2024m. April 19d. 23:26:53

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Dionaea muscipula
donatas_s
Gavau pagaliau atsakymą:

"Laba diena,

Siunčiantis augalus Europos Sąjungos viduje fitosanitarinis sertifikatas
nera naudojamas, jis naudojamas tik importuojant augalus is treciuju saliu.
Europos Sajungos viduje tam tikriems augalams gali būti reikalingas augalo
pasas, taciau jusu paminetiems augalams jis nera reikalingas. Is
fitosanitarines puses musgaudziai augalai nera kontroliuojami , karantinas
nera taikomas.
Del CITES reikalavimu jums reiketu kreiptis i Aplinkos ministerija, nes musu
tarnyba su situo klausimu nesusijusi.


Pagarbiai

Giedre Sturonaite
Augalu karantino skyrius"
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Kaipaugintdioneja
Grin man lygiai ta pati atrase, jau norejau jums skelbt. Tai gal zinotumet kur klaust del CITES mokescio? O gal visdelto ka paimtumet is tos parduotuveles? Juk taip nebrangu... O gal ka patys galetumet ikalbet, jei tokiu turit, tai tegu paraso man i [url]donatezas@gmail.com [/url] :hap:
Dekui
 
donatas_s
Tai ar jūs išsiaiškinote ar jūsų siunčiami augalai yra įrašyti į CITIES konvencijos priedą?
Čia visų augalų ir gyvūnų, kurie įrašyti į CITIES direktyvą duomenų bazė
O pirkti tai nepirksiu, kaip sakiau visiškai neturiu tam pinigų dabar. Nebent jūs iš manes nupirksit gyvalazdžių, tada būtu pinigų Grin
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Kaipaugintdioneja
Man tas pardavejas sake, kad supakuos augalus i kazkokia specialia pakuote, uz kuria nereikia fitosanitariniu ir Cites mokesciu, tai manau pasitikesiu tuo.
 
donatas_s
CITIES dokumento nepakeis jokia pakuotė Grin. Tai ar jums sunku išsirinkus augalų rūšis, pasižiūrėti ar yra jie duoimenų bazėj ar nėra, juk daviau nuorodą. Jei nėra tai ir nereiks sukti galvos dėl CITIES dokumentų, o fitosanitarinio tai jau kaip ir išsiaiškinome nereikia.
Siunčiant jis visviena privalo viduje siuntinio įdėti tikslų sąrašą, su lotyniškais augalų pavadinimais, kad Lietuvos muitinė galėtu juos patikrinti. Jei augalus lietuvių muyitinė ras CITIES sąrašuose, taiu jie ir pareikalaus dokumento, kuris tokiu atveju jau turėtu būti pridėtas prie siuntinio.
Tad kaip sakiau - išsirenkat augalus ir patikrinant pagal duota duomenų bazę.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Kaipaugintdioneja
Nu paieskojau, ivesdamas zodi 'Drosera' ; 'Dionaea', o del 'Cephalotus' va ka radau:
" ROSALES
Family : CEPHALOTACEAE
Genus : Cephalotus
Taxon : Cephalotus follicularis Labill. Comment on this entry
Legislation Details :
CITES Appendix Country Date listed Notes
DEL II 19/07/00


II 01/08/85 Designates all parts and derivatives except:
a) seeds, spores and pollen (including pollinia); and
Cool tissue cultures and flasked seedling cultures.


II/w Switzerland (CH) 01/01/83


II/r Switzerland (CH) 28/06/79


II 28/06/79"
Tai ar cia ka nors blogo reiskia? Nereiks to CITES. O gal Jus nepatingetumete ir ten paieskotumete, ivesdami zodzius kaip: (mes perkame Dionaea, Drosera, Cephalotus.) Aciu :thumb:

 
donatas_s
Cephalotus follicularis Labill. Ši rūšis yra įtraukta į CITIES direktyvą. Ši rūšis saugoma ir pagal CITIES ir pagal kitas konvencijas, bei daugelio šalių raudonąsias knygas. Ar būtent šią ar kitą rūšį jūs žadate pirkti (nes jūs nurodėte tik genčių pavadinimus, o ne rūšių).
Taip pat Dionaea muscipula Soland ex Ellis. Ši taip pat rūšis įtraukta į CITIES ir saugoma.
Tad jei jūs nepirksite šių dviejų rūšių, jums CITIES dokumentu nereiks. Bent jau iš jūsų pateiktų 2 šeimų augalų.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Kaipaugintdioneja
Ech, gaila. Norejom pirkt Cephalotus Follicularis. O is dioneju perkam cup trap ; saw tooth; akai ryu ; low giant.
Aciu
 
donatas_s
Kaipaugintdioneja parašė:
Ech, gaila. Norejom pirkt Cephalotus Follicularis. O is dioneju perkam cup trap ; saw tooth; akai ryu ; low giant.
Aciu


Na jūsų visos išvardintos šios veislės: cup trap ; saw tooth; akai ryu ; low giant, priklauso kiek žinau tai pačiai Dionaea muscipula rūšiai. Tad visoms šioms rūšims turi reikėti CITIES dokumentu pagal įdėja.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
ropliuke
Sveiki . Norėčiau jūsų paklausti... Turėjau Dionaea muscipula, tačiau ji pas mane nuvyto Sad . Norėčiau pamėginti antrą kartą. Gal galėtumėt man patarti kokios buvo mano klaidos? Auginau kambary, ant palangės. Tiesa, kai buvau sodyboj prišėriau ją musėm ir kitais vabzdžiais :laugh: , po to laiko, kai atsidarė visos "burnos" , jos jau nebeužsičiaupė kai į jas ką nors įdėdavau Sad . Galiausiai jos lapeliai pajuodavo ir ji visiškai sunyko Sad . Lauksiu patarimų
:aciu:
 
exoterra
kiek zinau kiekvienas lapelis gali susiverti apie 5 kartus
 
ropliuke
o po to? jis tiesiog nesusičiaupia ar pajoduoja? Smile
 
donatas_s
Dabar bijau pameluoti, bet čia jau rašiau, man regis tik karta ar du gali susiverti, vėliau jos jau nebereaguoja, dėl šios priežasties, jų dirbtinai šerti vabzdžiais ir nereikėtu.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Kaipaugintdioneja
Mano atsakymas butu, tai kad tikrai perseret dionaea, pats saket kad "priseret" . As ja pamaitinu karta i menesi.
 
lemonas
netoli Kauno pilies parduotuvėje iki yra ju po 14 lt:yes:
 
Mode
Sveiki, mano dionea išleido stiebą, apie 10cm jis dabar, jį nukirpt kol nepražydo?
www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_spider.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_bat.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_bluefish.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_orangefish.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_schooloffish.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_cat.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_bunny.gif
 
UnTrigeX
Jeigu nori kad gyventu toliau dionea nukirpk , nes augalas labai nusilpsta kai prazysta ir gali nuvysti Grinisap:
 
Kaipaugintdioneja
UnTrigeX parašė:
Jeigu nori kad gyventu toliau dionea nukirpk , nes augalas labai nusilpsta kai prazysta ir gali nuvysti Grinisap:

Tai nera visiska tiesa, nes nekiekviena dionea numirsta jai subrandinus seklas. Tai nutinka gan retai (sakau is patirties), nebent jusu augalas labai nusilpes. Idomumo delei siulyciau nenukirpt to ziedo, pasidometi ziedu sandara, veliau ji apdulkint arba tai leisti atlikti bitems. Bus tikrai idomu :hug:
 
crab
nueikit i http://www.musekautas.puslapiai.lt/ ten viskas apie dionejas:geras::geras::geras::conf:
Rock rule!!!!!
 
varlegyvis
turiu 2 dionaea muscipula, jei kas nori, galiu abu keisti į porelę hyla cinerea(jei reiklų primokėčiau)
ps: į AŽ
Redagavo varlegyvis 2013-07-15 14:08
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36247193 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma