šviesos, bet būtinai reikia temperatūros. pageidautina, kad temperatūra būtų +4C. bet svyravimo ribos gan didelės - nuo +10 C iki +2 C. Minusinę temp. pakelia labai trumpai, ypač, jei neįkasta į žemę ir vazonėlis peršala kiaurai.

žiemojimas yra būtinas, jei norite, kad augalas gyventų ilgai ir būtų išvaizdus Smile

tiesa, žiemojimo šaldytuve vienas minusas yra tas, kad augalas turi būti vos drėgname substrate, o drėgmė + žema temperatūra + ventiliacijos nebūvimas = pelėsis. pačiam augalui pelėsis neatrodytų, kad kenkia, bet užtat žmogui neina į sveikatą.
taip pat nereikia persistengti su drėgme, nes tada augalas supus. jiems būtinas nors minimalus oro judėjimas, tad nenugrūskite šaldytuve į tolimiausią kampą, geriau tegul būna kuo arčiau durų, nes tada gaus daugiau oro, kai bus praveriamos šaldytuvo durys Smile


http://www.klase.lt/svetaine/17/augalu-labirintai
 
lucky8
Sveiki, dionaea jau auginu nuo praitos ziemos pabaigos. Pavasari ji bande zydeti, bet zieda nukirpau, kad augtu didesni lapai. Laikiau siltai, dregnai ir sviesiai. Buvo labai puikiai uzvesejusi, dideliais nasrais pasistiebusiais i virsu, bet dabar jau koki menesi ji juoduoja ir labai sunyko. kaip manote ji serga ar jau laikas ziemos miego? Nuosavame name turiu nesildoma rusi, ten tamsu visa para, temperatura buna apie 10 laipsniu. Ar tai butu gera vieta ziemojimui?

Is anksto dekoju uz atsakymus. Smile
Redagavo lucky8 2009-09-30 14:21
 
Ziezirbele
O as ziedo nekirpau. Labai graziai zydejo subrandino seklas ir dabar jau maziukai pirmuosius spastukus auginaGrin
 
Particular
sweiki, cia esu naujokas ;] nusipirkau pries pora dienu si augaliuka ;] paskaiciau cia patarimu pastaciau vazoneli indeli ant akmeneliu su vandeniu kad dregmes butu, bet taip ir nesupratau kas kiek laiko ji laistyt ar purksti, ar ir taip ir taip, ir kokiais kiekiais? beja laistau kol kas neturejau kito tai nupirkes zalios girios tuo vandeniu ;] gerai ar blogai? dar va klausima turiu ar butu gerai jaigu tarkim laistyciau upes vandeniu? nes netoli manes upe teka tai galvoju ar nebutu geras upes vanduo? ar koks perderlingas ar uzterstas jis butu?;] dekui is anksto uz atsakymus ;] ai tiesa dar vienas klausimas kaip atskirti per daug laistau ar per mazai? kokie pozymiai?
Redagavo Particular 2009-10-31 19:11
 
erasiukas
http://www.youtube.com/watch?v=ehIxU15rSx4
*Eublepharis macularius
*Testudo graeca
*Chrysemys scripta scripta
*vagans

*Chilobrachys sp. burmensis
*Brachypelma smithi
*Brachypelma albopilosum

* 3 Sunys
*2 kates
*2 kanareles
 
Atmaz
Aš irgi turiu tą augalą , bet jis dar negavo pas manę žiemoti Smile Pokolkas viskas gerai , tik reikia žieda visalaika nukirpti , kad augalas gyventų nes apie 90% galinybė , kad jis mirs subrandinęs seklas , nes tai labai nualina augalą .

:conf: :conf: :conf:
 
Kaipaugintdioneja
Sveiki, as ir nusipirkau sita augaliuka. Noriu ji gerai, sveikai, graziai augint tai turiu klausimu. labai noreciau kad padetumet. :help: nu as laikau ji mazam vazonelyje tokiam kokiam buvo nupirktas. Vazonelis lekstutej su 1cm vandens. (distiliuoto vandens). Viena karta i diena ant jos papurskiu to paties vandens. Kai buna saules viename kambaryje tai nunesu as augaliuka ten. o kai saule pasislepia tai nesu i kambari po sviesa, lempa ijunges. Cia nieko tokio kad as ja nesioju is kambario i kambari? ar gerai kad ja purskiu? :aciu:
 
vic
As savosios niekur nenesioju kiek gauna saulutes tiek ir uzteks(neturiu laiko lakstyt po kambarius).Ir vistiek yra sukrovusi ziedyna,laukiu kol prazys.O kad purski gerai
 
exoterra
as idedu i slovika man ir vesli, pet kai sukrauna ziedyna geles daznai mirsta ...:conf:
 
vic
Tai kame saknys?
 
Kaipaugintdioneja
STIEBA REIKIA BUTINAI NUKIRPTI NES 90% KAD SUBRANDINUSI SEKLAS JI MIRS. nebent nori is naujo augint is seklu :conf:
Ar as gerai padariau kad: mano dioneja yra vazonelyje su zemem. Bet as ta vazoneli idejau i didesni vazona ir dugna uzpyliau 1 cm vandeniu, tam kad apsaugot ja nuo prisilietimu ar stumdymu. Tai cia gerai ar blogai? Ir dar: dionejos nebijo trupucio salcio? gal ja man uzdengt kokiu maiseliu kad neperpustu?
Kaip mano dionejos spastukus raudonais padaryt? :evil:
Redagavo donatas_s 2010-03-15 19:23
 
donatas_s
Maišeliu jau jokiu tikrai nedeng, nes iš kart nustos oras ventiliuotis, puvimas įsimes.
O šiaip, jei tavo veislės Dionaea spąstai raudoni, o dabar žali, reikia vasaros metu išnešti į lauką, kur gautu saulės šviesos. Tas turėtu manau padėti, bet čia jau reik žiūrėti, kad atitiktu sąlygos.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Kaipaugintdioneja
Turiu daug klausimu i kuriuos noreciau kad atsakytumet: Frown
1. Ar galiu laistyt i lekstute distiliuotu vandeniu jei ant jo parasyta kad jis yra naudojamas akumuliatoriams, ausinimo sistemoms, lygintuvams, fotoreikmems?
2. Ar jai uztenka saules mazdaug 8 valandu?
3. Ar jai nepakenks saltis, jei balkonas pradarytas prie pat jos visai nakciai?
4. Kas kiek laiko ja reikia maitint?
5. Jeigu matau, kad lapukas juoduoja, tai man ji iskarto nukirpt ar palaukt kol visas sujuoduos?
6. Kaip man uzaugint samanas ant zemiu vazonely, nes kai nusipirkau saviske tai maciau kad ju siektiek buvo, bet dabar as jas sujaukiau tai ir nera.
7. Ar cia gerai kad naujos burnytes isaugusios, auga siek tiek toliau nei vazonas? (islenda is vazono ploto, vazono skersmuo - 8cm)
labai aciu tam kas man atsakys i klausimus Smile :aciu:
 
Kaipaugintdioneja
PRASAU PAGALBOS!!! :help: KA MAN DARYT, AS VIENA BURNA PASERIAU MUSE, BET TA MUSE BUVO TOKIO PAT DYDZIO KAIP IR BURNA, O DABAR INAI UZSIVERUSI GAL JAU 10 DIENU IR PRIE DANTUKU KAZKOKS LYG IREZIMAS PUSIAU GELTONAS PUSIAU BALTAS, KAS CIA YRA?
 
donatas_s
Kartais tie spąstukai jau ne 3 kartą užsiveria?
Jų spąstai geba atsiverti tik 3 kartus, po to dažniausiai ir lieka užsivėre ir nunyksta.

P.S. Kitą kart rašydama, nepamiršk išjungti caps lock mygtuko...
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Kaipaugintdioneja
o gal gali atsakyt i mano virsuj esancius klausimus? :aciu:
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8297
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36251893 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma