2024m. March 28d. 15:01:36

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Karkasinis terariumas
bambalys
Sveiki,
Kiek mačiau, tai visi terus(vorui) daro klijuodami stiklą. O kaip su karkasiniu? Kodėl niekas tokiu nedaro? Juk ir stiklą lengviau priklijuoti, ir šiaip patvaresnis atrodo.
Būtų įdomu išgirsti jūsų nuomonę apie tokios konstrukcijos terus.
 
AndriusN
Nedaro karkasinių, nes mažas terariumas. Be to su geru silikonu suklijavus tikrai patvarūs būna. Beja, su tais karkasiniais terariumais užsiknisimas jaučiu būtų. Daug greičiau (lengviau) suklijuot paprastą terariumą, nei karkasinį.
Pabandyk padaryt abu variantus ir galėsi palygint.
"Šalta!" (P. Coelho)
 
bambalys
Karkasiniam man rodos tiesiog daug lengviau stiklus sukabinti, plius nereikia šlifuoti tų kraštų. O geras silikonas, tai koks? už 100lt? Smile Dėl poros terariumu neverta tokiom sumom mėtytis.
 
neo
karkasas atejo ir akvariumu eros...kadaise geru kliju nebuvo, todel naudojo karkasa...neretai leidziantis akvariumas is vidaus buvo klijuojamas net plastelinu...atsiradus aibei silikonu viskas pasikeite...nebereikalingas karkasas kuris dar ir sveria nemazai...jei moki ilgai netrunki klijuojant...
False Water Cobra CB15 female + CB16 male
 
AndriusN
bambalys parašė:
Karkasiniam man rodos tiesiog daug lengviau stiklus sukabinti, plius nereikia šlifuoti tų kraštų. O geras silikonas, tai koks? už 100lt? Smile Dėl poros terariumu neverta tokiom sumom mėtytis.

Geras silikonas ir už maždaug 20LT išeina. Smile Be to nemanau, kad šlifuojant labai jau daug laiko sugaištama.
Kas dėl stiklų sukabinimo, tai pats vienas, be pagalbos terariumą galiu padaryt maždaug per pusvalandį, tai pats gali spręst ar sunku ten juos klijuot ar ne.
Vienu žodžiu, beveik visais aspektais paprastas terariumas lenkia karkasinį. Wink
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Sadas-Inga
Karkasa galima daryti is plasmasmasiniu kampuociu kurie kainuoja keleta litu as pats su jais klijuoju ,nes man taip patogiau
Del stiklo slifavimo nesamone jis atima daug laiko (priklauso dar ir kaip ispjautas) su svitriniu popieriumi jis nusislifuoja nelabai gerai plius stiklo dulkes
P.S naudojant rema galima naudoti plonesni stikla kas irgi turi reiksmes kainoje (cia as apie terus ,nes akvoj plono stiklo negali naudoti nes per didelis slegis)Cool
Erudicija - žinojimas apie viską po truputį ir apie truputį – viską, sugebėjimas suprasti žmones, mokėjimas paprastai ir logiškai išaiškinti sudėtingus dalykus.
satan.lt
 
Mantas
Karkasa galima daryti is plasmasmasiniu kampuociu kurie kainuoja keleta litu as pats su jais klijuoju ,nes man taip patogiau


aš irgi taip darau, nes ranka išrėžtas stiklas nėra toks lygus kaip su staklėm, todėl paprasčiausiai nelabai sukimba, o su kampuočiu tai šauniai viskas gaunasi, tvirčiau, nereikės bijot kad ims tas terariumas kurią nors diena ir išsiskleis, nors negarantuoju kad ir su karkasu neišsiskleis, dar nuo silikono priklauso.. jau vienam mano darytam terui yra ~9 mėnesiai, ir laiko kuo puikiausiai, nei vandens bijo, nei nieko :thumb: aišku žiesim kas bus ateity, bet manau laikys Smile
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
Mantas
sorry už kokybe ir už netvarką, bet esmė matosi Smile
Mantas prisegti paveiksliukai:
ter_1.jpg

Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
bambalys
O cia tas kampas kaip nors sutvirtintas? T.y. tas kampuotis klijuojamas tik prie stiklo, ar dar ir tarpusavi sukabinami kur sueina visi 3 galai?
 
Mantas
tik prie stiklo, nes jei klijuotusi vienas ant kito būtų iškilimai kurie negražiai atrodo
Mantas prisegti paveiksliukai:
ter_2.jpg

Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
Klaipeda
Mano reras irgi karkasinis, tik iš aliuminio kampuočių. Kitas karkasinis padarytas iš seno akvariumo karkasi, tik stiklai perklijuoti ir padaryta ventiliacija :yes:
 
Mantas
manau aliuminiai prideda bereikalingo svorio... plastikiniai manau geriausiai.. beje neteko matyt aliuminių Frown
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
Richardas
Skuode nebūna Wink
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
bambalys
Remixas, o kur pas tave ventiliacija?

Kaip tik radau toki plastmasini kampuoti, kur stikla galima ikist, tai maziau problemu bus :shy:

Ziurinejau visokius silikonus senukuose, tai arba isvis neraso, kad tinkamas stiklus klijuot, arba pabrezta, kad tikrai netinka Angry Gal koki rekomenduotumete? Beja, kodel netinkla klijai? Ant ju raso, kad tinkami stiklui klijuoti, tik va nezinau kaip is tiesu sukimba..
Redagavo bambalys 2008-07-29 19:40
 
AndriusN
Ieškok AQUA silikono. paprašyk konsultanto ir tau tikrai parodis ar net į rankas paduos. Wink
"Šalta!" (P. Coelho)
 
bambalys
Konsultanto.. Grin Kazkaip po keliu "konsultavimosi" kartu parduotuvese nustojau klausinet, nes arba nezino ka parduoda, arba buria nesmaones Smile Aisku yra ir tikrai patarianciu.
Pavadinimo tikslaus nepamenu, bet buvo kazkokie akvariuminiai berods uz ~5lt jei nesumaisiau kainu.
 
Richardas
Būna kitoje pusėje pavaizduotas kvadratėlis su žūvyteWinknieko klaust nereikia.Tai ženklas kad tinka akvariumams-tai tiks ir terui.bereiks pistoleto kad ta gėri išspausti.Paskutini kartą mokėjau už toki silikona 14 litų.
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Mantas
na tai pastebėjau, ir Mažeikiuos negavau :nezin: čia tik didžiuodiuose miestuose turbūt yra
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
Klaipeda
remix as parašė:
manau aliuminiai prideda bereikalingo svorio... plastikiniai manau geriausiai.. beje neteko matyt aliuminių Frown


Iš dalies, bet aliuminis gana lengvas. Iš plastikinių dar nebandėm daryti, reiks išmėginti :yes: O šiaip su aliuminiu man atrodo gražiau. Be to, teras nemažas, jo nekilnojam. O mažų su kampuočiais nelabai ir apsimoka klijuoti, užtenka vien stiklo Wink
 
ratas
kam jums vargti su tais terariumais?? rasykit man AZ ir viska sutvarkysim:thumb:
LIBERATE YOUR MADNESS!
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8239
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36148216 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma