2024m. April 19d. 21:59:04

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Bestuburiu kolekcijos
Pao
Pastebejau, kad yra zmoniu, kuriems idomu kaip kolekcionuoti bestuburius (vabzdzius ir kitus). Todel nusprendziau sukurti tema, kurioje galime visi pasidalinti kolekcionavimo, skleidimo, smeigimo ir kita patirtimi.

Pradziai gal siek tiek apie adateles, nes del sio klausimo dabar ir diskutuojame tribunoje.
Adateles pagrindinai parenkamos, pagal bestuburio dydi, dazniausiai adateles naudojamos vabzdziams. Ypac maziems vabzdziams naudojami minucijai.
Paprastu adateliu galima isigyti kanceliariniu prekiu parduotuvese, o su minucijais jau didesne problema. Arciausiai kur teko ju rasti - Cekija. Is ten man ju parveze vienas mokslininkas.

Su minucijais reiketu dirbti ypac atsargiai, nes jie yra labai mazi ir labai smailus (taip pat kieti). Isidurus i pirsta ir ten nuluzus minucijui prireike siokios tokios operacijos... Grinisap:

Yra tam tikros taisykles kaip vabzdziai yra "perveriami", kaip skleidziami drugiai.

Moderuota: ištaisytas pavadinimas
Redagavo Ravenous 2007-04-24 22:20
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Damon
Radau namie kazkokiu adateliu apie 0,5 mm, tai cia atitinka 3 numeri, bet ar cia nebus per stora adatele pvz.: kopustiniui baltukui? Nesinori sugadinti egzemplioriaus.
 
Pao
pirmiausiai drugys skleidziamas pagal taisykles, paskui perveriamas adatele. Na nematydamas mazai ka galiu pasakyti apie tiknaka - netinkama adateles stori. Siaip reikia kad adatele nesutraiskytu drugio, per kuria veita dursi ir kad nebutu per plona ir drugys nesisuktu ir neslankiotu adatele.
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Damon
O kaip istiesinti sparnus, kad nepazeisti sparno? Su minucija?
 
aladnas
kiek skaiciau taj padaromas is medzio toks sablonas prie kurio pritwirtina drugy ir jo sparnus
 
Pao
Gali buti, kad anksciau darydavo is medzio. Dabar daro is juros putos, arba mazesniems drugiams patogu naudotis is plastiko pagamintas (minkstas) leksyeles, jose pasidarant grioveli drugio pilveliui ideti. Minucijai naudojami tik mikrodrugiu persmeigimui. O sparnu skleidimui naudojamos paprastos adateles, jokiu budu ju nepersmeigiant o tik paremiant! Yra eile taisykliu kaip reikia skleisti taisyklingai drugi, taciau su savimi ju neturiu ir negaliu pakomentuoti.
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
aladnas
na tikslei kad anksciau bo knyga kuria skaiciau taj senoka buwo GrinGrinGrin
 
Damon
Na teks bandyti ir galbut kaip nors atrasiu savo drugiu skleidimo technika Grin Siaip tai skaiciau, kad skleidziant drugius reikia uzkabinti uz stambesnes gyslos ir taip pastatyti sparnus i reikiama padeti.
 
Vladas
o kur jus perkatės tą "skystį" (neatsimenu kaip vadinas) bet su juo nužudomi vabzdžiai ... ? (nu ten į sloiką įmetą vatelę perperktą šiektiek tuo skysčiu ir įleidžia vabzdį kuris po kažkiek tai laiko nusibaigia)
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
Damon
http://www.vpu.lt.../16003.PDF
Paskaityk kur raso apie nuodituvus. Man tai jau visa tai pradeda atrodyti per sudetinga, jei norima padaryti graziai Sad
Redagavo Pao 2006-07-10 00:58
 
Pao
Formalina naudoja... Siaip galima ir kitokiais metodais zudyti, bo formalinas labai jau smirdi...
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Pao
damon parašė:
http://www.vpu.lt.../16003.PDF
Paskaityk kur raso apie nuodituvus. Man tai jau visa tai pradeda atrodyti per sudetinga, jei norima padaryti graziai Sad

Labai puikus vadovas! siaip kas domisi entomologija, visiems praverstu pasiskaityti. Beje, pats Ivinskis irgi labai :yes:
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
shrnz
geriau papasakokit kaip vorus paukštėdas ekshumuot
0.0.1 Acanthoscurria Geniculata
0.0.1 Avicularia Avicularia
0.0.3 Avicularia Versicolor
1.0.4 Brachypelma Albopilosum
0.0.1 Brachypelma Boehmei
0.0.1 Brachypelma Epicureanum
0.1.0 Brachypelma Smithi
0.0.2 Brachypelma Vagans
0.0.2 Chilobrachys Discolus
1.0.2 Grammostola Rosea
0.0.1 Haplopelma Lividum
0.0.1 Lasiodora Parahybana
0.0.1 Poecilotheria Regalis
0.0.1 Psalmopoeus Cambridgei
0.0.1 Psalmopoeus Irminia
0.1.0 Pterinochilus Murinus
1.0.0 Theraphosa Blondi
 
http://forumas.tik.lt
Pao
I stiklainiuka ir fotmalina, pries tai skersai ir isilgaiperverus siulu ir siula (zilka ir t.t.) pritvirtinus atitinkamai inde. Dar galima tvirtinti ant stiklines ploksteles (vietoj siulu, zilkos ir t.t.) ir tada leisti i inda su formalinu ir uzkonservuoti.
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
shrnz
Pao, čia mano komantarui tavo paskutinysis skirtas? galbūt ne taip išsireiškiau, kai ateis vorui paskutiniojo norėčiau jį įrėmint ir ant sienos, na kaip ir paveiksliuką padaryt, kaip suprantu reiktų vidurius iš pilvo išimt, nes laikui bėgant pilvas tikriausiai susitrauktų, taip pat domintų kitos šio proceso subtilybės
0.0.1 Acanthoscurria Geniculata
0.0.1 Avicularia Avicularia
0.0.3 Avicularia Versicolor
1.0.4 Brachypelma Albopilosum
0.0.1 Brachypelma Boehmei
0.0.1 Brachypelma Epicureanum
0.1.0 Brachypelma Smithi
0.0.2 Brachypelma Vagans
0.0.2 Chilobrachys Discolus
1.0.2 Grammostola Rosea
0.0.1 Haplopelma Lividum
0.0.1 Lasiodora Parahybana
0.0.1 Poecilotheria Regalis
0.0.1 Psalmopoeus Cambridgei
0.0.1 Psalmopoeus Irminia
0.1.0 Pterinochilus Murinus
1.0.0 Theraphosa Blondi
 
http://forumas.tik.lt
Pao
shrnz parašė:
Pao, čia mano komantarui tavo paskutinysis skirtas? galbūt ne taip išsireiškiau, kai ateis vorui paskutiniojo norėčiau jį įrėmint ir ant sienos, na kaip ir paveiksliuką padaryt, kaip suprantu reiktų vidurius iš pilvo išimt, nes laikui bėgant pilvas tikriausiai susitrauktų, taip pat domintų kitos šio proceso subtilybės

Taip tavo komentarui.
Cia jau bus nebe kolekcija ir ne rinkinys, o jau menas... sitokiu dalyku reiketu klausti menininku Wink Siaip as aprasiau siek tiek kaip daroma pagal taisykles, kad issaugoti "velioni" salyginai nepakitusi. O jei tu nori padaryti iskamsa, tai manau kur kas sunkiau bus... nes trauksis viskas, ne tik galvakrupine, pilvelis, bet ir kojos. Neislaikys voras nei savo isvaizdos nei proporciju.
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Damon
O siaip, tai juk net storesnius drugelius reikia praskrosti ir isemus turini vietoj jo prifarsiruoti vatos. Su tarantulu, tai tikriausiai tik dar sudetingiau :geek:
 
Pao
Na su voru kur kas daugiau bedos, nes kolekciijoje svarbu ne drugelio pilvelis ir ne galva, o sparnai, ko negalima pasakyti apie vorus...

As nesu mates ir nesu girdejes apie voru iskamsas. Bandziau dziovinti ne viena vora - nieko nesigavo. Siaip jei kas esate mate, idomu kokia technologija... Gal but naudojamos kokios kietinimo medziagos, kad nesikeistu forma...
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
karolis007
:laugh::laugh:bandziau savo viena velioni dziovint, tai supuvo,kirmeles issiveise ir pasibaigeSmile o vabzdziam zudyti yra labai gerai pirstai!!!! pagavai drugi ir perspaudei,o jei didelis drugys tai labai gerai yra amoniakas.su svirkstu injekcija suleidai ir ta pacia sekunde atsijungia.as taip darau ir visai gerai sekasi.nezaidziu su tais nuodintuvais ar dar visokiom teorija paremtais metodais.bandai darai kol gaunasi,o po to sava technika ivaldai.vatSmileSmile
 
Damon
tarantulas.ru parduodada graziai iremintus tarantulus.
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36247055 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma